modern combat4:zero hour wpstore'da

Sponsorlu Bağlantılar

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Çok şükür size gelmiş paralı bile olsa symbian a oda yok :zzz:

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Asıl Android Ve İos'a Çıktı Sonradan Kaynak Yaptı Gameloft Nokıa'yaya Anlaşmada :kotu: :P:

• Beğen
Tepkiler: ayran3883
hllsvrn

hllsvrn

Üye
Oyunu bugün satın aldım.. 15 TL olarak biliyordum ama, bir şey dikkatimi çekti.. Kredi kartı ile satın aldım, limitim 16 TL küsürdü 14 TL'e düştü sizce oyun 2 TL'e mi geldi?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
İndirim mi var yani :hmmm

hllsvrn

hllsvrn

Üye
İndirim mi var yani :hmmm

Vallahi hiç bilmiyorum.. kredi kartından sadece 2 TL çekmişler.. bildiğim bu ama diğer yandan
Mağazada 15 TL olarak geçiyor.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Belki indirim yapılmıştır daha duyurulmamıştır. :aha: Biraz bekle bakalım geri kalanı çekilmezse haberleri gelir zaten :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Kredi kartınızdan çekilen 2 TL, muhtemelen daha önce aldığınız bir oyun yada uygulamaya ilişkindir.
Çünkü mağazadan satın alınan ürün, genellikle 2-3 gün hatta bazen 4 gün sonra karta yansıyor.
Aynı gün yansımıyor.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Web Designer
nanotex

nanotex

Üye
Kredi kartınızdan çekilen 2 TL, muhtemelen daha önce aldığınız bir oyun yada uygulamaya ilişkindir.
Çünkü mağazadan satın alınan ürün, genellikle 2-3 gün hatta bazen 4 gün sonra karta yansıyor.
Aynı gün yansımıyor.
O zaman ödeme gerçekleşemedi diye e-posta gelir :)

Web Designer

Web Designer

Üye
Hayır öle bi e-mail gelmez.Alışveriş yaptıktan sonra harcama kredi kartı hesabında bi kaç gün sonra görünüyor.Aynı gün içinde görünmez.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
NUD

NUD

Üye
2 TL olsa herkes hucum ederdi

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hayır öle bi e-mail gelmez.Alışveriş yaptıktan sonra harcama kredi kartı hesabında bi kaç gün sonra görünüyor.Aynı gün içinde görünmez.
:oke: Aynen. Bu tür ödemeler bir kaç gün provizyonda bekletiliyor.

• Beğen
Tepkiler: Web Designer
nanotex

nanotex

Üye

15 Mart Cuma gününden bir kare..

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR