Evkur 'dan Galaxy S3 Alınır mı ? Yardımcı olurmusunuz ACİL ..

Sponsorlu Bağlantılar

osicik

Üye
evkurdan birşey alınmaz kardeş. git ikinci el al ama evkurdan alma birşey. resmen geçiriyorlar. ben one xi 2.136 liraya aldım. herifler 3 dicek la nerdeyse :D
valla evkurla hiçbir bağlantım yok ama arkadaşlar bence hak yiyorsunuz günah alıyorsunuz neden mi kimse size silah dayayıp evkurdan bişey al demiyor bu bir ikincisi adamlar kredi kartı olmadan 12 aydan fazla 15 ay 18 ay 24 ay vade yapıyor babamızın dükkanı değil haaa bazı fiyatlar abartı eleştirilebilir ama özellikle bu arkadaşın söylediği fiyat çok matıklı 15 aya 1700 mü ne kadarsa epey iyi fiyat 150 tl fark varmış normale göre ama tabi garantisine garanti şartlarına bişey diyemem bunu da araştırmak bizim görevimiz 20 tl den bahsetmiyoruz 1700 tl den bahsediyoruz işimize gelir gelmez zorla aldırmıyor adamlar ister al ister alma.....
bilmem bana hak verirmisiniz...!!!!!!

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Evkur?
Değil telefon almak toplu iğne bile alınmaz!

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
valla evkurla hiçbir bağlantım yok ama arkadaşlar bence hak yiyorsunuz günah alıyorsunuz neden mi kimse size silah dayayıp evkurdan bişey al demiyor bu bir ikincisi adamlar kredi kartı olmadan 12 aydan fazla 15 ay 18 ay 24 ay vade yapıyor babamızın dükkanı değil haaa bazı fiyatlar abartı eleştirilebilir ama özellikle bu arkadaşın söylediği fiyat çok matıklı 15 aya 1700 mü ne kadarsa epey iyi fiyat 150 tl fark varmış normale göre ama tabi garantisine garanti şartlarına bişey diyemem bunu da araştırmak bizim görevimiz 20 tl den bahsetmiyoruz 1700 tl den bahsediyoruz işimize gelir gelmez zorla aldırmıyor adamlar ister al ister alma.....

2 yıl başarı garantili :)

- - - Eklendi - - -

Evkur?
Değil telefon almak toplu iğne bile alınmaz!

Sebep ?

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye

Kardeşim ben birşey demedim ki para adamın. Mesela ben teknosadan da alışveriş yapmam vatan bilgisayara giderim anlatabildim mi :) Bu arada evkuru kötüleyen bir tek ben değilim. Bizim komşumuz taksitle birşey almıştı evkurdan. 1-2 Gün gecikti para adamın evine haciz geldi.

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Sebep ?

Bekle bi dakika anlatıcam sana sebebini

erko merko

erko merko

Üye
Evkurdan birşey almadığım için firma hakkında birşey diyemem ama telefonun garantisi varsa bir sorun olmaz sanırım

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Evkurun sitesinde ürünleri ve fiyatları yazmıyor o yüzden bi karşılaştırma yapamıcağım üzgünüm :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
fiyati cok yuksek arkadas alma sakin:D

osicik

Üye

- - - Eklendi - - -

Sebep ?

bak bana sorsalar bende almam evkurdan bişey almadım da hiç bu telefonum 2. el ordan alınmış denk geldi ama orayada öyle acımasızca kötü demek çok doğru değil dediğim gibi adamlar zorla satmıyor istesen al taksiti fazla parayıda yüksek tutuyor ama kalitesiz yerden kötü mal getiriyorsa o da olmaz oda hak yemeye girer.... sonuç olarak keyf bizim para bizim mal da adamların isteyen alır isteyen almaz ama çokta kötü denemez bence.....

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
bak bana sorsalar bende almam evkurdan bişey almadım da hiç bu telefonum 2. el ordan alınmış denk geldi ama orayada öyle acımasızca kötü demek çok doğru değil dediğim gibi adamlar zorla satmıyor istesen al taksiti fazla parayıda yüksek tutuyor ama kalitesiz yerden kötü mal getiriyorsa o da olmaz oda hak yemeye girer.... sonuç olarak keyf bizim para bizim mal da adamların isteyen alır isteyen almaz ama çokta kötü denemez bence.....

Sonuçta Başarı Garantili ürün satıyor yani cihazlar sorunlu olsa Başarı garanti vermez diye düşünüyorum.

- - - Eklendi - - -

fiyati cok yuksek arkadas alma sakin:D

Sen sayfa 1 'i oku tekrar dön gel bekliyorum :D Fiyat değil kardeşim benim sorduğum biraz oku yav :D

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye

Sonuçta Başarı Garantili ürün satıyor yani cihazlar sorunlu olsa Başarı garanti vermez diye düşünüyorum.

- - - Eklendi - - -

Sen sayfa 1 'i oku tekrar dön gel bekliyorum :D Fiyat değil kardeşim benim sorduğum biraz oku yav :D

almadan gelme goçum. yav çok pahalı satıyorlar :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
cok pahali ama:D

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
ilk yazdığını görmemiştim tamam gidiyorum ben yazmam daha konuna iyi forumlar

Yazmazsan sevinirim çocuklarla uğraşamayacağım gayet ciddi bir konu açtım dalgayla uğraşacak zamanım yok..

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye

Git al çocuk git al konu açman hata. Bedava veriyorlar sana o telefonu.

AHMED...

AHMED...

Üye
çok pahalı orası kolay kolay oradan bir ürün alamam zaten tavsiye de etmem

Üst Alt