Need For Speed: Most Wanted, mobil cihazlarda

Sponsorlu Bağlantılar

___kaptan___

___kaptan___

Üye
bu oyunu oynayan arkadaşlar benim yerimede oynayın haaa :( biliyosunuz biz bu oyunlardan mahrumuz anlarsınız ya (symbian sıkıntımız var) benim yerime de oynamayı unutmayın gadalarınızı alırım selametle kalın :)

aleranol

aleranol

Üye
titriyom su an keşke oynasam :'( boyutu nekadar?

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Ben bi 800 mb falan olur diye tahmin etmiştim ama abartmışım :)

- - - Eklendi - - -

Java yada çıksa ya :) 4 e 6 ya basa basa oynarım :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye

android hala geride:D sakamaka kodlar farklı eklentiler farklı ondandır.

yok yaw ne gerisi, biraz daha az olsa ya diycem ama o zamanda artık oyun kalitesinden kesilecektir eklentisi kodu vs derken 550MB idealdir :D

- - - Eklendi - - -

Ben bi 800 mb falan olur diye tahmin etmiştim ama abartmışım :)

- - - Eklendi - - -

Java yada çıksa ya :) 4 e 6 ya basa basa oynarım :D

benim ilk düşüncem en az 1GB'ı bulur diye bekliyordum abartısız yani :D ama yine iyiymiş boyutu :) javayı bilmemde symbiana portlasınlar yeter :D

erko merko

erko merko

Üye
___kaptan___

___kaptan___

Üye
:ehe symbiana da gelirya :D

sabret gardaş 4-5 saatten uyuyacaz uyuduktan sonra bu oyun symbiana gelecek merak etme :) kısacası hacııı biz bu oyunu ancak rüyamızda görürüz :( ah nokia ah, ah E7 ah, aaaah kalın kafam ah=ahanda sorun burda kafada bitiyo :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
PriZm

PriZm

Üye
yuuuuuuhhhh ( Kusuruma bakma hacı abi de o nasıl bi hafızadır öyle vallaha ağzım açık kaldı yaw :) )

daha çok oyun vardı aslında :D şu anda telefonun hafızasında .thumbdata3-1763508120 diye bir bela çıktı 700 mb boş yere yer kaplıyor :s onunla uğraşıyorum yoksa daha oyun vardı :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye

daha çok oyun vardı aslında :D şu anda telefonun hafızasında .thumbdata3-1763508120 diye bir bela çıktı 700 mb boş yere yer kaplıyor :s onunla uğraşıyorum yoksa daha oyun vardı :D

walla ben android'e geçersem 64GB hafızaya sahip bi tel lazım bana yada 32GB sabit+32GB artırılan en az yani :D bu derece büyükse oyun boyutları ki ciddi anlamda oyun oynayan biriyim şuan Nokia E7'de 47 tane oyun var ki bunu android'e dökerseekk üfff hafıza telef olur vallaha :D

Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Üye
oyun pc dekinin aynısımı yoksa tamamen farklımı yahu

aleranol

aleranol

Üye
not2 64gb+class10-64gb hafıza kartı :rock:

Üst Alt