Kore Üretimi Çakma S3 İmei Kodu

Sponsorlu Bağlantılar

IQT88

IQT88

Üye
    Konu Sahibi
Kore Üretimi Çakma S3 İmei Kodu
Arkadaşlar Van seyahatimde kore üretimi çakma S3 aldım. Tlfdan çok memnunum.
Fakat aldığım satıcı müşterilerine telefonu tanıtmak için Google Play'e kendi hesabını girmişti.
Bende onun hesabını silmek için cihazı fabrika ayarlarına geri dönderdim.
Telefon açıldığında ise cihazın imei nosunun silindiğini artı açılış animaosyonunun Samsung logosu yerine welcome olduğunu farkettim.
Uzun bi araştırma sonucu telefonun enginer modunu buldum we ordan cihaza kendi sağlam imei mi kopyaladım.

Kod: *#*#101113#*#*

Açılan menüden GPRS kısmına girip SIM1 Bölümü aktifken yeni imei girip Write Imei yapıp cihazı kapatıp açıyoruz we işlem tamam.
Samsung Logosu içinde *#2013# yapıp tamam diyoruz we yine cihazı kapatıp açıyoruz.

Hayat Paylaşınca Güzel :)

• Beğen
Tepkiler: Elif zumra

PME 4L

PME 4L

Üye
Mtk mı?

Braveheart_84

Braveheart_84

Üye
kardeş Allah razı olsun vietnam malı s3 de işe yaradı az daha kafayı yiyecektim root olmuyordu çok teşekkürler ellerine sağlık

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
telefonun performansı nasıl bende almayı düşünüyorum ve nekadara aldınız?

IQT88

IQT88

Üye
    Konu Sahibi
ewt cihaz mtk... 450 liraya aldım we çok memnunum... google play'den 1 gblık RF 2012 oyununu indirdim sorunsuz çalıştırıyo... yani piyasada 500 tl lik android cihazları alacağınıza bunu tercih edin bence...

- - - Eklendi - - -

kardeş Allah razı olsun vietnam malı s3 de işe yaradı az daha kafayı yiyecektim root olmuyordu çok teşekkürler ellerine sağlık
Rica ederim... İlk sorun çıktığında bende senin gibi kafayı yemek üzereydim ama bulunca forumda paylaşmak istedim...

ec038

Üye
Mtk nin hangi islemcisi var cihaz da ?.. bende 6575 olandan var da bu logo icin yaptim olmasi ?

cocuklukaskim63

Üye
kardeşim logoyu yapamadım ben *#2013# yaptıktan sonra tamam derken ne yani

cocuklukaskim63

Üye
Aynen bende yapamadim.. formatlayinca gitti.. bunu yaziyorum bise gelmiyo

Ayrıca sebeke sorunum var yeni imei kaydetmek istiyorum writeimei yaptıktan sonra hic bisey olmuyor..

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Neden böyle işlerle ugrasiyorsunuz çakma imei giden cihazlar için root olmasi gerekli pach pro yukleyin olsun bitsin :)

pobi

Üye
arkadaşlar ben kore malı s3 kullanıyorum bunun konuşurken sesi az geliyor ve karşı tarafa da az gidiyor bunun sesini yükseltecek bi kod biliyormusunuz

ec038

Üye
arkadaşlar ben kore malı s3 kullanıyorum bunun konuşurken sesi az geliyor ve karşı tarafa da az gidiyor bunun sesini yükseltecek bi kod biliyormusunuz

http://www.youtube.com/watch?v=X8N7MfRDL60

Braveheart_84

Braveheart_84

Üye
Ayrıca sebeke sorunum var yeni imei kaydetmek istiyorum writeimei yaptıktan sonra hic bisey olmuyor..

imei kodunu girdikten sonra write'ye bas daha sonra hiç bir işlem yapmadan kapatma tuşu ile yeniden başlat

mkaliber

Üye
Arkadaşlar bende vietnam malı tek simli arm işlemcili s3 var ankaradan almıştım ancak 1 hafta sonra kapandı imeiler yüzünden telefon bu kod dahil ne kadar internette ne kadar kod varsa hepsini denedim olmadı telefonculara götürdüm onların denediği kodlar da olmadı şansıma acayip bir s3 replikası çıktı telefonlar telefoncu kendi elindeki replika s3 e giriyor kodu tak engineer mod açılıyor benimkin de aynı kod çalışmıyor kodu arama ekranına giriyorum siliniyor kod herhangi bir ekran filan da açılmıyor defalarca denememe rağmen bir türlü engineer moda geçmiyor ürün root da olmuyor benimle aynı sorunu yaşamış ve çözmüş olan arkadaşlar Allah rızası için ne yapmam gerektiğini yada kendilerinin nerede nasıl imei attırdığını söylesin çok duacı olurum Allah aşkına bir yardım edin arkadaşlar lütfen

muratsamsun

Üye
Arkadaşlar Van seyahatimde kore üretimi çakma S3 aldım. Tlfdan çok memnunum.
Fakat aldığım satıcı müşterilerine telefonu tanıtmak için Google Play'e kendi hesabını girmişti.
Bende onun hesabını silmek için cihazı fabrika ayarlarına geri dönderdim.
Telefon açıldığında ise cihazın imei nosunun silindiğini artı açılış animaosyonunun Samsung logosu yerine welcome olduğunu farkettim.
Uzun bi araştırma sonucu telefonun enginer modunu buldum we ordan cihaza kendi sağlam imei mi kopyaladım.

Kod: *#*#101113#*#*

Açılan menüden GPRS kısmına girip SIM1 Bölümü aktifken yeni imei girip Write Imei yapıp cihazı kapatıp açıyoruz we işlem tamam.
Samsung Logosu içinde *#2013# yapıp tamam diyoruz we yine cihazı kapatıp açıyoruz.

Hayat Paylaşınca Güzel :)

Verdiğin kodları deniyorum ama işe yaramıyor nasıl yapmam gerek şimdiden teşekkürler

muratsamsun

Üye
denedim olmadı ne yapmalıyım ?

kral46+

Üye
kardesım bnımkıde kore malı s3 fakat o kodu giriyorum ekran gelmiyor başka kodlar var mı acaba yardım edermsn teşekürler

s3man

Üye
selam herkeze.
iki kod da ben vereyim.. degişik cin s3 lerde çalıştı denedim. *#*#101113#*#* digeri ise *#*#3646633#*#*

kral46+

Üye

galaxsy

Üye
abi bnde kore malı s3 var Samsung Logosu içinde *#2013# yapıp tamam diyoruz we yine cihazı kapatıp açıyoruz. derken ne demek istedin

Üst Alt