Haber Lumia 930 için Windows Phone 8.1 Update 1 Yayınlandı (GDR1)

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 930 için Windows Phone 8.1 Update 1 Yayınlandı (GDR1)
Gelen güncelleme ile

•Geliştirilmiş Stabilite ve performans
•Görüntüleme geliştirmeleri.
•Zenginleştirilmiş ekran performansı.
•Cortana’ya İngiltere ve Çin için destek eklendi.
•Ekran klasörleri, çalar saat için özel erteleme ayarı ve diğer kullanılabilirlik iyileştirmeleri

bende daha guncel diyor yakında aktif olur

surum numarası 14353 oldu

(Lumia denim guncellemesi değildir)

Ayrıca ön izleme surumu yuklu olanlar yukleyebilmek için 8.1 e geri donmeleri gerekmektedir

Son düzenleme:

Rainesto

Rainesto

Üye
Yeni güncelleme heyecanı başlıyor rez.

oznkrts

oznkrts

Üye
İlginçtirki bendede güncel yazıyor nokia cam deki oto mod ve akıllı çekimde iyileştirmeler yapsınlarda başka bi şey istemiyorum

kahraman333333

kahraman333333

Üye
920 :(

Rainesto

Rainesto

Üye
İleride sorulacak olan sorular :
gdr1 previewler yükleyebilecek mi ?
Lumia ... a ne zaman gelir ?
Lumia .... güncellemeyi alacak mı ?
Tam olarak Güncellemede neler var ?
Güncellemenin adı ne ?
Şarj düzeldi mi ?
Kamera düzeldi mi ?
IS Sürümü Kaç ?

Güncellemeden sonra :
Güncelleme boş çıktı
Previewin aynısı
Stabillikte düzelme var
Microsoft'a kayanlar
Nokia'ya kayanlar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr, ihsan.snmz, skynet ve 4 diğerleri
oznkrts

oznkrts

Üye
Baysal sen ilk Geçte sana bi şey olmazsa bende güncellerim :D

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Şimdiden sorulacak sorular :
gdr1 previewler yükleyebilecek mi ?
Lumia ... a ne zaman gelir ?
Lumia .... güncellemeyi alacak mı ?
Tam olarak Güncellemede neler var ?
Güncellemenin adı ne ?
Şarj düzeldi mi ?
Kamera düzeldi mi ?
IS Sürümü Kaç ?
Bazılarını konuda yazdım ama soracaklardır elbetki :)
Baysal sen ilk Geçte sana bi şey olmazsa bende güncellerim :D
olur haber veririm :) ama preview surumunu hiç beğenmemiştim umarım oyle olmaz

Rainesto

Rainesto

Üye
Bazılarını konuda yazdım ama soracaklardır elbetki :)
olur haber veririm :) ama preview surumunu hiç beğenmemiştim umarım oyle olmaz

Yorumumda bunları sormak istememiştim neyse düzelttim umarım anlatabildim kendimi

luckysleven

luckysleven

Üye
Zaten bu güncelleme GDR1'in ta kendisi. Aynısının DP ile GDR1 kuranlara geleceğini sanmıyorum.

ama bahsi gecen guncelleme final surum degilmi ? biz beta kullaniyoruz biz neden finali kuramiyoruz ? mesela 8.1 betayi kullananlar direk uzerine finali kurmustu bunda oyle olmayacakmi ?

• Beğen
Tepkiler: PureFood
beats

beats

Üye
ama bahsi gecen guncelleme final surum degilmi ? biz beta kullaniyoruz biz neden finali kuramiyoruz ? mesela 8.1 betayi kullananlar direk uzerine finali kurmustu bunda oyle olmayacakmi ?
Final sürüm değil aslında tamamlanan sürüm demek daha doğru. Mesela WP8'de final sürüm Lumia Black ile geldi, WP8.1 güncellemesi hâlâ final değil GDR1 gelecek ardından GDR2 belki GDR3 de gelir ve WP8.1 sürümü final güncellemesini alır. Tamamlanan güncelemenin ön izlemeden farkı bir kaç ufak düzeltme barındırması, ama bu ön izleme yüklü cihazlara gelmeyeceği anlamına gelmez. En son haberlere göre Lumia Cyan sürümü ön izleme yüklü cihazlara da geliyor bu da sonraki gelecek sürümleri doğrular nitelikte.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve luckysleven
luckysleven

luckysleven

Üye
Final sürüm değil aslında tamamlanan sürüm demek daha doğru. Mesela WP8'de final sürüm Lumia Black ile geldi, WP8.1 güncellemesi hâlâ final değil GDR1 gelecek ardından GDR2 belki GDR3 de gelir ve WP8.1 sürümü final güncellemesini alır. Tamamlanan güncelemenin ön izlemeden farkı bir kaç ufak düzeltme barındırması, ama bu ön izleme yüklü cihazlara gelmeyeceği anlamına gelmez. En son haberlere göre Lumia Cyan sürümü ön izleme yüklü cihazlara da geliyor bu da sonraki gelecek sürümleri doğrular nitelikte.

aman benim sarj performansimi ve akiciligimi bozmasinlarda isterlerse gdr17 versinler : ) sabah 7.30 da sarjdan aldim o zamandan beri internet ve muzik kullaniyorum ve sarjim hala %99 . Hos birazdan telefon gorusmelerim baslar sarjda azalmaya baslar ama 2 saat aktif kullanimda %1 azalmasi buyuk olay

beats

beats

Üye
aman benim sarj performansimi ve akiciligimi bozmasinlarda isterlerse gdr17 versinler : ) sabah 7.30 da sarjdan aldim o zamandan beri internet ve muzik kullaniyorum ve sarjim hala %99 . Hos birazdan telefon gorusmelerim baslar sarjda azalmaya baslar ama 2 saat aktif kullanimda %1 azalmasi buyuk olay
Bunları yazarak, tam da güncellenen pil tasarrufu uygulamasının düzgün çalışmaması üzerine :kirbac: son birkaç günde yaptığım yüklemeler ve sıfırlamaların üstüne bal kaymak oldu teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ben daha 920 ye cyan yükleyemedim umarım güncellemeler hızla gelir ve telefonum cyana kavuşur

oznkrts

oznkrts

Üye
Bu güncellemede tüm kutuların saydam olması şartmı ben şu an ki halini seviyorum bu arada haber yalan çıktı beyler :P

ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
Daha telefon doğru dürüst piyasada yok, güncellemesini yayınlıyolar. Önce bi cihazı stoklara yeterli sayıda ulaştırın da millet bulup alabilsin, tek eksik güncellemesi olsun :dry: : ?

paylaşım için teşekkürler...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu güncellemede tüm kutuların saydam olması şartmı ben şu an ki halini seviyorum bu arada haber yalan çıktı beyler :P
arkaplan resimlerini kapatabilirsiniz. Güncelleme henüz ülkemizde yayınlanmamış olabilir ama yurtdışında bir çok ülke ve operatör cihazı için yayınladığı doğru.

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur
versino2

versino2

Üye
925 içinde yakındır o zaman

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
haberi okudum Prev için de cyan geliyormuş tweet atmışlar tam ne zaman acaba haberdar edin yükleyecem