Need For Speed: Most Wanted, mobil cihazlarda

Sponsorlu Bağlantılar

71fatih

71fatih

Üye
    Konu Sahibi
Need For Speed: Most Wanted, mobil cihazlarda

EA ve Firemonkeys işbirliğiyle mobil platformlar için de geliştirilen efsane yarış oyunu Need for Speed: Most Wanted, Appstore'da yerini alarak mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

Mobil oyuncuları sokak yarışlarının hızlı ve tehlikeli dünyasına götüren yapım kaliteli grafikleri, tatmin edici içeriği ve aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekiyor. Yarışa başladığınız anda farkını hissettiren yapım; 35 farklı araç modellemesi, başarılı pist betimlemeleri, peşinize takılan polisleri ve trafik unsurlarıyla Most Wanted atmosferini mobil oyuncular ile buluşturuyor. Oyunda araç betimlemeleri ve yollar başarılı bir şekilde tasarlanmışken, trafik akarken karşımıza çıkan araçların detayları pek de iç açıcı değil. Ancak, ana yarış unsurları göz önüne alındığında söz konusu eksiklikler göz ardı edilebilir düzeyde.

Yapımın en çok merak edilen yanlarından biri olan ara sahne efektlerine ve araç hasarlarına baktığımızda; ara sahnelerin başarılı olduğu ancak, yapımın araç hasar konusunda bazı eksiklikleri olduğu da gözden kaçmıyor. Basit bir kontrol yapısına sahip olan yapım, ivme ölçer ve jiroskop araçlarının yanı sıra, dokunmatik ekranında kullanıldığı bir kontrol seçeneği sunmuş durumda. Yapımın en başarılı yönlerinden birinin müzikler ve ses efektler olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Öyle ki, müzikler ve yarış içindeki ses efektleri oldukça kaliteli ve yerinde kullanılmış durumda.

Orijin hesabınızı kullanarak kendi Most Wanted profilinizi oluşturabileceğiniz yapımda elde ettiğiniz başarılar ile dünyadaki sokak yarışçıları ile rekabet ederek ve en çok aranan olma konusunda mücadele edebilirsiniz.
Ayrıca IOS VE ANDROID İÇİN MARKETLER'DE.

ANDROID: ..

IOS:

zappinger

Üye
yuh 7.11 dolar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
android ve ios kullanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun gerçekten çok güzel yaaa :(

amcalu1

amcalu1

Üye
Wp ye ne zaman gelir acaba

sinatt_28

sinatt_28

Üye
yakında symbian belle ye port edilir bizde oynarız..:pro:

SilentOne

SilentOne

Üye
acaba kaçak yollardan dustumu dussede indirsek ya sonrada pcye kurar senk halınde oynarım

ANIL

ANIL

Admin
Android için konu açtım gün içinde onaylanır...

zaza

zaza

Üye
acaba kaçak yollardan dustumu dussede indirsek ya sonrada pcye kurar senk halınde oynarım

Çoktan düştü bence biraz araştırın. İnternetim olsaydı sabah indirecektim. Yani o derece hızlılar.

ANIL

ANIL

Admin
IOS için konu açtım gün içinde onaylanır :D

erko merko

erko merko

Üye
Galaxy s2'de kasıyor :( Adreno 320'li telefon almak farz oldu artık :D
Düzenleme: Oyunu silip tekrar yükledim ve telefonu yeniden başlattım kasma ciddi derecede azaldı

ANIL

ANIL

Admin
Symbian için konu... :ah (tamam konuyu dağıtmayalım.:oke:)

• Beğen
Tepkiler: SkyLaBTR
61semih

61semih

Üye
s2 ile uyumsuz diyer :hmmm ilk defa bir uygulamanın s2 ile uyumsuz olduğunu gördüm

ZaZuM

ZaZuM

Üye
biraz pahalı gibi yaa

- - - Eklendi - - -

320 de kasıyor sa benim 205 de kafayı yer heralde :D

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye

Üst Alt