wp 7.8 ringtone maker görsellerini buyrun :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
    Konu Sahibi
wp 7.8 ringtone maker görsellerini buyrun :)

translate çevirisini koyuyorum :)

GadgetandMore onların Nokia Lumias Nokia'nın yeni özel uygulama bazı ekran görüntüleri attı.

Uygulaması Windows Phone 7.8 güncellemesi ile geliyor olacak ve kullanıcılar bir zil sesi içine kendi müzik kırpmak için izin verecektir.

İşte Windows Phone ile ilgili uygulamalar yapmak diğer birçok zil sesi vardır, ama hiçbiri, görev için bağlı Nokia'nın OEM durumu mümkündür şey kendi müzik kullanabilirsiniz.

Şimdi OS en az bir yeni özelliği bildiğiniz gibi Umarım biz sadece Nokia cep telefonları için gelecek olsa bile, yakında Windows Phone 7.8 güncelleme göreceksiniz.

papakudioflu Ali abinin yorumu;

Gectigimiz gunlerde verdigimiz haberde nokianin lumia cihazlarina ozel olarak wp7.8 ile execulisive uygulamalar olacagini belirtmiştik. Bu uygulamalardan birisi de zil sesi tonu yapbileceginiz ringtone maker idi. Ve bugun gelen bir bilgide bu uygulamanin ekran goruntuleri ortaya cikti. Artik diger uygulamalarin ozellikle de bluetooth dosya transferi uygulamasinin goruntulerini bekliyoruz. Nokia windowsphone platformunda fark yaratmaya devam ediyor.

kendisine teşekkür ediyorum anlayışından dolayı.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

papakudioflu

papakudioflu

Admin
rica ederim kardeşim sen daha once acmiştin ama şimdi actigim konuyu da bir oku istersen:D

• Beğen
kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardeşim sen daha once acmiştin ama şimdi actigim konuyu da bir oku istersen:D

okudum ve bunlar çok güzel bilgiler eline emeğine sağlık çok teşekkür ederm abi.wp 7.8 hack hepsi birlikte geliyo gibi inşaALLAH...

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Teşekkürler orta yolu bulmanıza sevindim:)

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Yavas Yavas Uygulamalar Geliyor .. :)

Ayrica Bu Yeni Yazilim Ne Zaman Cikacakk .? :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...