Nokia N8 mi daha iyi ? Samsung Wave mi? Wave 2 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

N8 mi? Wave mi? Wave2 mi?

• Kullanılan toplam oy
    77
  • Anket kapatılmış .

Remil_53

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 mi daha iyi ? Samsung Wave mi? Wave 2 mi?
Bu konuyu "eaagent" arkadaşım için Açıyorum.

silver021

silver021

Üye
wave ile wave 2 yi neden ayri tuttunki oylarida bölmek istedigin içinmi. ikiside ayni özellikte cihaz arada fark yok ! ayrica tears senin ne oldugunu az çok biliyoruz. nokia bağnazı oldugunu yorumlarini okuyunca gorebilioruz. saçma bir anket olmuş. bu anket sadece nokiacilarin egolarini tatmin eder. çünkü nokiayla doğup büyümüş bir gençlik var samsung onlara itici gelir hep adam belkide 20. nokiasini alip kirmiştir ama genede herşeye rağmen nokia sağlam diyebiliyordur buda sizin taraf tutmaniza benzer. ;)

• Beğen
Tepkiler: nescafe656, X-7, burakburti ve 1 kişi daha
Emre-45

Emre-45

Üye
wave ile wave 2 yi neden ayri tuttunki oylarida bölmek istedigin içinmi. ikiside ayni özellikte cihaz arada fark yok ! ayrica tears senin ne oldugunu az çok biliyoruz. nokia bağnazı oldugunu yorumlarini okuyunca gorebilioruz. saçma bir anket olmuş. bu anket sadece nokiacilarin egolarini tatmin eder. çünkü nokiayla doğup büyümüş bir gençlik var samsung onlara itici gelir hep adam belkide 20. nokiasini alip kirmiştir ama genede herşeye rağmen nokia sağlam diyebiliyordur buda sizin taraf tutmaniza benzer. ;)

Bizde senin Samsung fanboy u oldugunu bılıyoruz :)

Remil_53

Üye
    Konu Sahibi

1.Nokia bağnazı değilim.
2.Wavelerin oylarının 2 sini de toplayabilirsin:oke:
3.Ben Samsung'u kötülemiyorum ama wave nin N8 den iyi olduğunu düşünmüyorum.Okuduğum forumlardanda.

Bizde senin Samsung fanboy u oldugunu bılıyoruz :)

Yeah! Doğru laf :oke:

silver021

silver021

Üye
iyi olup olmadigini düşünmen yetmez tears alip kullanman test edip incelemen lazim. bende forum sitelerine bakaraktan n8 e tonlarca hakaret edebilirim sorunlu bir cihazmis bu derim. ama bizim avea bayisinde hergün elime tonlarca cihaz geçiyor. n8 ide inceledim lakin menü arası geçişlerde dokunuyorum bana asker selami verip durup suratima bakiyor. yapmayin yani wave i kullanan bir insan nokia n8 in hantal kaçtigini hemen ilk başta farkedebilir yani.

Remil_53

Üye
    Konu Sahibi
iyi olup olmadigini düşünmen yetmez tears alip kullanman test edip incelemen lazim. bende forum sitelerine bakaraktan n8 e tonlarca hakaret edebilirim sorunlu bir cihazmis bu derim. ama bizim avea bayisinde hergün elime tonlarca cihaz geçiyor. n8 ide inceledim lakin menü arası geçişlerde dokunuyorum bana asker selami verip durup suratima bakiyor. yapmayin yani wave i kullanan bir insan nokia n8 in hantal kaçtigini hemen ilk başta farkedebilir yani.

Abimde vardı incelemiştim.N8 den hızlı olabilir ama N8 in menü geçişleride çok yavaş değil akıcı bi şekilde.Ayrıca oyunlardada hiç kasma görmedim bu yüzden hissettirmiyor. kamera konusuna da hiç girmiyelim istersen:ehe

kenzo1907

Üye
wave 2 varken aynı cümle içinde n8in geçmesi büyük ayıp

wave 2 hertürlü gider

Starsley

Anket ortada :) ama ne olacağı belli olmaz.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
C7 ile tokatlıadıgımız Wave 2'ye N8 hiçbir konuda round bile wermez :aha:

Emre-45

Emre-45

Üye
Hahaha :D

N8 = 10
Wave1 + Wave2 = 3

Gerçekler beyler :D

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
N8 :)

maxirabit

maxirabit

Üye
C)hiç biri.
x markasını kötüleyip y markasını tavana çıkarmaktan daha iyi.

ganster86

Üye
böyle konular acmaktan bıkmadınızmı neyi kime ispat etmeye calısıyorsunuz isteyen istediği telefonu kullanabilir türkiyede böyle şeyler oluyor hep heralde avrupada böyle karşılaştırma ispat etme birbirini kırma yoktur eminim.
bizim türk insanı neden böyle acaba.

