Öneri Android Telefon bakıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
Android Telefon bakıyorum
S.a arkadaşlar
3 Yıldır Lumia 920 kullanıyorum ve artık sıkılmadım desem yalan olur.Bırakmak da istemediğim için 920'nin yanına android bir telefon almak istiyorum.Ama lumia kenarda durucak tabikide(Win 10 final sürümüne göre değişir :) ) neyse.Sizlerden isteğim telefon önermeniz.Size benim istediğim özellikleri söyliyim.O özelliklere yakın,yada birebir varsa bir telefon önermenizi istiyorum.Daha önce android kullanmadım bunuda söyliyim
Fiyat:1000-1700
Ekran:En az 1920 full hd istiyorum.
Batarya:3000 den az olmassa sevinirim çünkü artık androide geçersem oyun oynayacağımı biliyorum o yüzden günümü rahat çıkaracak bir telefon istiyorum.

Ben biraz kendimce araştırdım.Aklıma takılan telefonlar şunlar.
Elephone vowney(satılırsa direk alıcam)
HTC desire eye (çok hoşuma gitti),Lenovo z2 pro,sony m5(tasarımı hiç hoşuma gitmesede özellikleri iyi),xiomi mi 4g.Samsung galaxy a8
Bu telefonlar istediğim özelliklere yakın yada aynılar.Android kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ben galaxy s5 kullanıyorum 2+ gün şarj süresi var halen, performansı da çok iyi.

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43
Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
G2 al der susarim

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
1700'ün üstüne 200:tl: daha ekle o fiyata en uygun ve fiyat performans açısından sony xperia z5 compact seni kesin tatmin eder :oke: amirallerle yarışacak düzeyde 1999 :tl: fiyatı :oke:

smh60

smh60

Üye
Desire eye çok beğendiğim bi model tek eksiği pil günde 2 kez şarj etmek şart

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
Desire eye çok beğendiğim bi model tek eksiği pil günde 2 kez şarj etmek şart
Tip olarak,özellik olarak benimde hoşuma gidiyor.Ama o şarj olayı dediğiniz gibiyse almayayım o zaman çünkü bir süre sonra telefondan soğutur şarj etme olayı.
G2 al der susarim
G2 nin güncelleme desteği bitti dediler bana ?
ben galaxy s5 kullanıyorum 2+ gün şarj süresi var halen, performansı da çok iyi.
2 gün?Neler yapıyorsunuz peki gün içerisinde?
1700'ün üstüne 200:tl: daha ekle o fiyata en uygun ve fiyat performans açısından sony xperia z5 compact seni kesin tatmin eder :oke: amirallerle yarışacak düzeyde 1999 :tl: fiyatı :oke:
Dediğiniz telefona baktım hocam,ama o fiyat kendi açımdan zor eğer çıkabilirsem düşünürüm teşekkür ederim :)

Peocawe

Peocawe

Üye
Mi4 bakabilirsin. Ben yeni geçtim cihaza istediğin özellikler var. :)

• Beğen
Tepkiler: xtrem06 ve kaygisiz43
Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
Tip olarak,özellik olarak benimde hoşuma gidiyor.Ama o şarj olayı dediğiniz gibiyse almayayım o zaman çünkü bir süre sonra telefondan soğutur şarj etme olayı.

Dediğiniz telefona baktım hocam,ama o fiyat kendi açımdan zor eğer çıkabilirsem düşünürüm teşekkür ederim :)
Android 6 güncellemesi almayacak belki ama 5.0.2 lolilop ile kullanabileceğin amiral telefonlardan biri , güncelleme almaması senin için sıkıntı olmasın

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator

1730:tl: fiyatı bu sitede güvenilir bir sitedir

• Beğen
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
Mi4 bakabilirsin. Ben yeni geçtim cihaza istediğin özellikler var. :)
Yeni geçtim derken?Ne kadar oldu hocam?Batarya nasıl gidiyor?Neler yapıyorsunuz?

1730:tl: fiyatı bu sitede güvenilir bir sitedir
Teşekkür ederim aklımda bulunsun burası :)

Android 6 güncellemesi almayacak belki ama 5.0.2 lolilop ile kullanabileceğin amiral telefonlardan biri , güncelleme almaması senin için sıkıntı olmasın
Şahsen biraz eski bir telefon diye lg g2 den çekiniyorum.Ama dediklerinizi göz önünde bulundurup.O telefonuda incelemeye alırım :)

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Peocawe

Peocawe

Üye
Yeni geçtim derken?Ne kadar oldu hocam?Batarya nasıl gidiyor?Neler yapıyorsunuz?

Teşekkür ederim aklımda bulunsun burası :)

Şahsen biraz eski bir telefon diye lg g2 den çekiniyorum.Ama dediklerinizi göz önünde bulundurup.O telefonuda incelemeye alırım :)
cihazın bataryası 3080mah fakat sorun bende olmalı 1 günü yoğun kullanımda zor çıkarıyorum. Normalde çok övüyorlar bataryasını. 2 gün oldu 2. el olarak aldım 23 ay delta garantili daha yeni bir cihaz. stock miui olması ayrı Bi tat veriyor. ayrıca çok kısa süre sonra android 6 alacak cihaz. 3gb ram ve 2.5ghz snapdragon 801 kullanıyor ekranı ise full hd. kasasına diyecek tek kelime yok muhteşem kaliteli çelikten yapılmış. Arka 13 on 8mp kameraya sahip mükemmel derecede kaliteli her ikiside.

• Beğen
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
cihazın bataryası 3080mah fakat sorun bende olmalı 1 günü yoğun kullanımda zor çıkarıyorum. Normalde çok övüyorlar bataryasını. 2 gün oldu 2. el olarak aldım 23 ay delta garantili daha yeni bir cihaz. stock miui olması ayrı Bi tat veriyor. ayrıca çok kısa süre sonra android 6 alacak cihaz. 3gb ram ve 2.5ghz snapdragon 801 kullanıyor ekranı ise fu ll hd. kasasına diyecek tek kelime yok muhteşem kaliteli çelikten yapılmış. Arka 13 on 8mp kameraya sahip mükemmel derecede kaliteli her ikiside.
Şahsen 920 de ortalama 2 saate yakın müzik dinlerim.Nette gezinmem toplam 1 saat bazen 2 ye çıkabiliyor.Oyun ise en fazla 15-20 dkika oynarım gün içerisinde.Ama androide geçersem oyun oynama sürem artacak tabikide :) Bu durumda beni sabah 8 gece 12 gibi bitmeyen bir pilli telefon arıyordum ki sanırsam buldum.Lenovo vibe p1 5000 pil var telefonda.Forumda kullanan var mı ki?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Şahsen 920 de ortalama 2 saate yakın müzik dinlerim.Nette gezinmem toplam 1 saat bazen 2 ye çıkabiliyor.Oyun ise en fazla 15-20 dkika oynarım gün içerisinde.Ama androide geçersem oyun oynama sürem artacak tabikide :) Bu durumda beni sabah 8 gece 12 gibi bitmeyen bir pilli telefon arıyordum ki sanırsam buldum.Lenovo vibe p1 5000 pil var telefonda.Forumda kullanan var mı ki?
sony z5 compactta pil konusunda tatmin eder seni pil konusunda 720 p ekran ile kararını vermişsin ama sony her telefonunda 2 günlük kullanım vaat ediyor ama yinede alacağın telefon şimdiden hayırlı olsun

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
LG G4 ve Xperia Z3 inceleyebilirsin

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
sony z5 compactta pil konusunda tatmin eder seni pil konusunda 720 p ekran ile kararını vermişsin ama sony her telefonunda 2 günlük kullanım vaat ediyor ama yinede alacağın telefon şimdiden hayırlı olsun

İşte asıl merak ettiğim konu bu ıphonelerın şarjı mesela bataryasına gore iyi gidiyor.Androidde boyle marka olarak sony var galiba (abim kullanıyor ondan biliyorum) Hani ben diyorum batarya çok olsun da , telefon o bataryayı sömürdükten sonra 4000-5000 mah pilinde anlamı kalmıyor

mTalk'tan gönderildi

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
LG G4 ve Xperia Z3 inceleyebilirsin

Lg g4 güzel telefon o aklımda ama onun fiyatı gereği almam zor.Sony z3 de incelemelerin bazılarında 4k videods telefon daha başlamadan kitleniyor filan o yüzden pek yanaşmıyorum.Sonuçta 4k ile ün yapan bir marka

mTalk'tan gönderildi

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Galaxy S5 der susarum :)

yeumyang

yeumyang

Moderator
1700 1800 arası not 4 bulabilirsiniz not 4 güzel cihaz samsung modellerinden en iyisi not serisi

• Beğen
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt