Need for Speed Most Wanted'ın mobil versiyonu için kısa bir tanıtım videosu yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Need for Speed Most Wanted'ın mobil versiyonu için kısa bir tanıtım videosu yayınlandı

EA, E3 2012'de Need for Speed Most Wanted'ın mobil platformlar için de çıkış yapacağı açıklayarak, mobil oyuncuları heyecanlı bir bekleyişin içine sokmuştu. EA, yapımın mobil platform için geliştirilen versiyonu için yeni bir tanıtım videosu yayınlayarak, mobil oyuncuların bu meraklı bekleyişine kısa ama etkileyici bir yanıt vererek bu merakı az da olsa giderdi.

EA bünyesindeki Fire Monkeys tarafından geliştirilen yapım için yayınlanan bu yeni tanıtım videosunda seriden alışılan gelen bir polis kovalamacasına yer verildi. Kaliteli grafikleri, aksiyon dolu sahneleri ve çeşitli efektleriyle dikkat çeken yapım, yarış tutkunu mobil oyuncular için oldukça önemli bir yere sahip olacak gibi görünüyor.

Yapım için kesin bir çıkış tarihi belirtilmese de, yakın bir zamanda mobil oyuncuların beğenisine sunulması bekleniyor. Ek olarak, oyunun Android ve iOS için çıkış yapacağını da belirtmekte fayda var.

[video=youtube;6IF_XEXyu9I]http://www.youtube.com/watch?v=6IF_XEXyu9I&feature=player_embedded[/video]

- - - Eklendi - - -

Wp yok. :zzz:

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

PriZm

PriZm

Üye
Asphalt 7'yi silmeye hazırım :D

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869 ve Placebo-

bayon

Üye
symbiana da mi gelecek

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Biz umutsuz vakayız. :(

Sercan1Yaman

Sercan1Yaman

Üye
grafikler süper görünüyo arc s açmaz bunu be :D

• Beğen
Tepkiler: Placebo-
pro.engineer

pro.engineer

Üye
olsun ben yine de s3 seviyorum . . Hem belki biri çıkıp portlar falan bizde faydalanırız. Olmasa bile dünyanın sonu değil ben Telefonumu iyice düşünerek ihtiyaçlarm doğrultusunda aldım. Kısaca benim için sıkıntı yok 701 i seviyorum :)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Most wanted mı?? Aaaaaaaaaa!!!! Keşke oynayabilsem :(

• Beğen
Tepkiler: Placebo-
Kingmortall

Kingmortall

Üye
n8 açarmı bunu :d:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Zamanında Asphalt 7'yi ve NOVA 3'ü Sony Ericcson Xperia Pro cep telefonumda oynamış, videolarını çekmiş konusunu açmıştım (hatırlayanınız vardır). İnşallah bu oyunu da telefonum açaçak güveniyorum :tebessüm:

Eğer çıkarsa Asphalt 7'yi bir daha yüklemem :ehe

- - - Eklendi - - -

Bu arada Nokia hâlâ unutulmaya devam ediyor :ehe

anılbaran

anılbaran

Üye
aynı oyunu PC de adam gibi oynamak varken.....

asigsasi

asigsasi

Üye
symbian için hadi çıkmadıda wp8 için niye çıkmadı ki

anılbaran

anılbaran

Üye
Sonra çıkar ona

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt