İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

skynet

Üye
Bu Nokia camera yine videomun içine etti lanet olsun Nokia sana ya bide hep bozuk çekmiş

Tost Makinası ile gönderildi.
Aynen hocam ya daha önce hiç sorun yoktu şimdi artık hep odak sorunu oluyor

dakamon

dakamon

Üye
Aynen hocam ya daha önce hiç sorun yoktu şimdi artık hep odak sorunu oluyor

Bende odak değil de video boyle sanki cd çizilir ya öyle bozuk bozuk çekmiş video donuyor atlıyor mahvetmiş videoyu lanet olasıca

skynet

Üye
Bende odak değil de video boyle sanki cd çizilir ya öyle bozuk bozuk çekmiş video donuyor atlıyor mahvetmiş videoyu lanet olasıca

Bende de arada videoyu takıla takıla oynatıyor da bu odak sorunu işi baya bozdu video çekerken hemen odak gidip geliyor videoda bulanık çekilmiş gibi oluyor :( Normal kamera uygulamasında bu sorun yok

luckysleven

luckysleven

Üye
Arkadaslar 3g tile uzerinde acik kapali oldugunu gosteren uygulama tavsiye edermisiniz ? On/off yazsada olur, uzerinde acik kapali oldugunu gosteren birsey olsun yeterki

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Esselamu aleyküm telefonumu değiştirmek istiyorum 2 model arasında kaldım biri galaxy s3 diğeri ise lumia 920...

Ben genelde görüntülü görüşme yapan birisiyim skype viber tango filan kullanmışlığım var ama 3g arama bunlara nazaran daha avantajlı olduğunu öğrendim

Acaba wp8.1 ile bu özellik geldi mi yoksa beklememiz mi lazım ne dersiniz?

Bay H

Bay H

Üye
Esselamu aleyküm telefonumu değiştirmek istiyorum 2 model arasında kaldım biri galaxy s3 diğeri ise lumia 920...

Ben genelde görüntülü görüşme yapan birisiyim skype viber tango filan kullanmışlığım var ama 3g arama bunlara nazaran daha avantajlı olduğunu öğrendim

Maalesef şebeke üzerinden görüntülü görüşme gelmedi.

orian

orian

Üye
skype yerine oovoo var çok güzel.Arkadaşlar, Windows Phone için arama ve bildirim sırasında kamera flaşını devreye alma var mı ? Yok ise bunu sağlayan uygulama var mı ?

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
skype yerine oovoo var çok güzel.Arkadaşlar, Windows Phone için arama ve bildirim sırasında kamera flaşını devreye alma var mı ? Yok ise bunu sağlayan uygulama var mı ?

Yok

neyle gönderildiyse gönderildi.

Bay H

Bay H

Üye
Gelme ihtimali varmı?

Elbette vat ancak fazla ümide kapılmamak gerek. Sonuçta ellerinde Skype gibi bir servis var ve kolay kolay şebeke üzerinden görüntülü konuşma gelmeyecektir diye düşünüyorum.

Berkkk2375

Üye
Skype da çok kullanan yokki

Uygulamaaaaa

Mertinho35

Mertinho35

Üye
Beyler 820, 920 ve 1320 arasında kaldım bi' yardım edin hele. Bi' de aşağı yukarı fiyatlarını da belirtirseniz sevinirim hadi öptüm bye ^^

Son düzenleme:
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Microsoft "Windows Phone" ile yeni tanışanlar için neyin nasıl yapıldığına dair güzel bir site açmış.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve beats

kemal l925

Üye

Hamza bey aleykümselam skype viber tango Windows Phone de var ama daha fazla uygulama android de var 925 kullanıyorum ve uygulama sıkıntısı halen devam ediyor iyi duşun bence

...decode...

...decode...

Üye
Microsoft "Windows Phone" ile yeni tanışanlar için neyin nasıl yapıldığına dair güzel bir site açmış.

cortana'nın bir ortamda çalan müziği Shazam veya SoundHound'a benzer bir şekilde bulması güzel olmuş. :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

Üst Alt