Sadece Task Manager (Yardım Monte)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ApoCaN3

Üye
    Konu Sahibi
Sadece Task Manager (Yardım Monte)
Samsung Monte kullanıcısıyım.
Birçok yazılım denedim.
Qwerty klavyeli olsun Task Manager'li yazılımları denedim özellikle...
Qwerty klavyeli yazılımlarda sorun yaşamadım. Şuan halen öyle bir yazılım kullanıyorum.
Fakat ben Task Manager'li bir yazılım istiyorum. Sadece Task Manager bana yeter.
Klavye olmasada olur. Task Managerli yazılımlarda hep kameranın açılmaması gibi bir hata aldım.
Veya ekranın ters dönmesi gibi hatalar...
Diğer fonksiyonlar iyi çalışıyordu...

Şimdi sizden isteğim bana öyle bir yazılım önerin ki Task Manager olsun ve şu kamera ya da ekran dönmesi gibi sorunları yaşamadan rahat rahat kullanayım artık şu cihazı:vur:vur:vur:vur

Şimdiden teşekkürler:evet:

mertarmagan

Üye
yok kardes yok takip ediyorum ben forumları su ana kadar yukledıgım en iyi yazılım jtjl2 onu kullanıyorumda zaten task managerli yazılımların hepsi sıkıntılı

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Dostum senin sorunun donanımsal tek çözümü vardır oda telefonun civatalarıyla oynamak ama bir fw için telefonun civatalarıyla oynamak biraz delice olurdu :) orjinal yazılımlar dışında yüklediğin fwler de kameran açılmaz :oke:

kawurma

kawurma

Üye
Samsung Monte kullanıcısıyım.
Birçok yazılım denedim.
Qwerty klavyeli olsun Task Manager'li yazılımları denedim özellikle...
Qwerty klavyeli yazılımlarda sorun yaşamadım. Şuan halen öyle bir yazılım kullanıyorum.
Fakat ben Task Manager'li bir yazılım istiyorum. Sadece Task Manager bana yeter.
Klavye olmasada olur. Task Managerli yazılımlarda hep kameranın açılmaması gibi bir hata aldım.
Veya ekranın ters dönmesi gibi hatalar...
Diğer fonksiyonlar iyi çalışıyordu...

Şimdi sizden isteğim bana öyle bir yazılım önerin ki Task Manager olsun ve şu kamera ya da ekran dönmesi gibi sorunları yaşamadan rahat rahat kullanayım artık şu cihazı:vur:vur:vur:vur

Şimdiden teşekkürler:evet:

Sanırım xxja4 multitasking Task Managerli olan versiyon ve stabil çalışıyordu. Denemediysen onu kur bi dene istersen.

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Sanırım xxja4 multitasking Task Managerli olan versiyon ve stabil çalışıyordu. Denemediysen onu kur bi dene istersen.

dostum kursa bile işe yaramaz emin ol kamera hatası donanımsaldır ama herkeste olmaz kamera sorunu

hayatbitti

Üye
kamera hatası donanımsal değil firmware hatası. task managerli bi firmware yükledim kamera hata veriyodu başka bi siteden indirdim yükledim kamera çalışıyodu ama ekran ters dönüyodu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt