WP Başkanı Joe Belfiore'un Tweetleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PureFood

PureFood

Üye
Katılıyorum Gökhan.. Biraz sabır bakalım hiç bir şey ilk çıktığında mükemmel olmuyor.. Gelişiyor ama uygulamalar, özellikle beklenen uygulamalar beklenenden çok daha geç gelecek gibi.. :hmmm

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi
Gelsin artık şu sürpriz :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bu süpriz real Gsmaç bileti olsa :)

pirenuri

pirenuri

Üye
Pazartesi gelecek dedi sonra sarktı dedi bekliyoruz. Ne zaman gelecekse artık ? Bu kadar lafın üzerine dandik, işimize yaramaz bir uygulama gelirse kafamı duvarlara vururum. :vur:vurYada Joe abimizi bi ziyaret ederiz ha ?:destere:

• Beğen
Tepkiler: nanotex
cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
su gelir güldür güldür gel artık süpriz bizi güldür

• Beğen
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
joe tosunum benim gel bakalım :sarıl: başka süpriz yokmu acaba :ehe

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Dün attığı bir tweet'te hafta sonu çocuklarımla birlikte oynadım, sıra sizde diyor. :hmmm Neyse geçte olsa sözünü tahakkuk ettirdi ya. :)

orian

orian

Üye
çok eleştirmek istemiyorum, android ve ios yeni çıktığında windowsun şu anki halinden daha kötüydüler. ama mağaza da o kadar gereksiz uygulama var ki. 150.000 uygulama olacağına 1000 olsun işe yarar olsun. adam akıllı facebook, foursquare, twitter, viber, whatsupp, message me ve adam akıllı browser olsun örn: google chrome, opera, safari gibi. bunlar aşağı yukarı herkesin ihtiyacı olan programlar.

• Beğen
papakudioflu

papakudioflu

Admin

eger gelicekse de mayis'tan once gelmez. Cunku sdk'nin verdigi geliştirme izinleriyle ilgili bir sikinti var diye okumuştum bir yerde. GDR2 guncellemesi yayinlandiktan sonra wp8 sdk da guncellenicek ve yeni izinlerle instagram dahil daha bir cok yeni uygulama extra ozellikler kazanicak.

nanotex

nanotex

Üye
    Konu Sahibi

eger gelicekse de mayis'tan once gelmez. Cunku sdk'nin verdigi geliştirme izinleriyle ilgili bir sikinti var diye okumuştum bir yerde. GDR2 guncellemesi yayinlandiktan sonra wp8 sdk da guncellenicek ve yeni izinlerle instagram dahil daha bir cok yeni uygulama extra ozellikler kazanicak.
İnşallah :yuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt