Nokia N8 mi daha iyi ? Samsung Wave mi? Wave 2 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

N8 mi? Wave mi? Wave2 mi?

• Kullanılan toplam oy
    77
  • Anket kapatılmış .
TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Tamam Sensin :D :oke:
Tartişma Yaratiyorsun her mesajında , tartişamayacagim seninLe :pro:
Sakin oL şampiyon

franzliszt

franzliszt

Üye
arkadasim simdi soyle dicem sana en basta ,senin icin wave 90 ucgen ciziyor olmasi onemli degilse benim icin n8inde 12 olmasi onemli degil duygularinizla konusmayin gercek olani konusun

gelelim siralamaya
wavede hdmi usb og ve dolbly plus yok ama ucunun gorevini yapabilcek dlna var,senin hdminin kapasiesi heralde o 12000 yazmissin ben sana dlna kapasitesini soyleyemiyorum bile,bir arkadas 20 mbps denedi ama siniri belli degil daha,wavede dolby yok ama dolby digital sesleri oynatiyor ac3 formatli,flac bile oynatiyor benim icin onemli olan oynatmasi flac sesler var 1300 kbps onlarida oynatiyor ,kimse burda waven siniri su konuda sudur diyemez
wave 60 fpsde oynatiyor ne zman denedinde gordun,ari 120 fps video cekiyor cozunurlugu dusuk ama cekiyor sen ona bak o sizdede yok
fm tranmitter arabasi olana yarar benim arabam yok isime yaramaz
bedava gps alternatifleri var,5 6 tane program var ucretsiz
ikinci elimiz para ediyor nasil biliyormusun bada 2.0 geldigi zaman wave daha iyi bir tel olucak ve piyasada sinirli sayida bada 2.0 var ee wave 1 in satisada durduguna gore millet wave almak isticek bu kdar basit,teklifler var almak isteyen benden
wolfsosn cipine gelirsek dolbyle alakasi yok dolbyi dlna ile karsilastir,wolfsonsa hic girme gsmarena herkese guzel kapak koymus zaten
sizin lens daha buyuk ,tamamda benim lensimde bana yetiyor,cift sarj olmasi hicbirseyi degistirmez telefon standart voltajda calisir
hersey beles mi niye o zman s^3 forumunda signed pro ariyor millet,sen kirinca bedava oluyor heralde bizde bir suru pro kiriyoz bizimkide badava hey allahim yaa
fabrika cikisli ofis promuz var her turlu dokumani aciyor gsmarenaya bak
valla navitelin haritalarini kullaniyorum surekli guncel ovidende guncel hatta
kiesde sorun var ama baglanamama gibi bir sorun herkeste cikmaz
benim tel 32 gb yetiyor zaten
burda cok guldum iste dunyadan haberin olmadigi belli jpeg ten baska cekemiyomus:ehe appsde 20 cesit uygulama var foto uyg birisini velocam mesela 8 cseit foto turunde foto cekme imkaniz var baskalarida varda sen anlamissindir
istersek videoyu 25 ten 30 a cekiyoz ee ne simdi bu sanki biz 25 fps video kayit ediyoruzda bize artislik yapiyor:ehe
sizde cif mic var bizde stereo hoparlor var sizde mono hoparlor var,arkaplan ses temizleyici bizdede var canim benim rakibinizi hic tanimiyosunuz ,sizde xenon var guzel peki gece ne yapiyonuz 20. yuzyila mi donuyosun fenerle???:