guncellendi win8yeni konu açmadan lutfen burayi takip edelim. tüm yardım konuları burda

Sponsorlu Bağlantılar

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
    Konu Sahibi
ben teşekkür ederim ufacıkta olsa bir faydamız olursa arkadaşlara ne mutlu bize:rica:

kemal21

kemal21

Üye
Konu güzel olmuş :tşk:
Almayı düşünen arkadaşlara rehber olur

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
Altyazı desteği var ama ayrı ayrı dosya olarak kullanılamıyo yazmışsın biraz açarmısın bunu nasıl kullanacaz ozelligi

Lumiance

Lumiance

Üye
1080p desteği derken ekran çözünürlüğünde mi yok diyorsun yoksa video kaydı ve oynatmada mı diyorsun.

Ekran çözünürlüğü olarak evet yok ama 1080p video kaydı yapabiliyor ve oynatabiliyor.

Tüm modellerde yok diyosan bırak onlarda da olmasın artık. Tüm modeller bütün özellikleri kullanabildikten sonra alt orta üst segment farkı nerde olacak. 1500 liralık bit cihazla yarı fiyatına olan Bi cihazın aynı özellikleri kullanabilmesi saçma olurdu.

Şahsi fikrim, saygılar...

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve ferit.61

tektabancam

Üye
bu cihaza gelen güncellemelerden bu sorunlara karşılık düzeltme olmadı mı? hala piyasaya ilk çıktığı gibi mi?

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
    Konu Sahibi
gelen güncellemede sistem hızlandırma, kapasite kontrolü gibi bir kaç güncelleme geldi 3. çeyrek sonunda muhtemelen gelecek microsoft un güncellemesinde bir çok eksikliğin giderilmesi bekleniyor.

IVI-Elia

Üye
bu cihaza gelen güncellemelerden bu sorunlara karşılık düzeltme olmadı mı? hala piyasaya ilk çıktığı gibi mi?

Telefon çıktığından beri üç güncelleme geldi ve sadece bir tanesi Windows Phone güncellemesi bu da minör bir güncelleme ileride çıkacak Apollo+/Blue gibi güncellemelerle eksikler giderilecek.Gakat bazıları nasıl bir eksik anlamadım symbianda ses profilleri muhtemelen gelmez ayrıca FullHd desteği nasıl eksik sayılır gelse bizim cihazlara faydası ne?

Ayrıca ben mi yanlış biliyorum bir yerde eksiğim mi var yoksa bu bir pazarlama stratejisi mi?4.7" ve 5" için belki şuanki çözünürlüklerde insanın algıladığı ppi değerinin sınıtına geliniyor ama HD'ye ne gerek var inan gözü yaklaşık 300 ppi üstünü algılamazken 440 ve daha fazlasına çıktılar?Bu eleştiri değil soru?Nasıl bir faydası var?

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Telefon çıktığından beri üç güncelleme geldi ve sadece bir tanesi Windows Phone güncellemesi bu da minör bir güncelleme ileride çıkacak Apollo+/Blue gibi güncellemelerle eksikler giderilecek.Gakat bazıları nasıl bir eksik anlamadım symbianda ses profilleri muhtemelen gelmez ayrıca FullHd desteği nasıl eksik sayılır gelse bizim cihazlara faydası ne?

Ayrıca ben mi yanlış biliyorum bir yerde eksiğim mi var yoksa bu bir pazarlama stratejisi mi?4.7" ve 5" için belki şuanki çözünürlüklerde insanın algıladığı ppi değerinin sınıtına geliniyor ama HD'ye ne gerek var inan gözü yaklaşık 300 ppi üstünü algılamazken 440 ve daha fazlasına çıktılar?Bu eleştiri değil soru?Nasıl bir faydası var?

Bence hiçbir faydası yok kardeşim aksine performans'a negatif etkisi var.

Bazıları daha fazla boş alan istiyorlar(more free space) ama NL920 gibi bir cihazda istediğiniz kadar boş alan var(EKRANDA).

IVI-Elia

Üye

Bence hiçbir faydası yok kardeşim aksine performans'a negatif etkisi var.

Bazıları daha fazla boş alan istiyorlar(more free space) ama NL920 gibi bir cihazda istediğiniz kadar boş alan var(EKRANDA).

O değilde site niye Ful*l yazınca siliyor..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
evet arkadaşlar illegal kelimeler ve cinsel icerikli mesaj,resim,video paylaşimi yasak. Sistem otomatikman engelliyor zaten fakat resim ve videolara sistem engel olamadigi icin lutfen bu tur mesajlar gordugunuz anda şikayet edin. Bunlar sitemize cok pahaliya mal oluyor.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Yine yazamadın :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Web Designer
papakudioflu

papakudioflu

Admin
tamam işte sistem tarafindan engelli kelimeler var. Cr@ck fuII tarzı kelimeleri kullanmak yasak.

ecel54

ecel54

Üye

Sent from my Lumia 800 using Board Express

- - - Eklendi - - -

programda işe yaramadı yazamadım :D

- - - Eklendi - - -

FuII

IVI-Elia

Üye
tamam işte sistem tarafindan engelli kelimeler var. Cr@ck fuII tarzı kelimeleri kullanmak yasak.

Tamam anladım üstadım zaten de sen moderator olduğundan mı ful*l u düzgün yazabiliyorsun?

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

HD

ardacumhur

ardacumhur

Üye

Üst Alt