Evkur 'dan Galaxy S3 Alınır mı ? Yardımcı olurmusunuz ACİL ..

Sponsorlu Bağlantılar

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Evkur 'dan Galaxy S3 Alınır mı ? Yardımcı olurmusunuz ACİL ..
Merhaba arkadaşlar..Bugün Evkur 'a gittik Galaxy S3 fiyatı ve ödeme şartları hakkında konuşmak için..1799 TL 'ye 15 ay kredi kartsız senetle alabileceğimizi söylediler..Her ay : 120 TL 'ye geliyor yani..Bunlar hakkında sorun yok ancak Evkur 'dan Galaxy S3 alınır mı ? Bir sorun olur mu ? Etraftan bazı duyumlar alıyorum sorunlu cihazlar satıyorlar,problemli çıkıyor vs. diye...Sonuçta az para ödemiyoruz bunlar hakkında sizlerden bilgi almak istiyorum..Daha önce Evkur 'dan Galaxy S3 veya onun gibi üst düzey cep telefonu,Televizyon gibi ürünleri alan arkadaşlar var mı aramızda ? Alan olmasa bile düşüncelerinizi bildirirseniz çok iyi olur..Bu konu hakkında sizler yardımcı olursanız çok sevinirim..Evkur 'dan Galaxy S3 alırsam sıkıntı olur mu ? cihaz 2 yıl Başarı veya Telpa garantiliymiş bu arada..

Kingmortall

Kingmortall

Üye
c6 01 alacaktım her yerde 650 oraya sordum 1 milyar dedi vazgeçtim :hmmm ben pek güvenmiyorum oraya elektronik cep telefonları konusunda uygun değil.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
c6 01 alacaktım her yerde 650 oraya sordum 1 milyar dedi vazgeçtim :hmmm ben pek güvenmiyorum oraya elektronik cep telefonları konusunda

Yok fiyat konusunda sıkıntı yok zaten..Ben sadece konuda belirttiğim gibi cihazları sorunlu mu oluyor problemli mi çıkıyor nedir yani..Telefoncularda da görüyorum sıfır evkurdan alınma Galaxy S3 onlarda sorun yok satıyorlar..Kafam almadı sizlere danışmak istedim..Yani fiyat sorun değil 1799 normal yani kredi kartsız elden taksit yaptıkları için biraz pahalı oluyor tabi..

mcnpl4

mcnpl4

Üye
biraz derken n9 bakayim dedim 2.100 dedi. kalite olarak sorun olmaz diger yerlerle ayni

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
biraz derken n9 bakayim dedim 2.100 dedi. kalite olarak sorun olmaz diger yerlerle ayni

Dediğim gibi fiyat sorun değil 1799 normal gördüm ben Teknosa bile elden taksit yapmadığı halde 1799 TL Son fiyat diyor..Benim için önemli olan en büyük şey Telefonun kalitesi nasıl olur sıkıntı çıkar mı normal cihazlar gibi midir bunlar yani..

Kingmortall

Kingmortall

Üye

işte demek istediğim şey bu tabi 500 600 fazla vermek istersen yinede sen bilirsin güvenilir yer

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
işte demek istediğim şey bu tabi 500 600 fazla vermek istersen yinede sen bilirsin güvenilir yer

Normal Telefoncuda S3 1600 TL 2 Yıl yurtiçi Telpa garantili olanları..1799 TL 'ye de ben alacağım yani kredi kartı yok nakit yok elden her ay ödeyeceğim o yüzden onlarada hak vermek lazım Evkur 'dan başka kimse yapmıyor bu şekil taksit olayını..Benim önem verdiğim şey cihazın diğer cihazlarla aynı kalitede olup olmadığı :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Hiç peşinatsız kredi kartsız 24 ay kazıklıyorlar :naughty:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yorumlarımıza dikkat edelim serbest piyasa ekonomisinde alıp almamak tüketicinin tercihidir.İyi forumlar

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarımıza dikkat edelim serbest piyasa ekonomisinde alıp almamak tüketicinin tercihidir.İyi forumlar

Mesele fiyat değil zaten ben ürünün kalitesi veya daha önce alan memnun olan vs. hakkında bilgi almak için açtım konuyu :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ikiyuz ucyuz fark olsa alcaktim ben de ama normalde 1.200 olan bi telefona +900 koymuslar yazik gunah. ama hs3 cok farkli degil ben olsam alirdim kredi kartsiz kimse taksit yapmiyo zaten

- - - Eklendi - - -

kacirma kalite sikintisi cekmezsin tabi kotu sansin yoksa

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
ikiyuz ucyuz fark olsa alcaktim ben de ama normalde 1.200 olan bi telefona +900 koymuslar yazik gunah. ama hs3 cok farkli degil ben olsam alirdim kredi kartsiz kimse taksit yapmiyo zaten

- - - Eklendi - - -

kacirma kalite sikintisi cekmezsin tabi kotu sansin yoksa

Normali 1600 benim alacağım 1799...Kalitede sorun olmaz diyorsun yani..Elektronik şans meselesidir tabi onu biliyorum da benim öğrenmek istediğim insanların kafasında bir şey oluşmuş problemli ürünler satıyorlar diye bunun gerçekle alakası var mıdır yoksa tesadüf veya kişinin şansımıdır onu öğrenmek istiyorum.

AynstaynModeOn

Üye
kardeşim ben 3 ay samsung servis merkezinde çalıştım montaj ve arızadan çok evkurun bozuk cihazlarıyla uğrasıyorduk ben bulaşma derim ama sen bilirsin

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

Mesele fiyat değil zaten ben ürünün kalitesi veya daha önce alan memnun olan vs. hakkında bilgi almak için açtım konuyu :)

Zaten konuda sıkıntı yok yorumlarda sıkıntı vardı onun için bilgilendirdim.:oke:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
evkur urunleri kullandim ve hic sorun yasamadim tabi arkadasin dedigi sasirrti beni. icin gidiyosa telefona al kardes surekli sorun cikarirsa degisim talebinde bulursun garantisi var zaten

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben 3 ay samsung servis merkezinde çalıştım montaj ve arızadan çok evkurun bozuk cihazlarıyla uğrasıyorduk ben bulaşma derim ama sen bilirsin

Elbette bozuk cihazlar olacak yoksa teknik servisler ne iş yapacak yani :D benim anlamadığım bu her cihaz da aynı mı oluyor yani Evkur cihazlarının hepsi böyle midir bu önemli..

- - - Eklendi - - -

Zaten konuda sıkıntı yok yorumlarda sıkıntı vardı onun için bilgilendirdim.:oke:

Teşekkürler :)

- - - Eklendi - - -

evkur urunleri kullandim ve hic sorun yasamadim tabi arkadasin dedigi sasirrti beni. icin gidiyosa telefona al kardes surekli sorun cikarirsa degisim talebinde bulursun garantisi var zaten

Zaten 2 yıl Telpa veya Başarı garantili ürünler satıyor..Ben sadece alan arkadaşlar var mıdır memnun mudur nasıl diye merak ediyorum :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
1800 tl s3 veriyorlarsa çok iyi ama senetle sattıkları için normalde 2500 tl fiyat çekmeleri lazım... yani yanlış anlamış olabilirsin...
neyse 100 lirayada verseler evkur en son alışveriş yapacağım mağazadır... ürün hakkında bilginiz yoksa çok güzel muamele yapıp gönderiyorlar sizede 1 bardak soğuk su içmek kalıyor ardından... hiçbir türlü hakkınızı arayamazsınız pişman olursanız, ellerinden gelen bütün zorlukları karşınıza çıkartırlar dikkat edin bence

mcnpl4

mcnpl4

Üye
her gittigimde uygun olur da alirim insallah diyorum ama yok :D tv ve mp4 var evde sikinti cikmadi onlarda. bolgeye gore bazi seyler degisiyo demek ki fiyat kalite acisindan. n73 almistim ikinci el. on gunluk telefon sahibi evkurdan 750'ye almis ben 450'ye aldim 400'e felan satmistir heralde on gun icin 350 tl cok koymustur. telefon canavar gibiydi ama hic sorun cikarmadi.

AynstaynModeOn

Üye
tabiki her ürün bozuk çıkmıyor fakat bozuk veya kırık çok var ama arkadaşında dediği gibi garantisi var sorun çıkmaz yani

Üst Alt