Bomba Gibi Oyun!! Modern Combat 4: Zero Hour v1.0.1 Rootsuz+Offline Yeni Sürüm Eklendi !!!

Sponsorlu Bağlantılar

muslumcu46

muslumcu46

Üye

Modern Combat 4 v1.0.1 TÜRKÇE !

Açıklama
Mobil aksiyon oyunları arasında en popülerlerinden biri olan Modern Combat, yeni oyunuyla beraber bu ünvanını bir adım daha yukarı taşıyacak.
Modern Combat 4: Zero Hour oldukça akıcı, rahat nişan almayı sağlayan özeliklere sahip. Seslendirme, grafik kalitesi üzerine de bir önceki oyun Modern Combat 3: Fallen Nation’a oranla gelişmeler gözle görülüyor.
1 yılı aşkın süredir üzerinde çalışılan Modern Comba 4: Zero Hour VoiceChat özeliğine de sahip. Oyunu multiplayer modunda oynarken, oyuncular online olan diğer kişilerle chat yapma şansına sahip olacaklar. Oyunu Gameloft hesabı üzerinden Android tabanlı cihazlarla beraber oynayabiliyorsunuz.

Konsol Kalitesinde Gelişmiş Görüntü, Ses ve Grafik Özellikleri:

.Savaşın kaos ortamını konsol kalitesi grafikleriyle, gerçekçi animasyon ve dinamik objeler.
.Etkileyici ragdoll efekti ve gerçek görünüm seviyesinde araç kullanım seviyesini yakalamak için fizik .işlemlerini Havok Engine ile gerçekleştiren ilk Gameloft oyunu.
.Film stüdyosunda hazırlanan gelişmiş sesler.

Ekran Görüntüleri !

İndirme Linkleri
Apk Linki :

Sd-Data Linkleri
Part1 :

Part2 :

Part3 :

Part4 :

Part5 :

Part6 :

! KURULUM !

#İndirdiğiniz data dosyalarını winrar ile rardan çıkarın .
#Ardından rardan çıkan dosyayı Android/Obb İçine Yapıştırın , Apk yi Kurun Keyifle Oynayın :)
#Oyun açılmaz ise dilinizi değiştirin ve internet bağlantınızı kontrol edin.
Açıklama kısmı alıntıdır :D

Şu kardeşinize bir begeniyi çok görmeyin Saygılarımla..

• Beğen
Tepkiler: fatih793

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
şu an nexus 4 üme indiriyorum
arkadaş çok güzel anlatmış :)
6 part şeklinde indirdim onları birleştircez degil mi ?
yok kardeşim 1.partın üstüne tıklayıp sağdan klasöre çıkart tıklayacaksın :oke:

boraaci

Üye
klasöre çıkartınca diğerleri nolcak :D

Mrdice

Üye
eyvallah kardeşi çok makbüle geçti acaba Huawei Ascend P1 de kasarmı :) :)

enterneoll

enterneoll

Üye
uzun süre önce biraz oynayıp silmiştim s3'e tekrar yükledim hiç bir takılma kasma olmadan oynuyorum

mrttzn

Üye
arkadaslar bende 69 dosy cıkyo ya acaba ondan mı olmuyo

Portagas

Portagas

Üye
Ace 2 de wifi açınca kasma yapmıyor ama kapatınca kasma yapıyor acaba neden böyle oluyor?

OğuzcanAbi

Üye
yüklenip simgesi geldikden sonra interneti açmanız gerekiyor arkadaşlar yoksa oyun açılmıyor az kalsın siliyordum konuyu açan arkdaşımız inş bunu konunun altına yazar :)

ertugrulgazi

ertugrulgazi

Üye
bende apkmania.com geliyor sonra açılmıyor sürekli o şey tekrarlanıp duruyor.

babacan22

Üye
Bendede böyle oluyor Allah Rızası için biri çıkıpta söylesin kafayı yedim 2 günden beri

huseyinwolf

huseyinwolf

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Remember Me

uguraltas

Üye
ARKADAŞLAR OYUNU ÇALIŞTIRAMAYANLAR FARKLI DİZİNE ATSINLAR yani hafıza kartının ana dizini( gameloft/games/GloftM4HM ) ama obb dosyası indirenler içini 7zip programıyla açıp klasör olmadan dosyaları GloftM4HM dizinine atsınlar ) cihazım arc s 2.3.4 gb rootsuz , OYUNU KESİNLİKLE İNTERNETE BAĞLANMADAN AÇACAKSINIZ . benim cihazda cıncık gibi grafikler hiç pürüz yok ,yağ gibi akıyor camdan ayrıca isteyenlere direct link verebilirim tek parça halinde , max sn/1mb hızla indirebilirler , İYİ EĞLENCELER tüm android severlere

narod.ru/disk/64176472001.b9ed09fe9694ccbbc2c301e9528e28b6/com.gameloft.android.ANMP.GloftM4HM.rar.html

link'in başına eksik olan http yi koymayı unutmayın

- - - Eklendi - - -

BU OYUNU SEVENLER CONTRACT KİLLER 2 zombies origin oyununa bayılacaklar , ilk oyunu oynayanlar güzel olduğunu biliyor zaten açıklama yapmıyorum , linki veriyorum :))

narod.ru/disk/64190982001.abd6387773feda229b17c7a3e38d5a84/com.glu.ckzombies2.rar.html

eksik olan linkin başına http katmayı unutmayın

acer-a500.ru//uploads/files/1354358080_contract-killer-zombies-2-v1.0.0-acer-a500.ru.apk

yukardaki link sd data , aşağıdaki ise kurulum dosyası yani apk

direct sıkıştırılmış parçadan çıkan dizini android/obb klasörü dizinine atarsınız ,

buda süpriz olsun , benden : )

görsel ekleyemedim yeni kaydoldum siteye o yüzden link paylaşamıyorum , ama başına siz eksik olan http yi katarsanız resimleride paylaşıyorum ,

acer-a500.ru/uploads/posts/2012-12/thumbs/1354358034_screen_20121201_1540_2.jpg

Allah razı olsun kardeş yarım saattir uğraşıyordum oldu :):oke:

admag

arkadaşlar oyun yüklendikten sonra neti açın

s4 çünkü

Üye
Aynen dediklerinizi uyguladım paketin ayrışmasında sorun oluştu diyor neden acaba?

ysssf

Üye
Online yokmu ya

kaihl20

Üye
Hocam ben normalde silah alabiliyordum ama artik alamiyorum

- - - Eklendi - - -

Cozumu varmi

Üst Alt