22 Ekim Nokia Etkinliğinin Ayrıtıları Belli Oldu

• 9 Ekim 2013
  • 2085 Okunma
  • 44 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Nokia'nın 22 Ekim'de Abu Dhabi'de yapacağı Nokia World etkinliğinin ayrıntıları belli oldu

Apple'ın yeni bir IPAD tanıtımını 22 Ekim'de yapacağı kesinleştikten sonra az önce Nokia da aynı tarihte yapacağı etkinliğin ayrıntılarını paylaştı. Etkinlik yerel saatle 11:00'da başlayacak. Yapılacak tanıtımların ardından akredite olan basın mensupları ve geliştirici misafirlerin katılacağı özel oturumlar da duzenlenicek.

Yazan: papakudioflu
  2. Peki Apple ile aynı tarihteki etkinlik bir bakıma kapışma özellikle seçilmiş bir tarih
    peki tam olarak tanıtım listesi mevcutmu telefon donanım yazılım aksesuar vs

3. Apple iPad tanıtır bir de Mac sanırım. Nokia Phablet tanıtacak onun dışında birsey olur mu bilmiyorum

4. En sağdaki bilgisayar ne alaka ? Nokia bilgisayar mı yapıyor
    ---
    :oha:

5. Surface tipi taplet olabilir mi ?

6. wp sistem ilerde magazaları birleştirmeleri düşünülüyorya belki onla ilgili biraz bilgi falan verile bilir

7. Tablet gelecekti ama sağdaki klavyeli

8. Aslnda kapisma degil, tam olarak bakarsak, Apple tanitimlarini hemen hemen her zaman sali gününe denk getirir...gecen yil ipad mini'yi 23 ekimde tanitti, fakat bu sene sali günü 22 ekime denk geldigi icin, bu tarihe almis oldu. O zaman isin asli su ki, Nokia Apple' e kafa tutuyor

9. Surface tablete klavye takılıyor :)

10. http://www.microsoft.com/surface/en-us

Tak/Çıkar
    ---
    hee, ilk resimdeki bütün gibi diyorsun? :D Tamam =P

11. Nokia'nın zaten laptop'u vardı. Booklet 3g adında. Laptop da gelse şaşırmam yani :D bekliyoruz bakalım neleri göreceğiz

12. Haber için teşekkürler.

13. Demek istediğm buydu :)

14. belki telefon,tablet ve pcnin birbiriyle bağlantılı olma haberi vardı bi ara galiba onunla ilgili olabilirmi acaba? Bi telefon Bi tablet bi Laptop ilginç

15. birşeyler olacak

16. Hayırlısı ama pek birşey beklemiyorum bizim wp için :dry:

17. wp8 için ben bişeyler bekliyorum belki subway surfers yayınlanır ınstagram falan :D nokia adı üstünde

Yüklüyor...
18/11/2018 - 10:44