Öneri Telefon Alıcam Ancak Karar Veremedim

Sponsorlu Bağlantılar

bsavr

bsavr

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Alıcam Ancak Karar Veremedim
Samsung Galaxy S4 Mini

HTC One Mini (Kamerası Yüzünden vazgeçeceğim telefonlardan)

Lumia 925 (Sağlamlığı,Kamerası,Stabilliği Yüzünden alabilceğim telefonlardan)

Lumia 920

Hangisi Alınmalı ?
Fazla oyun oynamam WP8'dekiler yeterli Kamera önemli.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Lumia 925 tartışmasız.

skynet

Üye
Cevabını kendin vermişsin 925 :yuru

• Beğen
Tepkiler: osmanmert99
FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
bekle 4 çekirdekli lumialarıpişman olma benim gibi

Samet.25

bu cihazlar arasında l925 s3 niye düşünmüyosun ?

osmanmert99

osmanmert99

Üye
S3 ün devri bitti hocam ya. Bence eğer 4 çekirdekli Lumialara bütçen uygunsa ve bekleyebilirsen onlarıda düşün derim.

Invoke

Invoke

Üye
Android alınacak olsa da S3den daha iyi seçenekler var...
Ben 925 derim.

PureFood

PureFood

Üye
s4 miniyi.salla nexus 4u koy o listeye, eğer saf android seversen. Ha 920 ya da 925 ikisinden birini tercih etmenş öneririm. Arkadaş bir yıl oldu alalı hâlâ her gören aa lumia mı versene bakayım diyor, bakıyor, çık orijinal ve müthiş hızlı laflarını duyuyorum genelde. Bişey de yapmıyorlar. Menüde ayarlarda geziyorlar, uygulama açıp kapatıyorlar sonra hayran oluyorlar:D nazar değecek diye korkuyorum:D

• Beğen
Tepkiler: Neagf

Samet.25

Android alınacak olsa da S3den daha iyi seçenekler var...
Ben 925 derim.
Arkadasın aklında bu 3 telefon varmıs bu 3 telefon içinde bende l925 derim ama s4 mini yi düşününce s3 daha iyi diye önerdim yoksa bu üçü arasında l925 kesinlikle ama s4 mini yerinede s3 daha mantıklı fiyatıda daha ucuz

PureFood

PureFood

Üye
925 1300 civarlarında 920 daha da düşük fiyatla satılıyor. S3 alma bence ne olur ne olmaz, ha o fiyata temiz ikinci el s4 güzel olabilir ayriyeten.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
gerçekten pro bir kameraya ihtiyacın varsa s4zoomu öneririm.ben alıcagım ilerde.telefonu avm ye gidip inceledim.kamera açılışı hızlı.ve 25 ten fazla moda sahip.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
920 derim, bende 920 ile 925 arasinda kararsizdim, bu gun karar verdim bende 920 alicam.

PureFood

PureFood

Üye
kamera = 1020. Ötesi yok

PureFood

PureFood

Üye
arkadaşım kameranın açılışının hızlı olmasıyla mı övünüyorsun. Komik cidden

• Beğen
Tepkiler: MaxiHan
Invoke

Invoke

Üye
Ayrıca S4 zoom, telefondan çok fotoğraf makinesi gibi, cidden at kadar cihaz. Taşıması sıkıntı. Tipi, tasarımı desen berbat. Telefon demeye bin şahit :D

• Beğen
Tepkiler: PureFood
mesutgaga

mesutgaga

Üye
arkadaşım kameranın açılışının hızlı olmasıyla mı övünüyorsun. Komik cidden
hayır kamerasını inceledim açıp.kamerasının acılış hızını normal kameralardan hızlı açılmasından dolayı vurguladım.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
Ayrıca S4 zoom, telefondan çok fotoğraf makinesi gibi, cidden at kadar cihaz. Taşıması sıkıntı. Tipi, tasarımı desen berbat. Telefon demeye bin şahit :D
pro kamera ugruna göze alcaklar var.benim gibi mesela.ama o telefonun bir karizması var.degişik şeyler beni cezbediyor