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
neye göre karşılaştırıyorsunuz ki bunları hız ise wave açık ara fark atar ama işetim sisteminde n8 önde

olmaz213

Üye
Nokia symbian dan vazgeçmediği sürece bi halt yapamaz. Ayrıca wave 2 ile n8 arasında dağlar kadar fark var en önemlisi wave 2 nin işlemci hızı 1ghz n8 in 680mhz kamera diyorsunuz ya wave 2 kullanıyorum hd video çekiyorum 5 mp kameraya göre çok güzel çekiyor n8 in çözünürlüğü 360*640 wave 2 nin 400*800 arkadaşlar lütfen kendimizi kandırmayalım eminim o yorumları yapan arkadaşlar hiç wave 2 falan kullanmamışlardır çünkü bende kullanmadan önce n8 le o karşılaştırılırmı diyordum ama nokia bu konuda çok geride kaldı artık kabullenin he bide o anket falan diyosunuz ya ankete de 27 kişi katılmış :D:D eminim katılmayanların çoğu bu konuyu kale almayıp katılmamışlardır.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Nokia symbian dan vazgeçmediği sürece bi halt yapamaz. Ayrıca wave 2 ile n8 arasında dağlar kadar fark var en önemlisi wave 2 nin işlemci hızı 1ghz n8 in 680mhz kamera diyorsunuz ya wave 2 kullanıyorum hd video çekiyorum 5 mp kameraya göre çok güzel çekiyor n8 in çözünürlüğü 360*640 wave 2 nin 400*800 arkadaşlar lütfen kendimizi kandırmayalım eminim o yorumları yapan arkadaşlar hiç wave 2 falan kullanmamışlardır çünkü bende kullanmadan önce n8 le o karşılaştırılırmı diyordum ama nokia bu konuda çok geride kaldı artık kabullenin he bide o anket falan diyosunuz ya ankete de 27 kişi katılmış :D:D eminim katılmayanların çoğu bu konuyu kale almayıp katılmamışlardır.
Arkadasım hersey işlemci veya ram degil.Diyelim ki P4 bir bilgisayarın var ve 1 GB da ram'in var.Sen o sisteme bi Xp kur sonra da formatlayıp Vista yada Win 7 kur.Hangisinden daha iyi performans alırsın sence.Ayrıca Wave 2'nin ekranı 480 x 800 bu kaliteli degil daha büyük oldugunu gösterir.N8 3.5 inç iken Wave 2 3.7 inç.Ekran kalitesini degil büyüklügünü gösterir o degerler zira N8'in ekranı Amoled arkadasım Wave 2 lcd.Yani hala debelenen arkadaslar var.Wave 2'ninen büyük rakibi C7 dir ki o bile daha iyidir.Wave 2 rakip olamaz N8'e. E-Z-İ-L-İ-R :bye2:

Ayrıca HD 720P Video özelligi N8'de de var...:megafon:

maxirabit

maxirabit

Üye
Nokia da yalan samsung da yalan ben de yalanım,kimseye laf anlatılmaz.
Her kez istediği gibi lafı evirip çeviriyor.en iyi telefon herkeze göre,bütçesinin uyduğu yani cebinde ki telefondur.

olmaz213

Üye
sen o c7yi geç wavenin yanına bile yaklaşamaz bi kere nokia symbian işletim sistemi ile iyice dibe çökmüş durumda sanki hepiniz memnunsunuz symbian dan bide konuşuyosunuz en size diyorum n8 de 720p çekiyo wave 2 de ama wave 2 nin kamerası 5 mp :D:D geçin şu klasiklerden alın bi wave 2 anlarsınız o zaman nokia mı samsung mu

hoss

hoss

Üye
n8 de kimmiş tabiki wave2 , symbian gibi hantal bir sistemle hiç uğrasamam valla

Üst Alt