Haber Need for Speed iOS ve Android için yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Need for Speed iOS ve Android için yayınlandı
Ben indirmedim ama yorumlara baktığım zaman herkes grafiklerin çok kötü olduğunu söylüyor.

Need For Speed efsanesi mobil platformlarındaki yerini aldı.

Akıllı telefon ve tablet kullanımının artması ve bu cihazların üstün donanım özelliklerine sahip olması, oyun yapımcılarının bu yöne yönelmesine sebep oldu. Birçok oyun grafik kalitesi gittikçe yükselen mobil platformlardaki yerini almaya başladı.

Araba yarışı oyununu seven oyuncular için Need for Speed efsanesinin devam ettiği Need for Speed No Limits iOS ve Android platformları için sunuldu. Daha önce oyun dünyasının dev ismi Electronic Arts, bu oyunun mobil platformlara geleceğini daha önce duyurmuştu. Beklenen oldu ve bu güzel oyun mobil kullanıcılar için sunuldu. Sunulduğu tüm platformlarda büyük beğeni ile oynanan Need for Speed oyunlarında hızlı yarışlar ve kaliteli grafikler her zaman var oldu. Firemonkeys tarafından geliştirilen ve dağıtımını Electronic Arts’ın üstlendiği serinin son oyunu Need for Speed No Limits oldukça etkileyici grafiklere sahip.

Uzun bir süredir beta sürecinde olan oyun sonunda bu süreci tamamladı ve Android ile iOS platformlarındaki yerini aldı. Serinin son oyunu mobil cihazları zorlayan grafikleri ve gerçekçi oynanışı ile dikkat çekiyor. Sunulan Need for Speed No Limits oyununda birçok uygulama içi satın alımları da bulunmakta. Need for Speed No Limits oyununu Android için , iOS için indirip oynayabilirsiniz.

http://www.maxicep.com/oyun/mobil-oyun/need-for-speed-ios-ve-android-icin-yayinlandi-h207367.html

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bu oyun aylar önce yayınlanmamış miydi?

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Bu oyun aylar önce yayınlanmamış miydi?
Evet yayınlanmış tı fakat Türkiye için aktif degildi, iki gün önce play store den kurabildik :D

oyun hiç hoş değil her bölüm den sonra 25 saniye server bağlantısı bekliyor :D

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Evet yayınlanmış tı fakat Türkiye için aktif degildi, iki gün önce play store den kurabildik :D

oyun hiç hoş değil her bölüm den sonra 25 saniye server bağlantısı bekliyor :D

Ben yukledigimde 200 mb civarıydı herhalde grafikler yine zayıf mi :)

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
O zaman indirmeye değmez most wanted daha zevkli :)
Aynen öyle :spr
Asphalt 7, 8, most wanted, ganstar Rio, ganstar 4, trial extreme 3, SF IV HD, sky force HD ve modern combat 4, 5 ,
dungeon hunter 5 vazgecilmezlerim
gerisi biraz hafif kalıyor ;)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Aslında dışarıdan bakınca resimler vs harika gibi görünüyor ayıp etmişler böyle oyuna böyle grafikler -,-

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177 ve Murdoc Massaka
Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve ilyas_0177
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
Seglopsi

Seglopsi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve Murdoc Massaka

MaxipmaN

Üye
Note2ye kursam most wantedı kesin orta ayarda acar oyundan soğutur gene

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
Seglopsi

Seglopsi

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ilyas_0177 ve MaxipmaN
AHKE

AHKE

Üye
Grafikler öle çok iyi değil idare eder
asphalt 8 en iyisi şuan yarış oyunları da kendi fikrimce grafik olsun içerik olsun

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Grafikler öle çok iyi değil idare eder
asphalt 8 en iyisi şuan yarış oyunları da kendi fikrimce grafik olsun içerik olsun
Bazıları real racing 3 daha iyi diyor ama asphalt 8 cidden daha iyi :D

• Beğen
Tepkiler: AHKE
0MG90

0MG90

Üye
Most Wanted'ı tek geçerim, grafikleri yeter :yuru

FK5896

FK5896

Üye
bu da güzel ama "most wanted" apayrı bir oyun ya o oyunu eski telefonumda oynayamamıştım aylar sonra yeni telefonumda acısını çıkardım defalarca oynadım gerçekten en iyisi most wanted. asphalt 8'in grafikleri de güzel ama sensörle oynama olayında ea çok daha önde.

Invoke

Invoke

Üye
Note2ye kursam most wantedı kesin orta ayarda acar oyundan soğutur gene

Ben Xperia Ray'de bitirmiştim onda bile acayip zevkli gelmişti o zaman. Sonra, nexus'a da kaç kez yükledim. Eski oyun olmasına rağmen hala en iyilerden... Yükle bence de. :pro:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
xmustx

xmustx

Üye
O bahsettiğiniz sürümle aynı değil ve öyle kasma da yok.25 level oldum.Bedava zaten daha nasıl grafik olacaktı ?

Üst Alt