Stephen Elop: "WP için iyileştirilmiş Facebook uygulaması yolda!"

Sponsorlu Bağlantılar

symbianbelle

symbianbelle

Üye
facebook için en güzel uygulama şuan Facebook for Wp8 uygulaması markette bir göz atmalısınız...açtığınız bir paylaşımdan geri tuşuna basınca kaldığınız yerden devam eden tek uygulama...

nanotex

nanotex

Üye
Arkadaşlar resmi facebook uygulamasına yorum olarak böyle birşey yazılmış, ne kadar doğrudur?

alical33

alical33

Üye
bi uygulamayı yapmak 1.5 ay sürermi ya

• Beğen
Tepkiler: yşm
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

ÖEY

ÖEY

Üye
Valla bana pek inandırıcı gelmedi. Facebook telefonu yarın resmi olarak satışa çıkıyor HTC'den. Facebook'un resmi yani %100 kendi yapımı uygulamasının olmaması tamamen kendi ayıplarıdır. Sonuçta MS adamların boğazına yapışamaz yap diye. Şu andaki uygulama yetersiz ama tamamen çöp değil yine de kullanışlı. Bu arada Facebook uygulaması düzelse ve Instagram gelse yeminlen WP8 telefon satışları ikiye katlanır :) Bazı insanlar için bu iki uygulama öl ya da yaşa olmuş artık, bazı şeyleri abartıyoruz bence.

• Beğen
Tepkiler: hasansen_83
alical33

alical33

Üye
Valla bana pek inandırıcı gelmedi. Facebook telefonu yarın resmi olarak satışa çıkıyor HTC'den. Facebook'un resmi yani %100 kendi yapımı uygulamasının olmaması tamamen kendi ayıplarıdır. Sonuçta MS adamların boğazına yapışamaz yap diye. Şu andaki uygulama yetersiz ama tamamen çöp değil yine de kullanışlı. Bu arada Facebook uygulaması düzelse ve Instagram gelse yeminlen WP8 telefon satışları ikiye katlanır :) Bazı insanlar için bu iki uygulama öl ya da yaşa olmuş artık, bazı şeyleri abartıyoruz bence.

haklısın dostum :oke:

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Arkadaşlar resmi facebook uygulamasına yorum olarak böyle birşey yazılmış, ne kadar doğrudur?

yanlış bir haber bu kardeşim ; google ile facebook kavga etmiş olsa idi şu anda ben telefonumda facebook home uygulamasını kullanamazdım. Dün sgs3, note2, htc one x ve htc one x plus için facebook home uygulaması yayınlandı . ikinci olarak şunu söyleyeyim facebook home tarzında bir programın (eğer bizdeki gibi olursa ) wp ve ios platformuna çıkması biraz zor gibi ; nedeni ise uygulamanın Launcer mantığı ile çalışması.. Yani pek ümitli olmazdım ben senin yerinde olsam..
isteyene ekran görüntüsüde atarım.....

nanotex

nanotex

Üye
yanlış bir haber bu kardeşim ; google ile facebook kavga etmiş olsa idi şu anda ben telefonumda facebook home uygulamasını kullanamazdım. Dün sgs3, note2, htc one x ve htc one x plus için facebook home uygulaması yayınlandı . ikinci olarak şunu söyleyeyim facebook home tarzında bir programın (eğer bizdeki gibi olursa ) wp ve ios platformuna çıkması biraz zor gibi ; nedeni ise uygulamanın Launcer mantığı ile çalışması.. Yani pek ümitli olmazdım ben senin yerinde olsam..
isteyene ekran görüntüsüde atarım.....
Bence facebook microsoft ile güzel bir anlaşma yapmalı uygulama konusunda çünkü çok vasat bi uygulama anlayışı var şu an WP'nin

ali.cooper

Üye
hangi yoldaymiş? TEM den mi gelecek :)

• Beğen
Tepkiler: bahtiyad
dakamon

dakamon

Üye
Paylaş seçeneği yok. Ben bulamadım yada. Ama yok yani. Bu yüzden kötü benim gözümde en önemli şeyi koymamışlar. Adı üzerinde sosyal paylaşım sitesi ama paylaş yok

nanotex

nanotex

Üye
Yetkili abilerimize sesleniyorum; hiç haber yok mu yönetici kardeşler? :)

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Aynen bir haber yok mu ya? Diğer işletim sistemlerine facebook home diye birşey çıkarmışlar gayet güzel birşeye benziyor hatta çok güzel birşeye

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Olsa haber yapmaz mıyız kardeşler :)

• Beğen
Tepkiler: Web Designer
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Facebook konusunda gelişme olursa ilk duyacağınız yerin burası olacağından emin olabilirsiniz :oke:

alical33

alical33

Üye
onahiç şüphem yok :)

phasan

phasan

Üye
Aynen bir haber yok mu ya? Diğer işletim sistemlerine facebook home diye birşey çıkarmışlar gayet güzel birşeye benziyor hatta çok güzel birşeye

Sadece android tellerde var facebook home

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Sadece android tellerde var facebook home

Yazarken işletim sistemi aklıma gelmediydi o yuzden diğer işletim sistemlerine diye dediydim ama teşekkürler bilgilendirdiğin için :D

nanotex

nanotex

Üye
Facebook home, windows phone için çıkıyormuş düşünsenize, amma gülerim :kop:

alical33

alical33

Üye
facebook home arayüz gibi bişey zaten wp8 e çıkacağını hiç sanmıyorum hatta iosa bile :D ama telefonu sürekli facebookta gibi kullanmanında bi mantığı yok bence

Üst Alt