Lenovo G580 sahibi olan varmıydıki ?

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo G580 sahibi olan varmıydıki ?
Merhaba arkadaşlar 1300 liraya bi pc aldım lenovo g580 modeli aynı marka ve seriden halamda vardı g570 o daha güzel duruyor bide o ideapad diye geçiyordu neyse ben onla kendiminkini karşılaştırdm benimki üstün geldi windows değerlendirmesi onda 4.7 bende 5.3 geldi neyse 1.cisi bende power tuşunun üzerindeki power simgesindeki o küçük delik delik duran yerlerden ışık gelmiyor aldığımdan beri ama g570 de var bende merak ettim bu pcden olan varsa o ışık sizde yanıyormu ? bide nvidia 710m var ekran kartı olarak bunu ben dxdiag da göremiyorum ama sürücü(3d görüntüleme aygıtı) yüklü görünüyor hatta masaüstüne sağ tıklayınca menü geliyor nvidia denetim masası ama ben dxdiagda intel hd graphics hd 4000 görüyorum ama 2770 MB yazıyor ekran kartı 1 GB kafam karıştı oyunlara girerken sağ tıklayıp ordan ekran kartını seçiptemi girsem ? yardımcı olurmusunuz ??

Uhops

Uhops

Üye
Bizdede ekran kartı dxdiag'ta hd4000 olarak gözüküyor. Ve driveri yüklüyse gereken oyunlarda otomatik olarak 710m ile çalışır kendinin seçmene gerek yok.

• Beğen
Tepkiler: doqukans2
doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Bizdede ekran kartı dxdiag'ta hd4000 olarak gözüküyor. Ve driveri yüklüyse gereken oyunlarda otomatik olarak 710m ile çalışır kendinin seçmene gerek yok.
sağolasın bide benim pc gta4 ü orta veya düşük grafikte açarmı donma ve kasmalar olmadan ?

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
tamam saolasın tek sorun var gta 4 ü ben nerden bulucam :S bide ben tdu 2 yi indirdim torrent ile 6.46 gb kurdum 21 gb dosya yükledi sonra açıyorum hata verdi açamıyorm yardımcı olurmusun gta 4 ü nerden bulabilirm ??

Uhops

Uhops

Üye
tamam saolasın tek sorun var gta 4 ü ben nerden bulucam :S bide ben tdu 2 yi indirdim torrent ile 6.46 gb kurdum 21 gb dosya yükledi sonra açıyorum hata verdi açamıyorm yardımcı olurmusun gta 4 ü nerden bulabilirm ??
Gta4'ü gene
torrentten bulursun. Test driver için googleye yaz sorunun çözümü var. Bende yüklemiştim ama benim ki sanki 16Gb'idi. Belki sen setup ile ikisinin boyutuna bakmışsındır.Gta4 içinde 14Gb olanı değil 18gb olan complete edition indir istersen. İçinde 3 tane farklı Gta 4 var.

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Gta4'ü gene
torrentten bulursun. Test driver için googleye yaz sorunun çözümü var. Bende yüklemiştim ama benim ki sanki 16Gb'idi. Belki sen setup ile ikisinin boyutuna bakmışsındır.Gta4 içinde 14Gb olanı değil 18gb olan complete edition indir istersen. İçinde 3 tane farklı Gta 4 var.
tmm ssağol abi benm pc gayet iyi lol den çıknca hemen işlemci ısısına bakıyrom 58 59 bu normalmi bide fan vantilatörü olayı var onu açıyorm hemen 43 e iniyo işlemci bunu yapıyorum sanırım iyi bişey :) bide bende tdu 2 nin torrent ten inmiş hali var şuan 6.43 gb bunu ben kuruyorum bişeler yazıyo falan dosya indiriyo bu normalmi bide gta 4 ü torrentini bulamadım yardımcı olurmusun bana link atabilirmisn ?

Uhops

Uhops

Üye
tmm ssağol abi benm pc gayet iyi lol den çıknca hemen işlemci ısısına bakıyrom 58 59 bu normalmi bide fan vantilatörü olayı var onu açıyorm hemen 43 e iniyo işlemci bunu yapıyorum sanırım iyi bişey :) bide bende tdu 2 nin torrent ten inmiş hali var şuan 6.43 gb bunu ben kuruyorum bişeler yazıyo falan dosya indiriyo bu normalmi bide gta 4 ü torrentini bulamadım yardımcı olurmusun bana link atabilirmisn ?
TDU için googledeki çözümü yapacaksın bişey indirmesi de normal. Gta içinde link atamam telefondan giriyorum :(

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
TDU için googledeki çözümü yapacaksın bişey indirmesi de normal. Gta içinde link atamam telefondan giriyorum :(
tdu 2 tamamdır oynuyorum şuan da gta 4 kaldı onuda torrent ile hallederiz gibime geliyo bu arada ben bu torrent olayını sevdim :)

Üst Alt