Stephen Elop: "WP için iyileştirilmiş Facebook uygulaması yolda!"

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Stephen Elop: "WP için iyileştirilmiş Facebook uygulaması yolda!"

Bir kullanıcı Elop'a yazdığı şikayetinde WP'nin Facebook uygulamasındaki sorun ve eksiklere değindi. Şikayetinde "Facebook sohbet özelliği" vb gibi eksikleri vurgulayan kullanıcı, uygulamanın iOS ve Android'dekine göre çok geride olduğunu belirterek güncelleme gerektiğini ifade etti.

Elop'un buna cevabı ise şu oldu:
“Teşekkürler – Bu tam da üzerinde çalışılan şey.”

Çok aktif olmayan bir facebook kullanıcısı olarak şu anki uygulama benim işimi görüyor.
Elbetteki facebook'u çok yoğun ve tüm yönleriyle kullanan üyelerimiz için aynı düşünce geçerli değildir.

Peki sizce uygulamaya nasıl bir güncelleme gelmeli, neler eklenmeli?

• Beğen
Tepkiler: pirenuri

IVI-Elia

Üye
Öncelikle üstteki kısım kuçultulmeli.Mesajlar kısmında Bir hata var.Bir suru yazmakla bitmez berbat...Ben ie dan mobil arayuzde iken m.facebook kullanıyorum inanın daha iyi.tabi ayarlardan masaüstü surumunu seçip mobil siteye girerseniz bilg mobil siteye girmiş gibi iğren bir arayuz olur unutmayın.

Bu arada haber için Teşekkürler

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Android teki versiyonu gayet iyi durumda. Ama görünüm olarak wp ye uyumlu olması daha iyi. Sohbet özelliği entegreli olursa daha iyi olur. Resim veya diğer gönderilerin sağlam olmasına özellik le önem verilmeli ;)

katil_197

katil_197

Üye
Bu haberden sonra telefonu sevmeye başladım

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
İngilizce olması da can sıkıcı oluyor..
Dil seçenekleri artırılmalı..
Haber için teşekkürler..
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Bu haberden sonra telefonu sevmeye başladım
telefonu sırf Facebook için mi sevmeye basladın..aslında ben kısılerın fotoğraflarına bilgilerine telefon üzerinden kolayca erişiyorum bırde sohbet te olunca telefona pek ıhtıyacım yok güncelleştirmelerle iyileştirme olursa donerım..
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Şimdiden hayırlı olsun diyelim :)

katil_197

katil_197

Üye
Ben Facebook manyağı biriyim bana ios taki gibi uygulama lazım

nanotex

nanotex

Üye
Ben Facebook manyağı biriyim bana ios taki gibi uygulama lazım
Kesinlikle. 3 aydır bekliyoruz umarım bizim beklentilerimizi boşa çıkarmazlar.
Bu habere çok sevindim hayat sevincim arttı :D Çok önemli eksiklikler; bir kere arayüz alışılmışın dışında. Daha kullanışlı hale getirilmeli. Sohbet özelliği şart. Profile girildiğinde mobil versiyonu gibi olmalı kapak fotoğrafı filan görülmeli, tabii ki türkçe olmalı. Fotoğraf yüklerken yer bildirirken bazı sıkıntılar vardı bunlar giderilmeli.
Kısacası baştan yazılmalı ve mobil versiyonuna/facebook un resmi uygulamalarına benzetilmeli diyorum.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ya ben bu facebook'u pek kullanmam sevmem de ama eşimle ortak hesabimiz var ve ben de telefona tanimladim hesabi. Şimdi bu sohbet olayina takildim. Bana surekli facebook arkadaşlarimdan mesajlar geliyor. Hatta bilgisayarin yanindayken bile geliyor hem de once telefona sonra pcye geliyor mesajlar. Bilmiyorum belki de ben kullanmadigim icindir ama bana mevcut hali cok hoş geliyor.

katil_197

katil_197

Üye
İbende ilk pc ye aradan 2-3 dk sonra telefona geliyor

nanotex

nanotex

Üye
ya ben bu facebook'u pek kullanmam sevmem de ama eşimle ortak hesabimiz var ve ben de telefona tanimladim hesabi. Şimdi bu sohbet olayina takildim. Bana surekli facebook arkadaşlarimdan mesajlar geliyor. Hatta bilgisayarin yanindayken bile geliyor hem de once telefona sonra pcye geliyor mesajlar. Bilmiyorum belki de ben kullanmadigim icindir ama bana mevcut hali cok hoş geliyor.
Abi sen daha çok mesaj olayı için kullanıyorsun ondan öyle geliyordur sana. Biz daha çok sohbet içinde olduğumuz için sürekli akıcı bir diyalog oluyor ve sürekli yenilemek zor geliyor :D Mesela diğer işletim sistemlerinde konum resim filan da gönderilebiliyor. Bizde öyle birşey yok.

inferno

Üye
facebookta çaplı bi değişim olacağı için boyle bi guncelleme yapılmadı bence facebook değişince onlarda uygulamayı patlatıcaklar sanırım

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Face Uygulamasi Yuzunden WP'a Gelmeyen Adam Gordum ..
Gec Kaldin Elop .! Dahada Gec Kalmadan Yayinlaaa

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Abi sen daha çok mesaj olayı için kullanıyorsun ondan öyle geliyordur sana. Biz daha çok sohbet içinde olduğumuz için sürekli akıcı bir diyalog oluyor ve sürekli yenilemek zor geliyor :D Mesela diğer işletim sistemlerinde konum resim filan da gönderilebiliyor. Bizde öyle birşey yok.

mesajla sohbet ayni şey olmuyor mu? Ben de tam facebook ozurluyum galiba:kıskıs:

nanotex

nanotex

Üye

mesajla sohbet ayni şey olmuyor mu? Ben de tam facebook ozurluyum galiba:kıskıs:
:d:
Evet uzun bir süre önce ikisini birleştirdiler ama sen kısa cevaplar halinde mesajlaşıyorsan senin için şu anki sürüm güzel gelebilir :D Yani biz facebook u her yönüyle kullanıyoruz hayatımız facebook olmuş. O yüzden pek kullanışlı gelmiyor bu hali..

- - - Eklendi - - -

facebookta çaplı bi değişim olacağı için boyle bi guncelleme yapılmadı bence facebook değişince onlarda uygulamayı patlatıcaklar sanırım
Aynen dostum ben de öyle düşünüyorum.
Face Uygulamasi Yuzunden WP'a Gelmeyen Adam Gordum ..
Gec Kaldin Elop .! Dahada Gec Kalmadan Yayinlaaa
Hacı instagram ı unuttun en büyük faktör o :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bence en kisa zamanda kurtulun facebooktan. Zaten ufaktan ucretli yapmaya başladilar. :ehe

serinaga

serinaga

Üye
Birçok arkadaş sohbet özelliği yok demiş, ben gayet güzel de sohbet ediyorum Facebook arkadaşlarım ile telefonun kendi uygulaması ile, ama sanırım biraz geliştirilmesi gerek ...

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Birçok arkadaş sohbet özelliği yok demiş, ben gayet güzel de sohbet ediyorum Facebook arkadaşlarım ile telefonun kendi uygulaması ile, ama sanırım biraz geliştirilmesi gerek ...

Biraz Degiil =]

Üst Alt