Öneri Galaxy S3 GÜNCELLEME İÇİN MAİL KAMPANYASI

Sponsorlu Bağlantılar

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 GÜNCELLEME İÇİN MAİL KAMPANYASI
Twitter'da

#SamsungGüncellemeBekliyorum

Facebook'ta

Yine Twitter'da

İmza Kampanyamız

Samsung galaxy s3 kitkat güncellemesi hakkında yaptığı ilginç açıklamalarla bizleri şaşırtmaya devam ediyor.
Samsung UK Yaptığı açıklamaya göre samsung galaxy s3 3g modellerinin kitkat güncellemesini almama sebebi güncellemenin çok fazla ram harcaması ve ramin yetmeyecek olması halbuki samsung ne kadar ram yetmiyor desede piyasaya sürmüş olduğu galaxy ace style modelinde 512 mb ram ve çift çekirdek işlemci ile kitkatı çalıştırması çok düşündürücü.

Google yaptığı açıklamalara göre durum hiçte samsung'un düşündüğü gibi değil

KitKat'ı önemli yapan noktalardan bir tanesi de bu; alt seviye ceplerde çalışabilmesi. Project Svelte, platformun sadece 512MB RAM'li cihazlarda bile çalışabilmesine izin veriyor. "Düşük bellek" modu, otomatik olarak animasyonları kapatıyor ve donanımı rahatlatıyor.

Ayrıca Google yaptığı bir açıklamayada göre İCS güncellemesi alan her cihaz kitkat güncellemesini rahatlıkla çalıştırabilir.

Verilmiş en berbat güncelleme 4.3 Güncellemesidir bu güncellemeyi s3'te kullanıpta sorun yaşamayan kaldımı ?

1 GB ram ile Kitkat güncellemesi bu cihazda çok rahat bir şekilde çalışır avrupadaki bütün s3 modelleri kitkat güncellemesi alırken bizler sessizmi kalacağız taleplerinizi iletin güncelleme bizimde hakkımız 18 ayını doldurmadan cihaz kitkat güncellemesi 5-6 ay önce yayınlandı...

Son düzenleme:

fk555897

fk555897

Üye
Bildiğim kadarıyla ramin azlığından kaynaklanıyor güncellemenin gelmemesia

cimbom04

cimbom04

Üye
mail de atsak bombada atsak baska biseyde atsak yine vermez kit kati

• Beğen
Tepkiler: ON9
blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
• Canlı destek görüşmesine bağlanıyorsunuz. Birkaç dakika içinde bağlantı gerçekleşmezse lütfen tekrar deneyiniz.
• Temsilcimiz en kısa zamanda sizinle olacaktır. Ortalama bekleme süresi 1 - 10dk.
Müşteri temsilcimiz en kısa zamanda size yardımcı olacaktır. Lütfen bekleyiniz... Şu anki sıranız: 1 Beklediğiniz için teşekkür ederiz. Eğer sorunuz satın aldığınız bir ürün hakkında ise, lütfen seri numarası ve satın alım tarihi gibi bilgileri hazırlayınız.
• Samsung Canlı Destek görüşmesine hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?
• Okan :
Merhaba, İyi günler. Size nasıl yardımcı olabilirim ?
• Newa Gang :
galaxy s3 güncellemesi ne zaman gelicek
• Okan :
Memnuniyetle yardımcı olmaya çalışalım
• Okan :
S3 ürünü hakkında 4.4.2 güncellemesi planlanmamaktadır.
• Newa Gang :
S3 için direkt 4.4.3 güncellemesi alıcak deniyor
• Newa Gang :
Okan bey bu sadece 4.4.2 için geçerlidir değilmi yani yapılan resmi açıklamada sadece 4.4.2 güncellemesi almayacağı söyleniyor öyle değilmi
• Newa Gang :
çünkü henüz 4.4.3 gncellemesi alıcak cihazların listesi belli olmadı
• Okan :
S3 ürünü hakkında ilerleyi dönük bir güncelleme planlaması yapılmamaktadır.
• Newa Gang :
biliyorum yurt dışında satılan s3 modellerin donanımı farklı fakat yani onlar güncelleme alıyor sonuçta o cihazlarda 2 yıllık ve sadece ramleri türkiyede satılan s3 den biraz daha fazla diğer bakımdan türkideye satılan s3 lerde işlemci bakımından daha güçlü
• Newa Gang :
yani onlar güncelleme alıyor bize satılan modeller almıyor çok saçma bir durum
• Newa Gang :
Peki ileriye dönük 4.4.3 güncellemesi alıcak cihazlar varmı ?
• Okan :
Yapılan bir açıklama mevcut değildir.
• Newa Gang :
belli değil yani s4 alma ihtimali varmı
• Okan :
Şuanda bir bilgi bulunmamaktadır.
• Newa Gang :
Son olarak soruyorum tam olarak anlamadığım için
• Newa Gang :
Şimdi galaxy s3 cihazımız için yapılan resmi açıklamada 4.4.2 kitkat güncellemesi almayacağı söylendi dimi
• Okan :
S3 ürünü için ileriye dönük herhangi bir güncelleme planmamaktadır.
• Newa Gang :
Talep olsa güncelleme için değerlendirilirmi acaba ?
• Okan :
Gerekli bilgilendirmeler sağlanıyor bu konu hakkında ancak sonuç değişmemektedir.
• Newa Gang :
Bende tekrar talepte bulunmak istiyorum
• Newa Gang :
illaki değşmeli bu kadar kullanıcı talepte bulunuyorsa
• Newa Gang :
Kitkat güncellemesi bir çok sorunu gideriyor performans bakımından optimize edilmiş bir işletim sistemi 2 yıllık note 2 alıyorsa
• Newa Gang :
s3'ede gelmeli
• Okan :
Taleplerinizi resmi siteden mail atabilirsiniz.
• Newa Gang :
Ben burdan söyliyeyim siz ilgili bölüme iletin olmazmı ?
• Okan :
Tarafımızdan zaten gerekli bilgilendirme sağlanır ancak yukarıda belirtmiş olduğum gibi sonuç değişmemektedir.
• Newa Gang :
Neden değişmiyor onuda biliyorsunuzdur
• Okan :
Samsung gizlilik politikası güncelleme planlamamaktadır.
• Newa Gang :
nasıl yani
• Newa Gang :
cihazdan kaynaklanan bir sorun yok
• Okan :
Bir nedeni bulunmamaktadır.
• Newa Gang :
yani
• Newa Gang :
Bu yazdıklarınızı aynen kopyalıyorum ve gerekli mobil iletişim forumlarında paylaşıyorum
• Newa Gang :
taleplerin dikkate alınmadığınıda aynen iletiyorum
• Okan :
Taleplerlerinizi mail üzerinden paylabileceğiniz belirtmekteyim.
• Newa Gang :
sonucu değiştirmiyor demeniz
• Newa Gang :
dikkate alınmıyor anlamına gelir
• Okan :
Gelişmeleri Samsung Türkiye Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.
• Okan :
Yardımcı olmamı istediğiniz farklı bir konu var mı ?

