Modern Combat 4 Güncelleniyor ve Türkçe Oluyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
Modern Combat 4 Güncelleniyor ve Türkçe Oluyor...
Gameloft tarafından yapılan açıklamaya göre İTunes Store'daki Türkçe Modern Combat 4 kısa bir süre sonra tüm android cihazlarda...
Gameloft'un mobil cihazlarda devrim yaratan oyunu Modern Combat 4'ebüyükbirgüncelleme geliyor. Geçtiğimiz günlerde serinin beşinci oyununuduyuran Gameloft, bu güncelleme ile Modern Combat serisinin popülerliğini korumak istiyor.HAVOK fizik motoru ile gücüne güç katan Modern Combat 4, yeni gelecek olan güncelleme ile yeni harita ve silahlara sahip olacak.iOS ve Android platformları için 19 Haziran'da sunulacak olan Meltdowngüncellemesi ile oyuna; Fracture, Extraction ve Backfire adında 3 yeni harita ve 40mm Thor GLP ve SFC CTK-12 adında 2 yeni silaheklenecek.Güncellemenin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Son dönemlerde Türkçe lokasyonlu oyunları ile Türk oyun severlerin beğenisini kazanan firma, bu güncelleme ile oyuna Türkçe dil desteğini sunmasını bekliyoruz.

[video=youtube;Pl21ufd1RQE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Pl21ufd1RQE[/video]

ALINTI:SDN FORUM

İTunes:

x-scarface

x-scarface

Üye
Haber için teşekkürler.

PriZm

PriZm

Üye
Yeni çıkan & önceden çıkmış olan bütün Gameloft oyunları sırayla Türkçe olmaya başladı.İngilizcesi yetersiz yada oyunu Türkçe olduğundan oynamak isteyenler içi güzel haber.

Lohengram

Lohengram

Üye
    Konu Sahibi
Yeni çıkan & önceden çıkmış olan bütün Gameloft oyunları sırayla Türkçe olmaya başladı.İngilizcesi yetersiz yada oyunu Türkçe olduğundan oynamak isteyenler içi güzel haber.

Bu işe Desciple Me ile başladılar ve gayet güzel türkçe olması :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Guzel haber :tşk:

Türe

Türe

Üye
:tşk:

rapman

rapman

Üye
Vegas oynuyorum şu aralar. Çeviri gayet güzel. Translate kullanılmamış.

47MaDo47

47MaDo47

Üye
Tesekkurler zaten turkce olunca daha zevklı oluyor

enterneoll

enterneoll

Üye
ingilizcede tamamını anlıyorum ama ne biliyim türkçe oluca daha bi zevk alıyorum tabi ses dublaj etmesinler yeter filmlerdede türkçe dublajdan nefret ederim

PriZm

PriZm

Üye
ingilizcede tamamını anlıyorum ama ne biliyim türkçe oluca daha bi zevk alıyorum tabi ses dublaj etmesinler yeter filmlerdede türkçe dublajdan nefret ederim
Aynen yeterki sesli dublaj yapmasınlar.Batırıyorlar resmen.

Türe

Türe

Üye
Dublaj demişken :ehe

enterneoll

enterneoll

Üye
serin sesler en iyisi abi :D

• Beğen
Tepkiler: IrResistible ve Türe

Üst Alt