Modern Combat4 windows phone8'e ne zaman gelicek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Modern Combat4 windows phone8'e ne zaman gelicek

WindowsPhoneLive.ru'nun raporuna göre merakla beklenen Gameloft oyunlarından birisi olan Modern Combat4:Zero Hour windowsphone8 platformuna Nisan ayında gelicek.

Peki bu gecikmenin sebebi nedir.

Gameloft yöneticilerinin yaptıgı açıklamaya göre Rusya'da PEGİ sertifikasyonunda yaşanan sorun bu gecikmeye sebep olucak.

Yapılan açıklamada ayrıca Havok physics engine ile real-time gölge ve online multi-player desteginin yanı sıra wp8'e özel bazı yeniliklerin eklenecegi belirtilmiş. Oyunun magaza fiyatı ise 6.99$ olacagı söyleniyor.

Tabi bu acıklama windows phone8 platfurmunun kullanıldıgı tüm ülkeleri mi kapsıyor yoksa PEGİ sertifikası sorunu yaşanan Rusya icin mi yapılmış bilmiyoruz. Önümüzdeki günlerde daha net bilgiler gelirse sizlerle yine maxicep.com sayfalarından paylaşmaya devam edecegiz.

PureFood

PureFood

Üye
Dostum hazır oyunlardan konu açmışken ekstra bir şey sorayım; görüyorum ki app store'da oyunlara güncellemeler geliyor. örneğin asphalt 7. bilirsin yeni bölümler arabalar vs.. Bize de olur mu bu tür eklemeler yenilikler ?

mc4'e gelince, inşallah spider-man'deki gibi kasmaz.. önce demoyu indiririm sorun yoksa direk satın alma yoluna gideceğim :eller:

pirenuri

pirenuri

Üye
Gelsin artık ya özellikle temple run 2 yi bekliyorum ben

Lumiance

Lumiance

Üye
Dostum hazır oyunlardan konu açmışken ekstra bir şey sorayım; görüyorum ki app store'da oyunlara güncellemeler geliyor. örneğin asphalt 7. bilirsin yeni bölümler arabalar vs.. Bize de olur mu bu tür eklemeler yenilikler ?

mc4'e gelince, inşallah spider-man'deki gibi kasmaz.. önce demoyu indiririm sorun yoksa direk satın alma yoluna gideceğim :eller:

Spider man bende hiç kasmıyor. En ufak bir takılma dahi söz konusu değil

PureFood

PureFood

Üye

Spider man bende hiç kasmıyor. En ufak bir takılma dahi söz konusu değil

Bende oyun akıcı değil.. sanki heceliyor gibi. oysa asphalt'ta çatır çatır akıyorum virajlara, makaslara :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

gelir tabi ki. Zaten wp8'e gelicek olan sürüm ios ve androiddekinden farkli olucakmiş. Wp8'deki farklar daha sonra diger platformlara guncelleme olarak verilir.

komando04

komando04

Üye

oyunlar aynı kalmaz güncellenecektir tabiki

PureFood

PureFood

Üye
Teşekkürler dostlar :bigstar:

pirenuri

pirenuri

Üye
Alikemal abi birleşelim de Temple Run 2 için başvuralım ya Microsoft'a :)

nanotex

nanotex

Üye
Sözde elimizde nokia nın amiral gemisi var, bende kasıyor spiderman, batman de kasıyor. Sanırsam sistem açıkları var, formatlayıp denemek lazım. Hiçbir oyun beni sarmadı ben modern combat'ı bekliyorum.

man20

man20

Üye
Sözde elimizde nokia nın amiral gemisi var, bende kasıyor spiderman, batman de kasıyor. Sanırsam sistem açıkları var, formatlayıp denemek lazım. Hiçbir oyun beni sarmadı ben modern combat'ı bekliyorum.

canım senin sorunun bu işte. Kendini modern combat'a sabitlediğin için diğer oyunlar seni sarmıyor.

nanotex

nanotex

Üye

canım senin sorunun bu işte. Kendini modern combat'a sabitlediğin için diğer oyunlar seni sarmıyor.
Uzun zamandan beri bi kız bana canım dememişti :D Kasmasa neyse bir de demo olunca böyle oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: PureFood
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben örümcek adamı denemedim ama batman biraz ağırdan alıyor bu da oyundan kaynaklı bence güncellense çözülür,benim telefonla tek sıkıntım multitasking olmayışı.. N9 dan geçince birde çok zor oluyor

PureFood

PureFood

Üye
Aman Gökhan beklentiyi yüksek tutmamak lazım hayal kırıklığına uğrarsak hiç bir oyun kurtarmaz bizi :D

IVI-Elia

Üye
ben örümcek adamı denemedim ama batman biraz ağırdan alıyor bu da oyundan kaynaklı bence güncellense çözülür,benim telefonla tek sıkıntım multitasking olmayışı.. N9 dan geçince birde çok zor oluyor

tbiki n9 la kıyaslanmaz ama android ce iostaki gibi değil bazı uyg. gerçek multitasking var. Web tarayıcısında ve temel sistem bileşenlerinde var

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye

Usta acaba telefonunda fazla uygulama olduğu için oyun sırasında kasıyor olabilir mi?Hani arkaplanda filan çalısan yada sen oyuna girerken arkada bıraktıgın internet sayfası filan :hmmm

nanotex

nanotex

Üye
Usta acaba telefonunda fazla uygulama olduğu için oyun sırasında kasıyor olabilir mi?Hani arkaplanda filan çalısan yada sen oyuna girerken arkada bıraktıgın internet sayfası filan :hmmm
Olabilir ama ben herşeyi kaparım, arkaplanda çalışan uygulama fazla yoktur. Yine de bi formatlayıp denemek lazım

hasansen_83

hasansen_83

Üye
haziranda geliçekmiş oyun forumda okudum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt