Öneri Android Telefon bakıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

reflex

reflex

Üye
A8 güzel telefon bir tanıdığımda var yeni arayüz felan samsungu bu açıdan tebrik ettim tabi ama samsunga artık tövbe ben almam şöyle diyeyim sana ekranı muazzam superamoled performansı çok iyi deneyimledi az çok önerebilirim ama samsungu biliyon marshmallow alır başkada güncelleme almaz desteği keser hemen not3-not4 bu telefonlarda fena sayılmaz lg g4 kullanıyorum performansı çok güzel bir telefon incelemeleride izleyebilirsiniz alabilirseniz a8 not serisi veya lg g3-g4 ten birini öneririm.

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43

yeumyang

yeumyang

Moderator
Z3 compact diye belirtmişsiniz.Telefon nasıl?Bataryası nasıl gidiyor?
Kendim kullanıyorum bataryası normal kullanımda 2 gün gidiyor çok uğraşırsanız 1 günü rahat çıkarıyor kamera dışında telefondan memnunum kamerada iyi sayılır ama 20 mp hakkını vermiyor

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
Kendim kullanıyorum bataryası normal kullanımda 2 gün gidiyor çok uğraşırsanız 1 günü rahat çıkarıyor kamera dışında telefondan memnunum kamerada iyi sayılır ama 20 mp hakkını vermiyor
Bugün bimekste telefonu incelemek istedim sağolsunkar pin kodu koymuşlar açılmadı :) kameraya baktım.Mağazayı çektim 0 netleme vardı.Netleme konusunda berbattı bende telefonun üzerindeki cihazlar ekrana doğunduğu için veyahut kamera kısmında bir şey vardır diyerekten geçiştirdim kendimi.Birde bimeksin senet olayı varmış onu öğrendim.Örnek vereyim belki almak isteyenler bilgilenirler.Z5 üzerinden örnek veriyorum telefon fiyatı 2500.400 peşin veriyorsun ( ama kredi kartı lazım gene ).Gerisini senet yapıyorlar.Yaparlarken telefon oluyor 3000 TL.Galaxy s6 sordum 2100 normal fiyatı senetle 2500 Tl.Senette z5'e 500 tl para koyuyorlar.S6 da 440 Tl mine

xtrem06

xtrem06

Üye
Samsung alınacaksa ve büyük ekran sorun olmayacaksa samsungun alınacak cihazları note serisidir.gerisi tırı vırı

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir kaç haftadır detaylı araştırıyorum.Birazda maddi durumdan dolayı orts segment telefon almaya karar verdim.Hatta 2 telefon var önünde biri asus zenfone 2 diğeri lenovo vibe p1 sizce hangisi? 4gblı intelli asus mu yoksa 5000 pilli p1 mi

mTalk'tan gönderildi

elmacıadam

elmacıadam

Üye
p1

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Alacağın her cihazda batarya sorunu yaşarsın mutlaka oyüzden sana tavsiyem eğer almadıysan yeni cihaz, kesinlikle bataryası değiştirilebilen bir cihaz senin için on planda olsun lg g3 ve g4 gibi mesela yanında yedek pil taşırsın bitmeye yakın değişirsin. Nasılsa piller eskisi gibi kaba değil taşıması sorun olmaz.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
    Konu Sahibi
Alacağın her cihazda batarya sorunu yaşarsın mutlaka oyüzden sana tavsiyem eğer almadıysan yeni cihaz, kesinlikle bataryası değiştirilebilen bir cihaz senin için on planda olsun lg g3 ve g4 gibi mesela yanında yedek pil taşırsın bitmeye yakın değişirsin. Nasılsa piller eskisi gibi kaba değil taşıması sorun olmaz.

g3 e o parayı vermeyi istemiyorum.Şahsen benim gözümde haketmiyor.Lg g4 ise şuanda beni aşıyor maalesef biraz daha ucuz telefon bakıyorum ama yinede güzel fikrin için teşekkür ederim

mTalk'tan gönderildi

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
1100 liraya en donanımlı cihaz g3 ve mi4 dür .bende ikinci el g4 lere bakıyorum da 1300 civarında

Emre

Üye
Xperia m5 alınabilir.

Üst Alt