CİHAZLA İLGİLİ DONANIMSAL SORUN YOK GİZLİLİK POLİTİKASIYMIŞ

mitzuka17

Üye
Arkadaşlar yapılabilecek en mantıklı şey güncelleme konusunda s3 ten umudu kesip ya 4.3 ile kullanmaya razı kalmak yada telefonu elden çıkarıp yeni bir telefon almak olacaktır. Değil mail atmak isteğinizi lazerle güney kore semalarına yazdırsanız artık bir sonuç alamazsınız.

• Beğen
Tepkiler: weesel ve reflex
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Biz su preview 5i kurduk ram yetmezliginden whatsapp kapaniyor :D 1 gb ramli farkli bi telefona verirlerse o zaman mail atin bence

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
Kontrol

Kontrol

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Boş işler bunlar...

• Beğen
Tepkiler: sacid589
codblackops2

codblackops2

Üye
Note 2 yi karistirmasaydin bari biz de yanmayalim :ehe

Cidden elemanin verdigi cevaplar kanser edici türden :hmmm

kahraman333333

kahraman333333

Üye
eğer başlatırsanız bende oy atarım wp kullanıyorum ama güncelleme gelmemesinin nasıl bir duygu olduğunu iyi bilirim bizde 1.5 yıl beta beklemiştik

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
İlgi yok umrumda değil artık kimsenin işiyle ilgilenmem.:locked:Konu güncel en baştaki yazdıklarımı okuyun.

• Beğen
Tepkiler: Kontrol ve IchigoKurosaki

Kefelon

Üye
Discovery için android 4.4 costum rom çıktı orjinal güncellemesi haziran ayında çıkıyor o çıkınca onu örnek göstererek şikayet edin bence çünkü ramleri aynı discovery nin işlemcisi düşük birde s3 e göre. ama sonuç alıncağını sanmıyorum samsung galaxy s de de aynı şeyi yaptılar o dönemde xperia mini ye bile 4.0 güncellemesi verilmişti bize verilmedi :D biz ne kadar uğraşsakda olmadı düşünün ya xperia mini aldı güncellemeyi galaxy s e donanım yetersiz dediler dsdasdasda

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Discovery için android 4.4 costum rom çıktı orjinal güncellemesi haziran ayında çıkıyor o çıkınca onu örnek göstererek şikayet edin bence çünkü ramleri aynı discovery nin işlemcisi düşük birde s3 e göre. ama sonuç alıncağını sanmıyorum samsung galaxy s de de aynı şeyi yaptılar o dönemde xperia mini ye bile 4.0 güncellemesi verilmişti bize verilmedi :D biz ne kadar uğraşsakda olmadı düşünün ya xperia mini aldı güncellemeyi galaxy s e donanım yetersiz dediler dsdasdasda

Discovery martta alacakti 4.4.2 yi alamadi dahada almaz

xmustx

xmustx

Üye
Müşteri memnuniyeti gizlilik politikasına takıldı..

Kefelon

Üye

MaxipmaN

Üye
2 yıllık note2 ne demek daha iki yıl olmadı ram 2gb zaten

bahaddin53

bahaddin53

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Kontrol
kahraman333333

kahraman333333

Üye
Samsung size güncelleme falan vermez anlamadınız mı artık satıp yeni telefon alın diyor size

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Samsung size güncelleme falan vermez anlamadınız mı artık satıp yeni telefon alın diyor size
Oha 2 aydir iste bunu ariyorduk. Tesekkurler dostum aydinlattin bizi :D Duydunuz mu arkadaslar Samsung S3'e guncelleme vermiyormus :ehe

• Beğen
Tepkiler: Kontrol ve The Shadow

Üst Alt