Nokia C3 Bilgi Soru istek Destek Sayfası

Sponsorlu Bağlantılar

attach97

attach97

Üye
merhaba hayırlı olsun..bende bırkac gun once aldım daha bılgılı arkadaslarımız var onlar yardımcı olacaklardır..
0,fa bıttı dıye bılıyordum ..bıde face sureklı degısıklık yapıyor guncelleme vb.. sorun olmayabılırde...farklı bır telden de aynı sekıldeyse

Yok, arkadaslarımda nokia 5800 ve nokia c2-02 modelleri var ancak onlarda sorun yok.

xxcasus1xx

Üye
Tamamen bana aittir Nokia C3-00 İle ilgili Paylaşım Yapılan Blog. Oyun -Program - Tema ve Film - Video Paylaşımı yapılıyor.

C3-00 İçin İçerik arayanların takip etmesini öneririm.

tino95

Üye
kardeş bende oyun oynarken müzik dinlerken video izlerken(netten yada telden)donma oluyr ve tel kendini yeniden başlatyr neden acaba bide ben bu versiyon olayını halletmem için kvk merkezinemi gitmem lazım ve son versiyon nedir bilen var mı acaba ve versiyon attrma ücreti ne kadar....

xxcasus1xx

Üye
Sendeki donma sorunu için fabrika ayarlarına alıpta bidaha denedinmi olmuyorsa telefonda bir arıza olabilir.
Güncelleme için buraya bakabilirsin
Güncel Versiyonu Öğrenmek İçin Buraya

----------Eklendi @ 02:38:04 ---------- Yazıldı @ 02:31:13 ----------

merhaba...telefonuma messenger yukleyemedım ve mesajların sohbet boöumunde var dıorlar ama guncellemek gereklı telden nete sorunsuz gırıyorum ama guncelleneme yapmıyor sorun bulunyor ayarlarda ama nete sorusuzca gırebılıyorum..yardımcı olurmusunuz varsa elımınız de msn progra mı paylasırmısınız..
b unun ynında telefonu navıgasyon olarak nasıl kullanabılırım tesekkurler

C3 kendi sohbet programıyla msn kullanabilirsin ben kullanıyorum arka fona atılabiliyor Alternatif istersen eğer burdan Nimbuz veya Ebuddy indirebilirsin.

----------Eklendi @ 02:43:38 ---------- Yazıldı @ 02:38:04 ----------

Merhaba..
C3 ü dün satın aldım faka özelliklerini tam bilmiyorum..Konuyu açan arkadasım bu konuda oldukca bılgılı yardımcı olursan sevınırım..

Mesaj yazarken klavye de ı tusu ve i tusu için işlem tusuna basmak gerekıyor.. ı harfını yazınca da 100mesaj karakterı gıdıyr mesajları ekonomık kullanamıyorum bunun daha pratık bır yolu varmıdır??
diğer sorum ise telefonda navigasyon ve harita özelliği varmıs nasıl yukleyebılırım yardımcı olursanız sevırınım..tesekkkurler...

Klavyede ı harfi için yapacak bişey yok C3 Harita ve Navigasyon Özelliği Yok Google Maps Var haricen kurup kullanabilirsin

calmuk

Üye
Nokia C3 için telefon görüşmelerini otomatik kaydedebileceğim bir program var mıdır? varsa nereden bulabilirim?

cm18

Üye
ya arkadaşlar benimde c3-00 ım var şimdi ben telefonu haziran sonu gibi aldım şu ana kadarda bir problem yaşamadım ancak bu bikaç gündür telefon kendi kendine internete giriyor. kulanım miktarı:16231byte kullanım ücreti:0.40 krş gibisinden bilgilendirme mesajları geliyor şu ana kadar bu yüzden tam 18 tl kaybettim! hemde internete girmediğim halde.avea bayisine gittim müşteri hizmetlerinden hattımın internet erişimini kapttırdım yani telefon hiçbir şekide ben istesem bile kablosuz ağ dışında internete bağlanamıyor.ancak telefon hala internete bağlanmaya devam etti.ardında ayarlardan internet bigilerinde veri paylaşımını filan sildim ama hala internete kendi kendine bağlanmaya devam etti. nokiacıya gittim virüs filan girmiştir yarın gel program atalım dedi. artık gerçekten çok sıkıldım çünkü bütün gün onunla uğraştım.ayrıca telefon hala kendi kendine internete bağlanmaya devam ediyor.nerdeyse aldığıma pişman olucam. merak ettiği şey ise:
hattın internete bağlanma işini iptal ettiğim halde telefon nasıl internete giriyor?
hadi tamam virüs girdi peki bu telefon herzaman internete girecek yani şuan tüm dünyadada virüs bulaşan nerdeyse tek yer internet ağı bu telefon herzaman böyle korunmasız mı kalacak?İnsan bi koruma bi virüs sistemi filan koymazmı?nokia bunu düşünemeyecek kadar afedersiniz aptalmı?
ayrıca kim suçlu abi burda benim param nolcak?

