Telefon Tavsiyesi Evkur dan Galaxy S5 alacağım

Sponsorlu Bağlantılar

FeLonieS

FeLonieS

Üye
    Konu Sahibi
Evkur dan Galaxy S5 alacağım
Beyler 1 hafta önce Lg g2'nin ekranı kırıldı 450 tl fiyat çıkardılar bende telefonu 450 tlye sattım şuan elimde 600 tl var evkurdan Samsung Galaxy S5 almayı düşünüyorum 10 ay taksit 2000 tl elimdeki 600 verip ona göre taksit yaptıracağım muhasebe öyle bu şekilde taksit yapabileceğimizi söyledi yalnız Evkur dan alınır mı ve Galaxy S5 ne kadar doğru seçim olur yardımcı olur musunuz bu konuda?

furkankaya559758

Üye
S5 güzel telefon ama Z3 almanı öneririm. Eminim çok daha memnun edecektir.

alical33

alical33

Üye
s5 yerine m8 de düşünebilirsin

• Beğen
Tepkiler: FeLonieS
98farom98

98farom98

Üye
Bence alabilirsen Z3 al

• Beğen
FeLonieS

FeLonieS

Üye
    Konu Sahibi
M8 Z3 'ü de düşünüyorum da

Evkur da fiyatlarına baktım 10 ay taksitli fiyatları M8 in 2299 Z3 ün 2450 Birkaç hafta içerisinde bu üç telefondan birine karar vereceğim ama alacağım telefon beni baya bi idare etmesi gerekli yani seneye telefon değiştirmek istemiyorum her sene telefon değiştirir oldum. O yüzden konu açma gereği duydum, önerdiğiniz telefonların önerme sebebini de söylerseniz artısını eksisini daha iyi olur benim için.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Evkur'dan S8 fiyatına S5 alırsın.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve FeLonieS

furkankaya559758

Üye
M8 Z3 'ü de düşünüyorum da

Evkur da fiyatlarına baktım 10 ay taksitli fiyatları M8 in 2299 Z3 ün 2450 Birkaç hafta içerisinde bu üç telefondan birine karar vereceğim ama alacağım telefon beni baya bi idare etmesi gerekli yani seneye telefon değiştirmek istemiyorum her sene telefon değiştirir oldum. O yüzden konu açma gereği duydum, önerdiğiniz telefonların önerme sebebini de söylerseniz artısını eksisini daha iyi olur benim için.
Z3'ün kamerası iyi, şarj süresi iyi, suya dayanıklı.
One M8'in kasası sağlam, hoparlörü iyi.
S5'in arayüzü oldukça kullanışlı.
3 telefon da performans konusunda çok iyi.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Telefon degistirmek istemiyosan S5 ve Z3 e bulasma hatta tumuyle android bu konuda biraz sikintili elindeki cihaz 3 ayi bulmadan bi ust modelin bilgileri sizdirildi gibi haberleri okudukca sinir krizi gecirebilirsin.Samsung ve Sony cok goze batmaya basladi yeni model haberi konusunda.Htc ve Lg gibi markalar bu konuda biraz daha iyi durumda GİBİ.O yuzden bahsi gectigi icin tavsiyem M8

furkankaya559758

Üye
Telefon degistirmek istemiyosan S5 ve Z3 e bulasma hatta tumuyle android bu konuda biraz sikintili elindeki cihaz 3 ayi bulmadan bi ust modelin bilgileri sizdirildi gibi haberleri okudukca sinir krizi gecirebilirsin.Samsung ve Sony cok goze batmaya basladi yeni model haberi konusunda.Htc ve Lg gibi markalar bu konuda biraz daha iyi durumda GİBİ.O yuzden bahsi gectigi icin tavsiyem M8
LG'mi iyi? Ayrıca Sony ve Samsung'un ne gibi sıkıntılarını gördün?

Fenomenon

Fenomenon

Üye
S5 kliksada 1500 lira. Kredi kartı varsa kredi çekip 10 taksit yapabilirsin.
Ev kurdan telefon falan alınmaz. 2 katı para istiyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
LG'mi iyi? Ayrıca Sony ve Samsung'un ne gibi sıkıntılarını gördün?

Anlattiklarimda konu butunlugunu kavrayamamissin.Lg sony gibi yilda 3 model cikarmiyor demek istedim kaldi ki evet lg iyi G3 onu gec G2 nin bile bu cihazlardan cok mu eksigi var 1.000 lira edecek kadar? Telefonlarin hepsi birbirinin kopyasi.G2 s800 lu ilk cihazlardandi performansiyla ve fiyatiyla rekor satis yapti.G3 de iyi fiyattan geldi 2k gibi yenilikler de iceriyo yine ilklerden bu da.Nesi kotu Lg nin? Kasasi su mu geciriyo z3 2500 lira G3.1.400 lira.Arkadasin parasi cok oldugu icin m8 dedim yoksa G2 onerirdim teknolojiden anlayip cebinde bolluk olmayana

0MG90

0MG90

Üye
Anlattiklarimda konu butunlugunu kavrayamamissin.Lg sony gibi yilda 3 model cikarmiyor demek istedim kaldi ki evet lg iyi G3 onu gec G2 nin bile bu cihazlardan cok mu eksigi var 1.000 lira edecek kadar? Telefonlarin hepsi birbirinin kopyasi.G2 s800 lu ilk cihazlardandi performansiyla ve fiyatiyla rekor satis yapti.G3 de iyi fiyattan geldi 2k gibi yenilikler de iceriyo yine ilklerden bu da.Nesi kotu Lg nin? Kasasi su mu geciriyo z3 2500 lira G3.1.400 lira.Arkadasin parasi cok oldugu icin m8 dedim yoksa G2 onerirdim teknolojiden anlayip cebinde bolluk olmayana
G3 nerede 1400 lira? İthalatçı onlar. Ona bakarsak Z2'de 1350 lira (ithalatçı) , G2 alacağıma Z2 alırım daha iyi. (Kamerada fark attığı kesin)

Sony'de Z4'ten sonra yılda bir telefon çıkaracak. Resmi duyuru bu.

oznkrts

oznkrts

Üye
z2 çıktığındada her kes yere göre sığdıramıyordu bir hafta bitmiyor diyorlardı telefon için sonradan bi ton sorun çıktı bu telefon övme merakı ne bi türlü anlamıyorum

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve Sucrofe
0MG90

0MG90

Üye
z2 çıktığındada her kes yere göre sığdıramıyordu bir hafta bitmiyor diyorlardı telefon için sonradan bi ton sorun çıktı bu telefon övme merakı ne bi türlü anlamıyorum
Sorunsuz çıkan bir cihaz söyle bana?

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bence evkura bulaşma tanıdıklarımdan kazıklanan çok oldu

FK5896

FK5896

Üye
bende bir ara düşünmüştüm ama cidden bayağı kazık. bence kredi kartı al, 1500 lira nakit çek ve telefonu peşin al. krediyi de taksitle kapatırsın. sizce de iyi fikir değil mi? :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ev kur değil resmen ev yık. ! Anormal derecede fiyatları şişirip senetli satış yapan kazık bir firma. Bence borç para alın akrabalarından daha az ödeme yaparsın.

• Beğen
Tepkiler: FeLonieS, oznkrts ve Fenomenon
FeLonieS

FeLonieS

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için çok teşekkürler gerçekten pahalı fiyatları var borç alıp telefon alacağım.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
hospiti

hospiti

Üye
m8 olabilir

• Beğen