Haber 22 Ekim Nokia Etkinliğinin Ayrıtıları Belli Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Türkiye de kendini aştı ve Nokia etkinliğinin duyurusu için bir hazırlık yapmışlar.

Invoke

Invoke

Üye
Ders var o gün :/

Invoke

Invoke

Üye
Ben evdeyim o saatte de, onu izlersem geç kalırım :ehe

• Beğen
Tepkiler: Rookie66
BelaMonte

BelaMonte

Üye
sabah 10 mu akşam 10 mu anlamadım

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
:thumbup:

Son düzenleme:
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
izleyebiliriz o haldf

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Evet lumia cihazlar da dahil tüm platformlardan izlenebilecekmiş.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
iyiymiş nokia türkiye yavaş yavaş önem verdiğini belli ediyor o satte işedeyim ancak yogun olmazsam izleyecegim bakalım neler olucak bu gelişlemelri güncellemelerde yaparlar inş. L920 de oldugu gibi ota geç gelmez

dakamon

dakamon

Üye
Nokia türkiyeye bu kadar güvenmeyin :) görüyoruz mağazalarda nasıl tiplerin çalıştığını yada nasıl ilgilendiklerini hele servislere söz bile söylemiyorum iz biliyorsunuz. Sonuçta faceden paylaşım yapmak bu kadar zor olmasa gerek hemen heyecana kapılmamak lazım. Eğer aynı anda simultane Türkçe çevirili bi yayın yapsalardı işte o zaman bu sözlerinizi söylemeniz gerekirdi :)

ÖEY

ÖEY

Üye
Nokia türkiyeye bu kadar güvenmeyin :) görüyoruz mağazalarda nasıl tiplerin çalıştığını yada nasıl ilgilendiklerini hele servislere söz bile söylemiyorum iz biliyorsunuz. Sonuçta faceden paylaşım yapmak bu kadar zor olmasa gerek hemen heyecana kapılmamak lazım. Eğer aynı anda simultane Türkçe çevirili bi yayın yapsalardı işte o zaman bu sözlerinizi söylemeniz gerekirdi :)
Daha önceki lansmanı da o siteden canlı sundular ama Türkçe çeviri olayına girilmedi. Nokia Türkiye sadece lansmanın reklamını yapmak için böyle bir yapmıştır. Panik yok :D

ON9

ON9

Üye
konu ile alakasız ama karapapak mısın :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
22 ekim için poz verelim :sirit:

• Beğen
Tepkiler: PureFood
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Nokia'nın zaten laptop'u vardı. Booklet 3g adında. Laptop da gelse şaşırmam yani :D bekliyoruz bakalım neleri göreceğiz
Abi şu an çok şaşırdım ha cidden Nokia'nın bilgisayarı varmış bbaktım internetten hiç bilmiyordum ben ne ara tanıttılar bunu ya :O Sen de söylemesen hiç bilmicektim :)

0MG90

0MG90

Üye
Laptop mu çıkaracak? Vay be