yono

Üye
Nokia C3-00 için Facebook chat programı var mı?

xxcasus1xx

Üye
Nokia C3-00 için Facebook chat programı var mı?

dostum bak üstdeki mesajımda yazdım bunu,
C3 kendi sohbet programıyla msn kullanabilirsin ben kullanıyorum arka fona atılabiliyor Alternatif istersen eğer burdan Nimbuz veya Ebuddy burdan indirebilirsin.

tempestshine

tempestshine

Üye
Ben Sohbetlere WLan ile bağlanamıyorum.Neden?

serseritürk

Üye
Bolt browser için link verebilecek varmı.?

emefey

Üye
c3 te bazı arama kayıtlarının silinememesi gibi bir sorunla karşı karşıyayım; çözümü bilen var mı acaba ?

xxcasus1xx

Üye
Dostum sendeki sorun posta dan kaynaklanıyor olabilir bende yaşamıştım posta programı e maillerini otomatik olarak belirli aralıklarla kontrol ediyor Eğer c3-00 postayı kulladıysan postadan kaynaklanabilir ayarlara gel
Dolaşımdaken : Masrafları en aza indir seç

----------Eklendi @ 21:26:01 ---------- Yazıldı @ 21:19:07 ----------

Ben Sohbetlere WLan ile bağlanamıyorum.Neden?

Ayarlardan, Bağlatıdan, önce sor seçilimi ben hiç karşılaşmadım her defasında soruyor nimbuzzda,sohbettede

Eğer Önce sor seçiliyse nimbuzz,ebudyy kullanıyorsan
Seçenekler>Uygulama Erişimi>İletişim>Bağlantı>Her Zaman Sor Seç

----------Eklendi @ 21:39:33 ---------- Yazıldı @ 21:26:01 ----------

Bolt browser için link verebilecek varmı.?

Link Varda Çalışmaz kapandı bolt browser internete girmez aşağıdan alternatif istediğini indirebilirsin

Opera 6.5 Tr
( İnternet Tarayıcısı )( Link Rar. Dosyasıdır İçinde jar. ve jad. olmak üzere iki dosya vardır )

Uc Browser
Alternatif Web Tarayıcısı

QQ Browser

İbibo Browser

Daha Fazla İçerik İçin Buradan Takip Edebilirsin

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
tempestshine

tempestshine

Üye
Sohbet veya e-postaya giremiyorum.Sormayı seçtim.Ben mümkün oldukça WLAN ile bağlanıyorum.Bağlantı ayarlarınızı kontrol edin hatası çıkıyor

serkanxrap

serkanxrap

Üye
8.70 ppm dosyasını ppm editor de editleyemedim. açınca
"Unknow Flash-header!" hatası alıyorum. nasıl yapıcam .

mezzi

Üye
selam arkadaşlar bende 3 hafta önce nokia c3 aldım fakat youtube dan video izleyemedim. videolar açılmıyor telefona herhangi bir şey yüklemedim acaba neden izleyemiyorum ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekürler

Aslanleo75

Üye
C3 ü Nasıl Hacklerim ?

seewasli97

Üye
Meraba arkadaşlar ben de c3 kullanıyorum ben radio ve sohbete giremiyorum basıyorum gelmiyor neden acaba yazlım versiyonundan dolayı olabilir mi?

EnigmaHash

Üye
İyi akşamlar arkadaşlar.Edge ile internete bağlanmaya çalıştığımda Opera'dan hiçbir siteyi açamıyorum.Ancak wifi ile bir sorun olmuyor.Neden kaynaklıdır bu sorun ?

Üst Alt