WP Başkanı Joe Belfiore'un Tweetleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
WP Başkanı Joe Belfiore'un Tweetleri

Arkadaşlar son zamanlarda Belfiore, attığı tweetlerde bu haftanın çok verimli olacağına filan vurguluyordu. İlk olarak skype güncellemesi geldi. Açıkçası beni pek etkilemedi. Sonra Pandora müzik uygulaması geldi. Açıkçası bunu da kullanmıyorum hiç denemedim ama beklenen bir uygulama olduğunu da sanmıyorum. Son olarak çok güzel birşey geleceğini, hatta uyuyamadığını ve çok heyecanlı olduğu belirtmişti.
Bunların ardından haftanın son bombasının Pazartesi günü olacağını belirtmişti. Ben de bu günü bekledim. Ancak bugün yazdığı tweetlere bakacak olursak bugün gelecek olan uygulamanın/güncellemenin birkaç gün geciktiğini belirtmiş. Hiç beklemediğimiz bir yayıncıdan gelebilirmiş, ve bunun gibi birçok uygulama yağmuru haftası olacağını belirtmiş.
Benim düşüncem. Böyle gereksiz uygulamalar yerine, milleti boş boş heyecanlandırmak, germek yerine sistemi geliştirseler hızlı bir şekilde. Yenilikler yapsalar, resmi açıklamalarda bulunsalar daha iyi olacak. Millet facebook'un gelişmesini bekliyor 4 aydır. Instagram bekliyor, Temple Run bekliyor. Böyle küçük uygulamalar ile bizi heyecanlandırmak onların yaptığı. Acaba en son bahsettiği uygulama ne olacak onu çok merak ediyorum..

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
bekleyip görecepiz başka yol yok Ali abinin fiberi devreye girerse orasını bilemicem :naughty:

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Bana Messageme uygulamasını getirsinler daha bişey istemem . eldekileride elden geçirip adam ederlerse sorun kalmıcak

Facebook - Foursquare - Twitter - Whats app - Viber

Bu önemli uygulamaların adam edilmesi şart . Keza hala birtanesi bile bi android yada ios programlarının yanına yaklaşamıyo

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
Bana Messageme uygulamasını getirsinler daha bişey istemem . eldekileride elden geçirip adam ederlerse sorun kalmıcak

Bu önemli uygulamaların adam edilmesi şart . Keza hala birtanesi bile bi android yada ios programlarının yanına yaklaşamıyo
Katılıyorum. Benim merak ettiğim nasıl bir uygulama gelecek. Herkes instagram bekliyor. Bu kadar heyecanlandığına göre.. :)

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Başka bir yapımncıdan gelebilir diye söylemesi Facebook uygulamasının direk Facebook İnc. den gelebilir diye aklıma geldi ki olursa çok iyi olur :)

• Beğen
Tepkiler: nanotex
m542tf

m542tf

Üye
Facebook olmasa da olur. Nede olsa Facebook kullanmıyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Aslında bunlar kendileri bahsettikleri uygulamaları kendi telefonlarında kullanıyorlar. Tabi pazarlama taktigi olarak bazı şeylerin aciklanacagi gun bile onemli. Bir kac gun daha sabretmekten kimseye zarar gelmez.

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye

bence twitter uygulaması son güncellemeden sonra gayet iyi

- - - Eklendi - - -

inşallah minecraft gelir ücretsiz olur 2 günlük

pirenuri

pirenuri

Üye
mobil bildirim açtım bu adama :D . Umarım temple run 2 gelir

- - - Eklendi - - -

bu arada bi uygulama linki attı joe

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
mobil bildirim açtım bu adama :D . Umarım temple run 2 gelir

- - - Eklendi - - -

bu arada bi uygulama linki attı joe
Bizim işimize yaramaz.

korsan638

korsan638

Üye
Wp başkani uygulamalardan konuşacagina ilk once cihazlarimiza 7.8 guncellemesini yayinlasin.. Kac zamandir cikmiş ama cihazimiza ulaşacagi yok sanirim.. Saçmalik diyorum sadece

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Sen ona twitter mı diyosun ? Bence hala kötü . Trend topic görünmüyo ve yeni bi tweeti görmek için elimizle her defasında defalarca yukarı ittirmek gerekiyo .

Ben şahsen facebook ve twitter ı people hub bölümünden takip ediyorum . Daha pratik valla .

Dediğim gibi 1 sene süre tanıdım wp8 e ve lumiaya . Güncelleme gelir gelmez artık pek önemsemiyorum . Şu uygulamalar ve bi kaç can alıcı eksik giderilirse lumiaya bir sonraki cihazınıda alarak devam ederim . Aksi takdirde yüzde yüz bi şekilde ios yada androide dönerim . ki ios olur muhtemelen

( Şu lumiaya farklılığından ve karizmasından dolayı katlanıyorum . tek nedeni bu çünkü deli gibi farklı ve ilgi çekici )

• Beğen
Tepkiler: nanotex

Rap3g

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz adam gibi Bi mp3 Player varmı.

bahtiyad

bahtiyad

Üye
Facebook için Facebook Inc. windows uygulamasını Microsoft'un üstlendiğini belirtmişti...Mark Zutenberg tayfası ilgilenmiyor yani...Sinir oldugum olay bu..Foursquare için de wpcentral sitesinden de görebilirisiniz nokia+foursquare ortak bi uygulama çıkardılar..Beta testleri bitti sanırım..yakında bizlerle buluşur....Whatsup yerine message me gelicek....Temple Run alternatifi Subway Surfers ta yakında windows platformunda arkadslar......

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
Facebook için Facebook Inc. windows uygulamasını Microsoft'un üstlendiğini belirtmişti...Mark Zutenberg tayfası ilgilenmiyor yani...Sinir oldugum olay bu..Foursquare için de wpcentral sitesinden de görebilirisiniz nokia+foursquare ortak bi uygulama çıkardılar..Beta testleri bitti sanırım..yakında bizlerle buluşur....Whatsup yerine message me gelicek....Temple Run alternatifi Subway Surfers ta yakında windows platformunda arkadslar......
Microsoft eline yüzüne bulaştırdı o olayı üstlenerek. İmza toplayalım Facebook kendisi yapsın bu ne arkadaş

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz adam gibi Bi mp3 Player varmı.

Adam gibi derken?
Eğer sadece telefona kendi attığın mp3'leri çalacak basit bir mp3 player arıyorsan MiniPlayer var :hmmm

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
bahtiyad

bahtiyad

Üye
Subway Surface

Subway Surfers'ın yaratıcısı Danimarka merkezli Kiloo Games'tir.Bu çalışma ve atlama oyunu Temple Run şeklinde fakat faha fazla bağımlılık yaratmakta ve şu an iOS ve Android te(reklam destekli) ücretsizdir. Metro Surfers milyonlarca indirildi ve şirket Windows Phoneolanlar için oyunu ücretsiz yayınlamaya hazırlanıyor.Facebook'taki bir mesaj daMetro Surfers ile Nokia Lumia 920 resmi ekranı ile yayınlandı..Kiloo sadece "Yakında .....!" diye belirtti.
Ücretsiz veya ücretli olacağı belli değil ama Windows Phone Store'a büyük bir ek ile geleceği belirtildi..

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Subway Surface

Subway Surfers'ın yaratıcısı Danimarka merkezli Kiloo Games'tir.Bu çalışma ve atlama oyunu Temple Run şeklinde fakat faha fazla bağımlılık yaratmakta ve şu an iOS ve Android te(reklam destekli) ücretsizdir. Metro Surfers milyonlarca indirildi ve şirket Windows Phoneolanlar için oyunu ücretsiz yayınlamaya hazırlanıyor.Facebook'taki bir mesaj daMetro Surfers ile Nokia Lumia 920 resmi ekranı ile yayınlandı..Kiloo sadece "Yakında .....!" diye belirtti.
Ücretsiz veya ücretli olacağı belli değil ama Windows Phone Store'a büyük bir ek ile geleceği belirtildi..

Kardeşim o haber düzeltildi.
Öyle bir gelişme yok henüz.
Yayınlanan o resim, facebook'ta Subway Sufers'ın yapımcısını teşvik etmek için WP hayranlarının kurduğu bir grupta yayınlandı.
Yani WP fanları tarafından paintte hazırlanmış basit bir montaj resim.

Yapımcının bu konuda bir çalışmaları olup olmadığı konusunda resmi bir açıklama yapması bekleniyor şuan.

bahtiyad

bahtiyad

Üye
Yani defalarca belirtiyoruz herkesin de mantığını zorlayan olay windows temelli bi ürüne en cok ındırılen uygulamasını yarım yapması ve güncellememesi..Şimdi de windows 9 yada blue secenegıne hazırlanıyorlar...Şu an herkes her uygulamayı alternatıflı kullanıo...Facebook+the facebook-facebook touch foursquare+four mayor tango yerine skype yada wechat viber yerine kakaotalk gibi....topları hep sivil developer lara attılar mı ne :D :D :D

- - - Eklendi - - -

Kardeşim o haber düzeltildi.
Öyle bir gelişme yok henüz.
Yayınlanan o resim, facebook'ta Subway Sufers'ın yapımcısını teşvik etmek için WP hayranlarının kurduğu bir grupta yayınlandı.
Yani WP fanları tarafından paintte hazırlanmış basit bir montaj resim.

Yapımcının bu konuda bir çalışmaları olup olmadığı konusunda resmi bir açıklama yapması bekleniyor şuan.

Pardon o zaman..Bu cevabın üstüne zoruma gitti..Hemen mail attım şirkete...Cevabı yayınlarım direkt.. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt