Nokia Lumia cihazları için firmware güncellemesini duyurdu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Lumia cihazları için firmware güncellemesini duyurdu

Gectigimiz günlerde ayrıntılarını BURADA paylaştıgımız Nokia Lumia cihazlarına özel windows phone8 firmware güncellemesi Nokia tarafından resmi olarak duyuruldu.

Verisiyon numarası 1232.5957.1308.00xx şeklinde olan yeni güncelleme ile diger klasörü sorunu,renk profilleri,batarya iyileştirmeleri ve kamera performansı geliştirmeleri yapılmış.

Ayrıca arama ekranı stabilizasyonu ve otomatik ekran parlaklık ayarı geliştirmeleri saglanmış.

Hali hazırda sevkedilen cihazlar bu güncelleme yüklü olarak sevkedilmeye başlanmış en kısa zamanda bütün cihazlar icin güncelleme yayınlanıcak.

• Beğen
Tepkiler: musicianfaruk, Sensation, Ediz Yiğit ve 2 diğerleri

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Haber için teşekkürler dostum, dağıtılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz :eller:

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Haber için teşekkür ederiz. Heyecan Başladı :)

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
TEŞEKKÜRLER.ben Aveadan sözleşme yapmadan aldım.mesela turkcellden alınanlara oncelık tanılır mı güncelleşmede
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İnşallah fazla bekletmezler. :eller:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Evet güncelleme gelsin bakalım birde S4 Wp lu nokia ların satışını acaba ne kadar etkiler ? merak ediyorum doğrusu

• Beğen
Tepkiler: sinanozcan312
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
benim stock rom flashlamam lazım Türkcell roma geç geliyor guncellemeler

• Beğen
Tepkiler: n000k
n000k

n000k

Üye
Ayrıca arama ekranı stabilizasyonu
Ali abi bunu derken demek istediğin hani birini ararken ekranın kararıp açılmaması sorunu mu acaba?

- - - Eklendi - - -

benim stock rom flashlamam lazım Türkcell roma geç geliyor guncellemeler
dostum benimde turkcell rom yüklü.. stock flashlarsam yine mesela böyle güncellemeler olunca güncelleme alabilecekmiyim? ve stock tom ile turlcell rom arası ne fark var?

PureFood

PureFood

Üye
Beklemedeyiz..

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Ali abi bunu derken demek istediğin hani birini ararken ekranın kararıp açılmaması sorunu mu acaba?

- - - Eklendi - - -

dostum benimde turkcell rom yüklü.. stock flashlarsam yine mesela böyle güncellemeler olunca güncelleme alabilecekmiyim? ve stock tom ile turlcell rom arası ne fark var?

bütün güncellemeleri alabilirsin kardeşim. Türkcell romla stock rom arasında neredeyse hiç fark yok ama operatör romlaeı her zaman daha çok internet somuruyor ve güncellemeler biraz geç geliyor

• Beğen
Tepkiler: n000k
n000k

n000k

Üye

bütün güncellemeleri alabilirsin kardeşim. Türkcell romla stock rom arasında neredeyse hiç fark yok ama operatör romlaeı her zaman daha çok internet somuruyor ve güncellemeler biraz geç geliyor
haklısın kardeşim. stock rom naviye düşünce indirip ncs ile bende flashlayacağım.. :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

evet onunla ilgili. Arama sırasında ekran stabilizasyonu geliştirmesi yapılmış.

bj_kmurat

Üye
Kendimiz flashladığımızda garanti dışı kalıyor mu cihaz

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

pirenuri

pirenuri

Üye
Ben Turkcell romu değiştirip stock romu kurarsam ne kaybederim ne kazanırım ?

selcuk28

selcuk28

Üye
burdan mi sorulur bilemedim ama turkcellden 620 almistim simdi turkcell rom mu yuklu cihazimda? bir de bu navi olayi ne arkadaslar? 620 icin rom varsa indirip flashlamali miyim?

IVI-Elia

Üye
Ben Turkcell romu değiştirip stock romu kurarsam ne kaybederim ne kazanırım ?

Türkcell duvar kağıdı ve zil sesini kaybedersi.Ama güncellemeler daha erken gelebilir.Ama sen zaten flashlayacağın için fark etmez...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt