Telefon Tavsiyesi İ phone 5S mi samsung S5 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

thenorth

thenorth

Üye
Şu an gürcistandayım burda ne zaman cikar bilemem ekim ayının başında dönüyorumBilgilendirdiginiz icin cok tesekkur ederim. 5s almaya karar verdim umarim pisman olmam. Bir de apple in tadina bakalım. Sarjli kilif onerir misiniz hangi marka almaliyim? Hangisi en kalitelisi?

bence iphone stabilite olarak cok iyi olsada z2 donanim ve batarya olarak 2 ye katlar iphone'u hem android de 5.0 la birlikte iphone kadar stabil olur tahminim

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
iPhone dan şaşma

fk555897

fk555897

Üye
Şu an gürcistandayım burda ne zaman cikar bilemem ekim ayının başında dönüyorumBilgilendirdiginiz icin cok tesekkur ederim. 5s almaya karar verdim umarim pisman olmam. Bir de apple in tadina bakalım. Sarjli kilif onerir misiniz hangi marka almaliyim? Hangisi en kalitelisi?
Bence şarjlı kılıf alma. Ben aldım telefonun batarya performansını düşürdü. İlla alacaksan da TTEC almanı öneririm.

MaxipmaN

Üye
kasmadan sıkılmışsın s5i de s3 gibi ortada bırakabilir başarısız oldu çünkü 5s al şarj hariç sıkıntı olmaz

Seglopsi

Seglopsi

Üye
kasmadan sıkılmışsın s5i de s3 gibi ortada bırakabilir başarısız oldu çünkü 5s al şarj hariç sıkıntı olmaz
s3 ortada mı kalmış. bence en başarılı telefondur n900'den sonraki.

MaxipmaN

Üye
s3 ortada mı kalmış. bence en başarılı telefondur n900'den sonraki.
evet 4.3teki akıcılığıyla herkesin gönlüne taht kurdu millet satma derdinde çok başarılı gerçekten

mrphone

mrphone

Üye
Merhaba Sevgili Çağlar Kardeşim ;
İlk önce sosyal medyada dolaşırım demişsin. Bunun için renk bakımından boyut bakımından tabii ki S5 5 adım önde. Dün otobüsle yolculuk ederken önümdeki 2 gençte S5 vardı. Acayip gözüme hoş geldi. Tip, Performans, Renk canlılığı ve boyut açısından S5.

Demişsinki İphone 5S almamı tavsiye ediyorlar, ufak bir root'da telefon kullanılamaz hale gelir. S5de birçok özellik mevcut. Dediğim gibi Çağlar Kardeşim S5 almanı tavsiye ederim. Eğer kesenin başını biraz açarsan LG G3 alabilirsin. Fakat çok ısındığı söyleniyor

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Merhaba Sevgili Çağlar Kardeşim ;
İlk önce sosyal medyada dolaşırım demişsin. Bunun için renk bakımından boyut bakımından tabii ki S5 5 adım önde. Dün otobüsle yolculuk ederken önümdeki 2 gençte S5 vardı. Acayip gözüme hoş geldi. Tip, Performans, Renk canlılığı ve boyut açısından S5.

Demişsinki İphone 5S almamı tavsiye ediyorlar, ufak bir root'da telefon kullanılamaz hale gelir. S5de birçok özellik mevcut. Dediğim gibi Çağlar Kardeşim S5 almanı tavsiye ederim. Eğer kesenin başını biraz açarsan LG G3 alabilirsin. Fakat çok ısındığı söyleniyor
S5 ile g3 hemen hemen ayni fiyat.

mrphone

mrphone

Üye
Değerli Kardeşim, aralarında azda olsa fiyat farkı var. 10 lira 10 liradır 50lira 50 liradır. Bılmem anlatabildimmi

The SLayeR

The SLayeR

Üye
5s satsan bile.deger kaybetmezsin pek.gecen bi arkim bile 4s i 800 e satmis

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Değerli Kardeşim, aralarında azda olsa fiyat farkı var. 10 lira 10 liradır 50lira 50 liradır. Bılmem anlatabildimmi
Yalniz 2000 lira verecek olan 10 liranin lafini yapmaz kardeşim

mrphone

mrphone

Üye
Orasını arkadaş bilir.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Samsung sıkıntılı marka iPhone dan şaşmayın.

Üst Alt