[ÖNEMLİ]Galaxy Ace(i) Gpu? Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
[ÖNEMLİ]Galaxy Ace(i) Gpu? Yardım Lütfen
Benim arkadaşım Galaxy Ace i almış. Piyasada olan. Bugün Agent Dash ve Highway Rider, jetpack Joyride gibi oyunlar yükledik Agent Dash ve jetpack joyride gibi oyunlarda kasarken highway rider oyununu açmadı. Sonra okuduğum bazı yazılar ve haberler aklıma geldi. Ace i'de gpu yok söylentileri vardı. Bu doğrumu doğru ise telefon alınalı 1 hafta olmuş Samsung bayisinden alındı. İade gibi bir şans var mı?

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Hayır Adreno 200 gpu var.

- - - Eklendi - - -

İade şansını bilmiyorum da gayet başlangıç için iyi bir model.Tatmin edebilir.

• Beğen
Tepkiler: Never_Back_Down
PriZm

PriZm

Üye
Adreno 200 var

• Beğen
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Gsm arenada da öyle yazıyor yorumlarınız için teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Ama chipset bölümünde broadcom yazıyor gpu bölümünde adreno 200 adreno 200'ü snapdragon kullanmıyor mu? daha doğrusu adreno grafik işlemcilerini :)

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Gsm arenada da öyle yazıyor yorumlarınız için teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Ama chipset bölümünde broadcom yazıyor gpu bölümünde adreno 200 adreno 200'ü snapdragon kullanmıyor mu? daha doğrusu adreno grafik işlemcilerini :)
Broadcom da pekala öyle bir derleme yapabilir:DYeni modeller öyle diye biliyorum..
"Samsung Galaxy Ace (only new models with Broadcom chipset)
(does not work on old Ace GT-S5830 and also not for Ace Plus or Ace 2 !!!)"

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Yok sorun orada ki çelişki bir ziyaretçide bunu belirtmiş "this phone has videocore IV gpu" yani bu telefon videocore IV xda forumunda ve bazı türk forumlarındada böyle yazıyor bu doğru ise oyun konusunda telefon vasat. Ama Normal acede i olmayan modelinde adreno 200 ve snapdragon s1 kullanıyor ve 30 mhz daha düşük işlemci hızına sahip İade konusunda ise telefon alınalı 1 hafta olmadı

PriZm

PriZm

Üye
ilginç bir durum..

aynı sonuca tekrar varıyoruz ve Ace alınmamalı diyorum :)

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
ilginç bir durum..

sonucuna tekrar varıyoruz ve Ace alınmamalı diyorum :)
Arkadaşıma üzüldüm babasıda üniversiteye kadar kullanacaksın diyor :(

- - - Eklendi - - -

Flood gibi olmasın ama Telefon alırken iyi araştırın arkadaşlar bir bilene danışın gerçi maxicep üyelere iyi bilir ama misafir üyeler için olsun :tebessüm:

PriZm

PriZm

Üye
Maxicepte tapatalk kullanmadan yada moderatör olmadan flood yapmak biraz zor :D çünkü her mesajını öncekine ekliyor :D

• Beğen
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Önceki meseja eklenmiyordu flood oluyordu üstelik foruma png formatında resim eklemek yasaktı png resim formatı olan konular siliniyordu çünkü kasmaya sebep oluyordu galiba eski vbülletinden kaynaklanıyordu birde teknoloji forumu değilde neyse konu kilitlensin yoksa muhabbet konusu olacak :D :locked:

PriZm

PriZm

Üye
Muhabbet yasak!:nono::ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt