wp8 lumialarda screen reader

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
wp8 lumialarda screen reader

Nokia Conversations az önce bir aciklama yayinladi ve wp8'de kullanim kolayligi saglayan yeni bir ozelligin daha haberini verdi.

"Nokianin Lumia telefonları konusunda sizlere sevindirici bir haberimiz var. Nokia,Lumia920 ve lumia 820 telefonlarinda normal bir windowsphone8 işletim sistemli telefonlara gore genişletilebilir secenekler sunuyor. Mevcut surumde 4adet font boyutu ve ekran buyutme bulunmaktadir. Metnin daha kolay okunmasini saglayan otomatik yuksek kontrast ekran modu da eklenmiştir. Ayrica sesli komutlar ve ekran okuma secenekleri de tabi ki mevcuttur."

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve n000k

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Lumialar git gide rakipleriyle arayı açıyor abi :) Bir sürü ekstraları mevcut şimdiden.

• Beğen
Tepkiler: n000k
gobbels

gobbels

Üye
Beats audio olmasa 8x yalan :)

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Vay Bee .. :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Oh oh suyunda da koy,harika birşey şu lumia lar ya

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu tip özelleştirme seçeneklerinin çoğalması, Nokia'nın rakiplerinden daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır.
Çünkü zevkler ve menü görünümünde aranan özellikler ile ihtiyaçlar kişiden kişiye değişebilir.
Bunları karşılayabilmek Nokia'ya olan yönelimi artıracaktır :evet:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Bu tip özelleştirme seçeneklerinin çoğalması, Nokia'nın rakiplerinden daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır.
Çünkü zevkler ve menü görünümünde aranan özellikler ile ihtiyaçlar kişiden kişiye değişebilir.

:evet:

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Evet iç menülerde farklı bir şeyler arıyorum ben:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt