Haber Windows Phone8 Gdr3 Developer Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Arkadaşlar ben sorunumu çözemedim çözemeyeceğim gibide İstanbul'a bayram sebebiyle geldim.Nokıa destek bayiye götüreyim diyorum telefonu Büyükdere Cad Sakarya Apt No: 6/4 Şişli , İstanbul, Turkey bu adresteki bayi bana en yakın olanıymış sizce güvenilir midir?Yoksa memlekete geri döndüğümde garantiye mi vereyim kvk ya?

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
yeni yükledim şu an herşey normal ayrıca hızlanma söz konusu açık uygulamaları kapatma gayet iyi :)

acoustic

acoustic

Üye
Fark ettiğim bir olay Şarj etme süresinde bir sıkıntı var çok yavaş doluyor normal elektriğe takılı olduğu halde sanki usb ile şarj edildiğinden daha da yavaş aynı sorunu yaşayan var mı ?
evet gece sabaha kadar zor doldu şarj çok uzun sürüyor

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bende telefon depolama veya kapasite den girdim geçici dosyaları sil diyorum silmiyor bu arada 2 programda geçici dosyaların boyutunu farklı gösteriyor niye acaba

saynesim

saynesim

Üye
göze çarpan bir özellik daha var telefonu sıfırladıktan sonra yani formatladıktan sonra hesap ayarlarına girmeden telefonun açılışında wifi soruyor bu bence süper oldu ayrıca alarm tüm. Bildirim seslerine kendi zil seslerini değiştirme imkanıda var

skynet

Üye
Arkadaşlar ben sorunumu çözemedim çözemeyeceğim gibide İstanbul'a bayram sebebiyle geldim.Nokıa destek bayiye götüreyim diyorum telefonu Büyükdere Cad Sakarya Apt No: 6/4 Şişli , İstanbul, Turkey bu adresteki bayi bana en yakın olanıymış sizce güvenilir midir?Yoksa memlekete geri döndüğümde garantiye mi vereyim kvk ya?
ile tekrar mevcut sürüm yüklenmiyor mu ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
göze çarpan bir özellik daha var telefonu sıfırladıktan sonra yani formatladıktan sonra hesap ayarlarına girmeden telefonun açılışında wifi soruyor bu bence süper oldu ayrıca alarm tüm. Bildirim seslerine kendi zil seslerini değiştirme imkanıda var
bunu belirtmiştim daha önceki mesajlarımda.

pirenuri

pirenuri

Üye
ya bende güncelleme hata veriyor onu napıcaz

tgoksen1

Üye
oo super oldu sımdı yenı vinelar atacam :D nasıl olsa sıfırlandı 6sec ve 6tag ? :Dss atan yokmu ya

alyuz41

alyuz41

Üye
Öncelikle "Geliştirici hesabınız" veya "AppStudio hesabınız" olması gerekiyor.

Bunları nereden alıyoruz?

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
ile tekrar mevcut sürüm yüklenmiyor mu ?
Bayram sebebiyle evde değilim o yüzden nsu yapamam.Direk garantiye vereyim diyorum yada nokıa desteğe hem karşıya ses gitmeme sorununuda halletsinler diye

luckysleven

luckysleven

Üye
geçici dosyaları silmiyor 5 dakikadır bekliyorum ..

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Komik bir soru mu olacak bilmiyorum ama bunu yükleyip servise verdikten sonra sıkıntı çıkar mı? Garanti gidiyor mu? Önceden sorulduysa görmedim özür dilerim :(

pirenuri

pirenuri

Üye
Komik bir soru mu olacak bilmiyorum ama bunu yükleyip servise verdikten sonra sıkıntı çıkar mı? Garanti gidiyor mu? Önceden sorulduysa görmedim özür dilerim :(
Sıkıntı olacağını sanmıyorum. Böyle yazılımsal olarak pek sıkıntı çekeceğini sanmam garantide. Direk sürüm atıyorlar hiç de bakmıyorlar telefonun surumune

BelaMonte

BelaMonte

Üye
beyler internet kafedeyim acil cevap verin! ben preview for developers i telefonuma yükledim kurdum benden microsoft hesabımla giriş yapmamı istedi yaptım bişeyler oldu tamam dedim ptogram kapandı sonra güncelleme kontrol yaptım ama güncelleme gelmedi? acil sorum şu, siz developer hesabı diyorsunuz o ne? nasıl kaydolucaz ona? acil biri anlatsın!

birde benim sürümüm 8.0.10328.78 diyor güncelleme yapamazmıyım? acil biri ayrıntılı anlatsın.

pirenuri

pirenuri

Üye
beyler internet kafedeyim acil cevap verin! ben preview for developers i telefonuma yükledim kurdum benden microsoft hesabımla giriş yapmamı istedi yaptım bişeyler oldu tamam dedim ptogram kapandı sonra güncelleme kontrol yaptım ama güncelleme gelmedi? acil sorum şu, siz developer hesabı diyorsunuz o ne? nasıl kaydolucaz ona? acil biri anlatsın!

birde benim sürümüm 8.0.10328.78 diyor güncelleme yapamazmıyım? acil biri ayrıntılı anlatsın.
Güncelleme yok mu yazıyor yoksa hata mı veriyor

blackcemre

Üye
Geliştiriciler için yayınlanan Windows Phone 8 GDR3 Developer Preview versiyonunu cihazınızda deneyebilirsiniz.OTA ile yayınlanan güncelleştirmeyi denemek için App Studio veya Developer hesabınızın olması gerekiyor.
Önce yayınlanan bu güncelleştirme tamamen kısa süreli test amaçlıdır.Güncellemeyi alan geliştirici arkadaşlarımız varsa mutlaka ilk deneyimlerini bizimle paylaşsın.
◦Cihazınızın Ayarlar » Hakkında » Daha Fazla kısmından WP8.0.10322.71 olmasına dikkat edin.
◦Mutlaka “Geliştirici (Developer)” veya “App Studio” hesabınızın olması gerekiyor
Güncelleştirmeyi alabilmek için Preview for Developers uygulamasının cihazınızda mutlaka yer alması gerekiyor.Uygulamayı indirin istenilenleri izleyerek adımları tamamlayın.
QR-Preview-for-Developers

osmanmert99

osmanmert99

Üye
:rock:acaba NSU ya ne zaman düşer