modern combat4:zero hour wpstore'da

Sponsorlu Bağlantılar

OozyStaw

OozyStaw

Üye
:) iyiymiş

nanotex

nanotex

Üye
Bence ısrar edelim arkadaşlar, yine yapsınlar :D Gameloft un kapak fotosunda MC4 ün WP için QR kodu ve resmi var. Oraya herkes yorum yazsın çok pahalı indirim yapın diye, markete de yorum yapsın şimdi herkes, çok pahalı indirim yapın diye. Böyle bi etkinlik yaparsak dikkate alırlar bence :D
Buuyrun kapak fotosu;

Bu da Marketteki linki;

Her iki yere de Çok pahalı indirim yapın yazıyoruz arkadaşlar hadi buyrun :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Demek ki bunların uğurlu sayısı 15 :oke:

Uygulama=15 TL
İndirim Mart 15
İndirim Nisan 15
Bugün kaçıranlar Mayıs 15'i bekleyelim, belki tezim doğrulanır. :D

nanotex

nanotex

Üye
Arkadaşlar bugün indirim yok ki ama :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Abi indirim olsa orada yazardı ama 2 lira diye :bilmm
:allalla: Katılıyorum, ben de hem facebook'tan, hem twitter'dan takip ediyorum gameloftu, indirim haberi görmedim! Ayrıca store deals ve App deals böyle bir haberi atlamazlardı. :oke:

Napak şimdi! Halil'i dövek mi? sopa:

:D

• Beğen
Tepkiler: nanotex
nanotex

nanotex

Üye
:allalla: Katılıyorum, ben de hem facebook'tan, hem twitter'dan takip ediyorum gameloftu, indirim haberi görmedim! Ayrıca store deals ve App deals böyle bir haberi atlamazlardı. :oke:

Napak şimdi! Halil'i dövek mi? sopa:

:D
Haha :D :box dövelimm

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Valla Halil erken saatlerde uygulamayı 2TL'den indirmişti :hmmm

hllsvrn

hllsvrn

Üye
:D İlahi arkadaşlar..

Ben indirim var demedim ki.. :hmmm Oyunu kredi kartı ile aldım, kartın limitine baktım 2 TL düşmüş.. ve hala aynı limitte, kart ile yapılan alışverişler tabiki aynı gün içinde extreye yansımıyor. Yani yaptığın harcama yazmıyor. Ama düşen limite bakarsak, oyun 2 tl'ye gelmiş oluyor.. Belki işin içinde başka bir şey var.

Bu arada oyunun grafikleri çok iyi .)) Hiç takılma yok. Sadece kontrollerine alışamadım. 15 TL'e değer bir oyun :D

hasansen_83

hasansen_83

Üye
benden 15 tl kesti :) ay basında msj gelır arkadasa merak etmesın 15 tl dıye :)faturaya

IVI-Elia

Üye
Oyun baya baya iyi hem de batman de olan kasmalar yok çok akıcı ve grafikler daha iyi

PureFood

PureFood

Üye
App Deals'a güvenim sonsuz bu konuda indirimleri kaçırmaz benim uygulamam :naughty:

• Beğen
Tepkiler: nanotex
hllsvrn

hllsvrn

Üye
Sıkıntı yok 15 TL kessin :D Ben zaten 15 tl olduğunun farkındayım, oyunun hakkıdır. :oke:

IVI-Elia

Üye
Zaten bu oyunun bedava ya da 2₺ olmasını beklemeyin hiçbir platformda böyle değil ios ve androidde bizden 2₺ filan ucuz herhalde...Ama tabi onlar bedava yükleyebiliyorlar :kıskıs: