Haber Nokia Lumia 1320 Kutu Açılım ve Ön İnceleme(video)

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 1320 Kutu Açılım ve Ön İnceleme(video)
Finlandiyalı cep telefonu üreticisi Nokia, 2013 yılı Ekim ayında Abu Dhabi’de düzenlediği Nokia World etkinliğinde 6″ ekranlı ilk cihazlarını duyurmuştu. Windows Phone platformunun da phablet segmentindeki ilk cihazları olan Lumia 1320 ve Lumia 1520 satışa çıktığı ülkelerde ilgiyle karşılanıyor.

Ülkemizde de geçtiğimiz haftalarda satışa sunulan Lumia 1320′yi sizler için ön incelememizde stüdyolarımıza konuk ettik.

Nokia Lumia 1320 Kutu Açılım ve Ön İnceleme

• Beğen
Tepkiler: zaakaan, OttomaN TigeR, .caner. ve 10 diğerleri

Rainesto

Rainesto

Üye
güzel inceleme sim kart yeri iyi olmuş bu sefer

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
oh be sonunda :)

dakamon

dakamon

Üye
Ali kemal abi şu kutuya parmağınla vurup bi kenara atmadın :D öyle hareketler bekliyoruz senden :D bide abi ya senin elin büyük yada bu telefon ufak :D

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
Rainesto

Rainesto

Üye
dakamon

dakamon

Üye
maksicep.gom :D adam anadolu çocuğu yavv :D

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ali kemal abi şu kutuya parmağınla vurup bi kenara atmadın :D öyle hareketler bekliyoruz senden :D bide abi ya senin elin büyük yada bu telefon ufak :D
valla hiç kasmıyorum öyle yapayım böyle yapayım diye. Sadece doğal olarak o anki ruh halime göre spontan çekiyorum videoları. Klişe videoları seyretmeyi de çekmeyi de sevmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Nextman
dakamon

dakamon

Üye
1520 videosu gelmediyse bu işte bir iş var. Ali kemal abinin eline 1320 den önce 1520 gelmişti. Var bu işte bir iş :d
valla hiç kasmıyorum öyle yapayım böyle yapayım diye. Sadece doğal olarak o anki ruh halime göre spontan çekiyorum videoları. Klişe videoları seyretmeyi de çekmeyi de sevmiyorum.
Evet abi candan video olsun :) robot video olmasın :)

• Beğen
Tepkiler: yunus-emre-6606
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Eline sağlık ortak :oke:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve papakudioflu
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Abi senin ellerde cihaz 3.5' gözüküyor :D

• Beğen
Tepkiler: PureFood
mesutcinik

mesutcinik

Üye
1520 videosu gelmediyse bu işte bir iş var. Ali kemal abinin eline 1320 den önce 1520 gelmişti. Var bu işte bir iş
biz zaten 8.1 kullandığını daha önce belirlemiştik Ali abinin :kop:

Rainesto

Rainesto

Üye
1520 videosu gelmediyse bu işte bir iş var. Ali kemal abinin eline 1320 den önce 1520 gelmişti. Var bu işte bir iş :d
Evet abi candan video olsun :) robot video olmasın :)
:D içime bi şüphe düşmedi degil

beats

beats

Üye
Giriş iyiydi ne oluyor la dedim kendi kendime :) Sanki robot kol beni yakaladı al bunu izle şimdi dedi. Detaylıyı bekliyoruz teşekkürler.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
İntro güzeldi demek :polis:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, OttomaN TigeR, m542tf ve 1 kişi daha
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, sekajmer ve papakudioflu

Üst Alt