wp8 lumialar 5eylul'de duyurulsa!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
wp8 lumialar 5eylul'de duyurulsa!!!

Bildigimiz uzere Nokia wp8 işletim sistemli telefonlarini yil sonundan once piyasaya surmeye hazirlaniyor.
Bu cihazlarla ilgili resmi herhangi bir bilgi olmasa da internet dunyasinda dolaşan dedikodulari bir araya getirdigimizde bazi varsayimlarda bulunabiliriz.

Wp8 lumia cihazlarda kullanilmasi muhtemel olan cok cekirdekli işlemci,yuksek ekran cozunurlugu,daha buyuk ram ve dahili hafiza,hafiza karti destegi gibi bir cok ozellik sayabiliriz. Fakat öyle bir özellik var ki hepimizin keşke lumiada olsa dedigi pureview teknolojili kamera ozelligi. Ve şimdi kamera uygulamalari konusunda dunyada sayili firmalardan birisi olan scalado firmasini bunyesine katan Nokianin bu yeni cihazlara ekleyecegi kamera ozellikleri hepimizi heyecanlandiracaktir.
Peki bu cihazlar hangileri,isimleri resimleri belli mi? Evet:) %100 olmasa da resmi kaynaklara yakinligiyla bilinen wpdang sitesinin haberine gore, NokiaWorld 2012'nin başladigi ilk gun olan 5eylul'de lumia910 ve lumia920 karşimizda olacak. Tabi bu cihazlarin hangisi pureview hangisi degil veya her ikisi de mi pureview bu konuda bir bilgi yok ama en azindan bir tanesinin pureview olma ihtimali cok yuksek. Sizce Nokia 5eylul'de bir surpriz hazirliyor olabilir mi??

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve Cihanî Sultan

Türe

Türe

Üye
inşallah artık piyasa kızışsın bea :zzz:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
İnşallah bir an önce gelirler.Geldikleri gibi alamasam bile bir Aralık, ocak gibi telefon değiştireceğim.Bu arada 1001 falan vardı onlara noldu.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
1001 de lumia910 ve 920 gibi bir konseptti. Şimdilik gorunen lumia serisinin 910-920 olarak devam edecegi. Muhtemelen 900serisinde cift cekirdek işlemcilere yer verip 1000 serisinde dort cekirdek işlemciler kullanirlar.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
1001 de lumia910 ve 920 gibi bir konseptti. Şimdilik gorunen lumia serisinin 910-920 olarak devam edecegi. Muhtemelen 900serisinde cift cekirdek işlemcilere yer verip 1000 serisinde dort cekirdek işlemciler kullanirlar.

Hadi hayırlısı.İnşallah fiyatları pureview dolayısıyla uçuk olmaz.

doctorrr

doctorrr

Üye
iyiymiş (h)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
pureview'in fiyatlara etkisi 200-250tl civarinda olucaktir. Muhtemelen en pahali lumia olmaya aday s4pro chipsetli quadcore işlemcili pureview lumia 2000 tl civarindan satişa sunulur ki fazlasiyla hakeder o fiyati.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
pureview'in fiyatlara etkisi 200-250tl civarinda olucaktir. Muhtemelen en pahali lumia olmaya aday s4pro chipsetli quadcore işlemcili pureview lumia 2000 tl civarindan satişa sunulur ki fazlasiyla hakeder o fiyati.

2.000 lirayı bencede hakkeder.İnşallah tavan modeli onun gibi bir fiyata çıkarda bende onun yanına birde Surface alabilirim -.-

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

Peki 33** olanlar?:D

Türe

Türe

Üye
Ben üniversiteye gitmeden çıkarsa alırım belki :ehe

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Çok güzel bir haber.
Yeni Lumia'ların özelliklerinin internete sızmasını sabırsızlıkla bekliyorum :biggrin: hatta :eller:

Not: Bu smiley de "WP8'li Lumia'lar" ve "Ekim2012" ile özdeşleşti iyice... (:eller:)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, Cihanî Sultan ve kullanıcıadları
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Çok güzel bir haber.
Yeni Lumia'ların özelliklerinin internete sızmasını sabırsızlıkla bekliyorum :biggrin: hatta :eller:

Not: Bu smiley de "WP8'li Lumia'lar" ve "Ekim2012" ile özdeşleşti iyice... (:eller:)

Anlıyorum,Nokia'yı beklemek zor bir durum.
:ehe

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve kullanıcıadları
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:evet:

Del Rey

Del Rey

Üye
1 Gigapiksel kamerası, 64 çekirdekli işlemcisi bile olsa artık Nokia almam. Sorun Windows Phone değil ancak Nokia'dan haz ettiğim söylenemez. iPhone 5 ile rahat etmek istiyorum.

Ha, heyecanlanır mıyım? Elbette.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
1 Gigapiksel kamerası, 64 çekirdekli işlemcisi bile olsa artık Nokia almam. Sorun Windows Phone değil ancak Nokia'dan haz ettiğim söylenemez. iPhone 5 ile rahat etmek istiyorum.

Bol bol adrenalin salgılarsın artık...:D

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Noldu hocam sebebi nedir ? Birde büyük konuşmamanızı öneririm.Bir sürü tanıdığım zamanında asla Samsung telefon almam diyordu şuan ellerinde Galaxy SIII var.Nokia'da güzel bir model yaparsa inata bindirip almamak Nokia'ya büyük bir zarar sağlamaz ama size sağlayabilir ;) Ayrıca Iphone 5 alacaksınız galiba şimdiden hayırlı olsun ne diyelim :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt