Telefon sarjı cok cabuk bitiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

slant1111

slant1111

Üye
Bataryanda bir problem olabilir sen telefonunu aldığın yere bi götür sıkıntını anlat. Büyük ihtimal sana servis yolu görülür çünkü ; telefon bir neden yüzünden gerektiğinden fazla güç tüketiyor.
Ben , yaklaşık 1 saat oyun oynuyorum , 2 saat belkide daha fazla müzik dinliyorum , 500 sms alıp gönderiyorum , internete bağlanıyorum ve buna rağmen benim şarjım 2 gün gidiyor telefonun ekran parlaklığı en yüksek olarak ayarlı. Şebeke modu : Çift mod yani bu problem senin telefonunda var servis yolu görünüyor...

oha.cok gdyo şarjn arkadasm yat kalk dua et walla.benimki 1 gün gdyo

Silinen Üye 627977

Kapalı Hesap
Merhaba arkadaşlar ben nokia c7 aldım. telefonu daha dün aksam sarja koydum. % 100 sarj olmustu. şimdi sarj % 30 düştü. herkesde böylemi yoksa bunun bir çözümü var mı.

telefonla çokmu oynuyorsun?

----------Eklendi @ 09:10:00 ---------- Yazıldı @ 09:08:06 ----------

Bataryanda bir problem olabilir sen telefonunu aldığın yere bi götür sıkıntını anlat. Büyük ihtimal sana servis yolu görülür çünkü ; telefon bir neden yüzünden gerektiğinden fazla güç tüketiyor.
Ben , yaklaşık 1 saat oyun oynuyorum , 2 saat belkide daha fazla müzik dinliyorum , 500 sms alıp gönderiyorum , internete bağlanıyorum ve buna rağmen benim şarjım 2 gün gidiyor telefonun ekran parlaklığı en yüksek olarak ayarlı. Şebeke modu : Çift mod yani bu problem senin telefonunda var servis yolu görünüyor...

sallama kardeşim

----------Eklendi @ 09:11:49 ---------- Yazıldı @ 09:10:00 ----------

konuyu nokia symbian s3 destek bolumune ac arkadasim daha teknik ve ayrintili bilgiler verirler

kardeşim burası neresi symbian^3 destek bölümü değilmi??????????:aha::aha::aha:

----------Eklendi @ 09:16:57 ---------- Yazıldı @ 09:11:49 ----------

3gyi flan kapat ekran dokunmatigini sesleri cart curt ole ayarlari kapat artar..

tabi tabi canım cart curt ayarları kapat düzelir hahahahah:d::d::d::d::kop::kop::kop::kop::kop::aha::aha::aha:

car curt ayarları :d::d::d::kop::kop:
kardeşim benim kafam güzel felan değil daha önce başıma geldi o yüzden yeni orjinal bi batarya aldım telefon kendine geldi
gafın da çok güzel CART CURT AYARLARI :d::d::d::d::kop::kop:

----------Eklendi @ 09:18:35 ---------- Yazıldı @ 09:16:57 ----------

Merhaba arkadaşlar ben nokia c7 aldım. telefonu daha dün aksam sarja koydum. % 100 sarj olmustu. şimdi sarj % 30 düştü. herkesde böylemi yoksa bunun bir çözümü var mı.

kardeşim sen bataryayı değiştir yada bataryayı şoklattır

uribaju

uribaju

Üye
şu dediklerimi yaparsan şarjın çok iyi gider..
1-3G yi kapat.
2-Ekran parlaklığını orta ile baş tarafın ortası olarak ayarla
3-Ekran titreşimini kapat
4-İnternete takılırken nokianın kendi exploresini kullan
5-Bluetooth ile işin bittikten sonra anında kapat
6-Telefonu gece yatarken kapat,sabaha tekrar aç
7-Telefon başlarken açılan uygulamaların gereksiz olanlarını anında sonlandır.

Yada Nokia C7 telefonun varsa bunlara hiç gerek yk Güç moduna al tamamdır :ehe

Sandrake

Sandrake

Üye
Ekran parlaklığını düşür o daha fazla şarz gitmesini sağlıyo :oke:

Silinen Üye 627977

Kapalı Hesap
şu dediklerimi yaparsan şarjın çok iyi gider..
1-3G yi kapat.
2-Ekran parlaklığını orta ile baş tarafın ortası olarak ayarla
3-Ekran titreşimini kapat
4-İnternete takılırken nokianın kendi exploresini kullan
5-Bluetooth ile işin bittikten sonra anında kapat
6-Telefonu gece yatarken kapat,sabaha tekrar aç
7-Telefon başlarken açılan uygulamaların gereksiz olanlarını anında sonlandır.

Yada Nokia C7 telefonun varsa bunlara hiç gerek yk Güç moduna al tamamdır :ehe

kardeşim bunları yapmasamda bişey olmuyor ben kafama göre kullanıyorum galiba o arkadaşımızın bataryası arızalı arada öyle defolu ürün çıkıyor problem değil bataryayı değiştirirse sorun gider tabi ilk şarja taktığında talimatlara uygun yaparsa..........

uribaju

uribaju

Üye
kardeşim bunları yapmasamda bişey olmuyor ben kafama göre kullanıyorum galiba o arkadaşımızın bataryası arızalı arada öyle defolu ürün çıkıyor problem değil bataryayı değiştirirse sorun gider tabi ilk şarja taktığında talimatlara uygun yaparsa..........
dediğinde olabilir bende bunların çoğunu yapmıyorum zaten ne yalan söyleyim ama cok zor durumda kalıyorsan yap derim.En mantıklısı şarjın azaldığı zaman güç moduna almak.Ben N73 kullanırken batarya şişmişti şarja takıyordum 2.5 saat gidiyordu Yani bataryadan da kaynaklanıyor olabilir bataryanın şişip şişmediğine dikkat etmek lazım

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
telefonla çokmu oynuyorsun?

----------Eklendi @ 09:10:00 ---------- Yazıldı @ 09:08:06 ----------

sallama kardeşim

----------Eklendi @ 09:11:49 ---------- Yazıldı @ 09:10:00 ----------

kardeşim burası neresi symbian^3 destek bölümü değilmi??????????:aha::aha::aha:

----------Eklendi @ 09:16:57 ---------- Yazıldı @ 09:11:49 ----------

tabi tabi canım cart curt ayarları kapat düzelir hahahahah:d::d::d::d::kop::kop::kop::kop::kop::aha::aha::aha:

car curt ayarları :d::d::d::kop::kop:
kardeşim benim kafam güzel felan değil daha önce başıma geldi o yüzden yeni orjinal bi batarya aldım telefon kendine geldi
gafın da çok güzel CART CURT AYARLARI :d::d::d::d::kop::kop:

----------Eklendi @ 09:18:35 ---------- Yazıldı @ 09:16:57 ----------

kardeşim sen bataryayı değiştir yada bataryayı şoklattır

sen ne gereksiz bseysin canavar!

:kop::kop: