Telefon sarjı cok cabuk bitiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

leny151180

Üye
    Konu Sahibi
Telefon sarjı cok cabuk bitiyor.
Merhaba arkadaşlar ben nokia c7 aldım. telefonu daha dün aksam sarja koydum. % 100 sarj olmustu. şimdi sarj % 30 düştü. herkesde böylemi yoksa bunun bir çözümü var mı.

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Çok mu kurcaladın?

hoss

hoss

Üye
yeni aldıysan bi heves le cok kurcalamıssındır ondan cabuk bitmiştir

leny151180

Üye
    Konu Sahibi
Hayır arkadaşlar. Telefonu alalı baya oldu. İlk defa böyle oldu ya. Pekde kurcalamadım.

hoss

hoss

Üye
konuyu nokia symbian s3 destek bolumune ac arkadasim daha teknik ve ayrintili bilgiler verirler

pasha14

pasha14

Üye
Benım telefonumun sarjı 2 gıdıyor allaha sukur. Sen bi ekran parlaklığını düşür. Şebeke modunuda Çift Mod yapma. Ya 3gde kalsın yada gsmde ıkısı arasında gecıs olurken cok fazla sarj yıgıyor. Senınkı buyuk ıhtımal oyle olmustur.

zaza

zaza

Üye
şimdi bazı ayarlarıyla mutlaka oynaman lazım ilk başta ekran ışığını yarıya kadar kısman lazım telefon orjinal ayarlarında çok parlaktır bu hem gözüne hemde şarjına zarardır kısarsan belli bir fark olduğunu görürsün zaten telefonun ekranı büyük o yüzden ışık çok harcar

Burak

Üye
bulundugun ortam bile bataryayı etkiler.
Sıcaklamaması gerek telefonun.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
arada açık kalan programlardan kaynaklanmıştır, heyecana kapılmayın :)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
3gyi flan kapat ekran dokunmatigini sesleri cart curt ole ayarlari kapat artar..

leny151180

Üye
    Konu Sahibi
Dediğiniz tüm uygulamaları yaptım. Telefonu yine dün aksam sarja koydum. Fullendi. Çıkardım. Suan saat 18:00 olacak. sarj % 30 düştü yine.
Fakat altta black list lite die bir program acık. Engellemem gereken numaralar var. Bu program bu kadar yorabilirmi ?

SilentOne

SilentOne

Üye
ilk başlarda çabuk gider şarj sonra süzelir

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
belki yoruyordur sil programi 1 gunde ole dene :oke:

leny151180

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar programı kapadım. hala aynı sorun devam edio. sarj 1 gün bile gitmiyor. tüm tema efetkleri. tus sesleride kapalı. arkadas c7nin bi üstünü almıs. tema efektleri fila acık. dün sabaha kadar foto cekildik şehir dısanydk adamın sarjı % 70 düştü sadece. o kadar facebook girdi. ama benim sarj gece 12 de bitti. bu neyden kaynaklanıyor allah askına çözüm söyleyin. birde gariplik var dikkatnizi çekerim. arada sarj cabuk bitmio. kullanım aynı seklde oluo ama bazen sarj 2 gün gidio. bazen 1 gün gitmio. anlamadım gitti.

pasha14

pasha14

Üye
arkadaşlar programı kapadım. hala aynı sorun devam edio. sarj 1 gün bile gitmiyor. tüm tema efetkleri. tus sesleride kapalı. arkadas c7nin bi üstünü almıs. tema efektleri fila acık. dün sabaha kadar foto cekildik şehir dısanydk adamın sarjı % 70 düştü sadece. o kadar facebook girdi. ama benim sarj gece 12 de bitti. bu neyden kaynaklanıyor allah askına çözüm söyleyin. birde gariplik var dikkatnizi çekerim. arada sarj cabuk bitmio. kullanım aynı seklde oluo ama bazen sarj 2 gün gidio. bazen 1 gün gitmio. anlamadım gitti.

Bataryanda bir problem olabilir sen telefonunu aldığın yere bi götür sıkıntını anlat. Büyük ihtimal sana servis yolu görülür çünkü ; telefon bir neden yüzünden gerektiğinden fazla güç tüketiyor.
Ben , yaklaşık 1 saat oyun oynuyorum , 2 saat belkide daha fazla müzik dinliyorum , 500 sms alıp gönderiyorum , internete bağlanıyorum ve buna rağmen benim şarjım 2 gün gidiyor telefonun ekran parlaklığı en yüksek olarak ayarlı. Şebeke modu : Çift mod yani bu problem senin telefonunda var servis yolu görünüyor...

leny151180

Üye
    Konu Sahibi
peki teknik servise gitse ne zaman alırım telefonu geri.

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
2-4 hafta arasi :oke: