Need for Speed Most Wanted'ın mobil versiyonu için kısa bir tanıtım videosu yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Lg o cihazı 2000 tl den satacak burada.. Kim lg ye 2000 tl para verir isterse s5 pro koysun farketmez.. Marka değeri şuan telefon satışındaki en önemli unsur.. Bkz: iphone5

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
alaStar

alaStar

Üye

telefon rakipsiz ama üreticisi kimseye rakip olamıyor.. Lg nin telefon sektöründe şansı huawei kadar bile yok.. ürünleri son derece kalitesiz ve çıkarttıkları telefona yazılım desteği hiç sağlamıyorlar.

Kaç kere kullandın Lg yi de kalite dersi verdin bize ? :)

amcalu1

amcalu1

Üye
Lg cok kaliteli telefon yapar kalite konusunda lg yi kimse eleştirmesin tek sorun destek vermemeleri

alaStar

alaStar

Üye
ne yönden rakipsiz kamerası mı müzik kalitesi mi bir telefon alırken bunlara da dikkat etmek lazım 2gb ram var diye telefon alınmaz

Sanki bi müzik stüdyon varmısta herşeyi telefon üzerinden yapacakmışsın birde hobi olarak doğa fotoğrafçılığı yapıyormuşsun gibi konuştun :d: eğer ses ve kamera önemli , cpu gpu ram önemsizse , Nokiadan iyi telefon tanımıyorum :ehe

alaStar

alaStar

Üye

her ay ne güncellemesi çıkacak ki? Demekki cihazda o kadar hata var ki kapatmak için her ay güncelleyecekler..
Güncelleme cihazdaki hataları mı yazılımdaki hatalarımı düzeltiyor bu Lg düşmanlığına da bi anlam veremedim :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Güncelleme cihazdaki hataları mı yazılımdaki hatalarımı düzeltiyor bu Lg düşmanlığına da bi anlam veremedim :)

Aslında haklısın. Android 2.3.4 gayet stabil ve sorunsuz. Ancak Android 4.0'a güncelleme çıktı da hatalar giderildi demiyoruz, yenilikler geldi diyoruz değil mi :)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Lg o cihazı 2000 tl den satacak burada.. Kim lg ye 2000 tl para verir isterse s5 pro koysun farketmez.. Marka değeri şuan telefon satışındaki en önemli unsur.. Bkz: iphone5

hay eline sağlık :)

amcalu1

amcalu1

Üye
Sanki bi müzik stüdyon varmısta herşeyi telefon üzerinden yapacakmışsın birde hobi olarak doğa fotoğrafçılığı yapıyormuşsun gibi konuştun :d: eğer ses ve kamera önemli , cpu gpu ram önemsizse , Nokiadan iyi telefon tanımıyorum :ehe

Yaşın kaç çok merak ettim

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Kaç kere kullandın Lg yi de kalite dersi verdin bize ? :)

Sanırım hiç bir elektronik mağazaya gidip cihaz inceleme diye birşey duymadınız? Lg nin birçok cihazını elime alıp kurcalamışlığım var ama hiç sağlamlık hissetmedim.. Ayrıca yazılım hatalarını düzeltmek lg nin değil google ın işi lg kendi işletim sistemini kullanmıyor malum.

phasan

phasan

Üye
Ciksin iphone yuklicem

alaStar

alaStar

Üye

Sanırım hiç bir elektronik mağazaya gidip cihaz inceleme diye birşey duymadınız? Lg nin birçok cihazını elime alıp kurcalamışlığım var ama hiç sağlamlık hissetmedim.. Ayrıca yazılım hatalarını düzeltmek lg nin değil google ın işi lg kendi işletim sistemini kullanmıyor malum.

Sağlamlık hissetmedim demek başka sağlam değil kalitesiz demek başka

Kerim.

Kerim.

Üye

:sahan: cok sacma dediklerin

alaStar

alaStar

Üye
Aslında demek istediğim her an kamera yada müzik çaları kullanmıyoruz bu özelliklerim mükemmel olmasına gerek yok bence standardı yakalasın yeter ama cpu ram gibi şeyler "bence" daha önemli

erko merko

erko merko

Üye
Aslında demek istediğim her an kamera yada müzik çaları kullanmıyoruz bu özelliklerim mükemmel olmasına gerek yok bence standardı yakalasın yeter ama cpu ram gibi şeyler "bence" daha önemli

Bu dediğin kişiden kişiye değişir fakat benim içinde telefonda en önemli özellikler cpu,gpu ve ram

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt