Haber Nokia World'13 22 Ekim'de Abu Dhabi'de

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia World'13 22 Ekim'de Abu Dhabi'de

Microsoft tarafından satın alındıktan sonra 26 Eylül'de New York'da yapılması planan Nokia World 2013 22 Ekim tarihine ertelenmişti . Nokia'nın bu gün gönderdigi etkinlik davetiyesiyle Nokia World 2013'ün tarihi ve yeri resmileşmiş oldu. Etkinlik 22 Ekim'de Abu Dhabi de yapılacak

Etkinlikte tanıtımı yapılması beklenen cihazlar ise 6"lik phablet modeli Lumia1520,Nokia Sirius kod adlı Lumia2520 Windows8.1 RT Tablet ve 5" civarı ekran boyutuna sahip 20MP kameralı üst seviye bir Windows phone 8 akıllı telefon. Tanıtımı önemli kılan bir diger nokta ise Windows phone işletim sisteminin Kasım ayı sonlarında alması beklenen GDR3 güncellemesinin ilk kez gün yüzüne burada çıkacak olması.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: komando04 ve Esendağlı

4MaGuS

4MaGuS

Üye
wp8,1 yüklü olarak mı gelicek bu o zaman bunçıktıktan sonra bize anca gelir desenize zaten ocak gibi gelicek deniyorda daha erkende çıkabilir belki

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Haber için çok teşekkürler.

PureFood

PureFood

Üye
bomb patlayacak :D yalnız 22 ekim diye konu açmıştın abi öyle hatırlıyorum sanki.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Dostum Kasım değil "Ekim" olması gerekiyor.

Neyse, ben düzenledim :good:

Son düzenleme:
Bay H

Bay H

Üye
22 ekimde cihazlar ve yeni özellikleri ile gdr3 boy gösterse amber da olduğu gibi 1-1.5 ay önceden nsu ya düşse güncelleme ekim sonu kasım ilk hafta gibi yükleriz heralde yine:pro2:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
22 ekimde cihazlar ve yeni özellikleri ile gdr3 boy gösterse amber da olduğu gibi 1-1.5 ay önceden nsu ya düşse güncelleme ekim sonu kasım ilk hafta gibi yükleriz heralde yine:pro2:

NSU'ya erken sızarsa Kasım başında yükleriz.
Sızmazsa resmi dağıtım Aralık ortalarına doğru başlayacak.

ÖEY

ÖEY

Üye
wp8,1 yüklü olarak mı gelicek bu o zaman bunçıktıktan sonra bize anca gelir desenize zaten ocak gibi gelicek deniyorda daha erkende çıkabilir belki
WP8.1 değil GDR3 yüklü olarak gelecek.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
adamalr etkileyici yerlerde gösterime sunuyor bunlar pazar dünyasının ufak reklamları çok ince ayrıntılar haber için :tşk:

PureFood

PureFood

Üye
kasım deyince yüreğim hopladı birden :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ya galiba lumia925 için gdr3 navifirme duşmuş diye bişeyler duydum bir ara ama nerede:hmmm

Bay H

Bay H

Üye
Sızıntı kaynağı evleaks tarafından Nokia World etkinliğinde lansmanı yapılacak cihazların listesi yayınlandı. Belirtilenlere göre Glee kod adlı müzik odaklı telefon lumia 525 olacak. Verizon için üretilen Lumia 929 ise listede yer almıyor.

narnia16

narnia16

Üye
Bu sefer bende affetmem:fkr: