^^Baidu İnput Temaları ^^ [s60v5-s^3]

Sponsorlu Bağlantılar

roni1907

Üye
yine olmadı ya :S

- - - Eklendi - - -

yine olmadı alfabe gelmiyo :S

- - - Eklendi - - -

o resimli ifadeler çıkıyo harfler cıkmıyo dediklerinizi yaptım yine de teşekkürler

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
İphon - 3 Useful eXTRa Karakter skin konuya eklenmiştir.Güle Güle kullanın. :)

ugurlu_

ugurlu_

Üye
kardeş tel rest atıyor yaa bi bilgin varmı

mc.a

mc.a

Üye
oha ! :o
hocam i phone 3 mükemmel olmus..
eline koluna saglik ;)
(öneri olarak mesela ; i-phone 3 ün aynısi durucak karkter sembol yerleri yani ama yandaki bosluklar gri olucak gravity klavyesi gibi yani tercihe göre renk degisikligi olmus olucak . isteğe göre renk olabilir yani )

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
S^3 reset atıyo herhangi bi mesajı açtığında

awdil

awdil

Üye
Elinize saglik...

- - - Eklendi - - -

Elinize saglik...

seyfipasa

seyfipasa

Üye
kaldırmak istersek nasıl kaldıracaz eski haline dönebilirbiyiz ?

karasahinemre

Üye
benim karakterler çince :S

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi
Hmm s^3 tarzı cihazlarda res atmasının sebebi programdan kaynaklanıyor demek ki. O zaman baidı'nun başka sürümünü yada sırf s^3 için olana bakıcaz.Ben bir kaç link bakıyım.Ama youtube da adamın n8'inde çalışıyordu.Biraz araştırma vakti gelmiş :lamer:

mertc601

Üye
teşekkürler

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
    Konu Sahibi

N8 uyumlu ve s^3 için bu programı gordum.S^3 cihazım olmadığı için deneyemiyorum.Biri deneye bilir mi ? İlk normal bir kullansın sonra benim temalardan birini yükleyip denesin :) (Cevabınızı bekliyorum )

karasahinemre

Üye
yok usta res atıyo tel

roni1907

Üye
benim harfler hala cıkmıyo anlamadım neden herşeyi yapıyorum ama omuyo :S

Headbang95

Üye
Teşekkürler. Skin ve düzenlemeler çok iyi olmuş. yaklaşık 1 aydır bekliyorum böyle bir düzenleme baidu için.. Windows Phone 7 Usefull kurdum. Eline sağlık :)

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Hmm s^3 tarzı cihazlarda res atmasının sebebi programdan kaynaklanıyor demek ki. O zaman baidı'nun başka sürümünü yada sırf s^3 için olana bakıcaz.Ben bir kaç link bakıyım.Ama youtube da adamın n8'inde çalışıyordu.Biraz araştırma vakti gelmiş :lamer:

baidunun sitesinde 3.0 versiyonu var s^3 uyumlu

mc.a

mc.a

Üye
I-phone 3 de kücük bi reklam mı görüyorum.. :ehe

Kardeşim benim yatay sorunu devam ediyor.
Yatay klavyeyi kurmak icin tıklıyorum fakat program acılır gibi oluyor acılmıyor. Skinlerin yerine atıyorum programdan secmeye calısıyorum yine secilmiyor :dry:

yunus486

yunus486

Üye
arkadaşım nem iphone 2 yi yükledim ama başka klavye yüklenmiyo acill yardım

- - - Eklendi - - -

arkadaşım nem iphone 2 yi yükledim ama başka klavye yüklenmiyo acill yardım

Cr79696

Üye
Kardeş dediklerinin aynısını 250.000 defa denedim dün akşam çalıştı bugün ne olduysa klavye gitti iphone 3 wp gravity hepsini deniyorum bütün anlattıklarını tek tek yapıyorum kalvye geliyo ama yazmıyo çince çıkıyo yazılar bi yardım et lütfen

Üst Alt