Çakma S3 yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

karakan1262

Üye
    Konu Sahibi
Çakma S3 yardım lütfen
Arkadaşlar elimde bi samsung s3 mini bulunmakta fakat acayip bi çakma model arkasında kore malı olduğu yazıyor.
benim sorunum bu telefonun imei numarasını değiştirmek
internette bir çok kod gördüm denedim fakat olmadı

telefon bu
Şimdiden Teşekkürler

dayannight

dayannight

Üye
telefon java herhalde kodlar genelde android olanlarında çalışıyor

karakan1262

Üye
    Konu Sahibi
Evet telefon java işletim sistemli androidlerde kodların işe yaradığını biliyorum ama bunun için herhangi bir işlem olsa da razı kalırım yani herhangi bir yol

esmeran3

esmeran3

Üye
kardeşim bunu bende araştırdım ama bilgisayardan yapmak zorundasın nedeni ise bu kodların sadece ama sadece android olanlarda çalışması kaça aldın bu telefonu ayıptır sorması

karakan1262

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefon bana hediye geldi fiyatını bilmiyorum dandik bir telefon olduğu için de kullanmadım açıkçası
Babamın gözleri biraz sorunlu bu telefonun da yazıları büyük ve ekranı parlak olduğu için bunu gördü beğendi Yani kafaya taktı benim de bu yüzden yapmam şart gibi birşey oldu
bilgisayardan nasıl yapabilirim peki?

esmeran3

esmeran3

Üye
Bu telefon bana hediye geldi fiyatını bilmiyorum dandik bir telefon olduğu için de kullanmadım açıkçası
Babamın gözleri biraz sorunlu bu telefonun da yazıları büyük ve ekranı parlak olduğu için bunu gördü beğendi Yani kafaya taktı benim de bu yüzden yapmam şart gibi birşey oldu
bilgisayardan nasıl yapabilirim peki?

o programla oluyor kardeşim ama uğraşmana değmez bile 10 15 TL gibi cüzi bi rakama yaptırabilirsin telefonun imeisini

karakan1262

Üye
    Konu Sahibi
Anladım kardeşim ilgin için çok teşekkürler

esmeran3

esmeran3

Üye
Rica ederim kardeşim ne demek yardımcı olduysam ne mutlu bana

Üst Alt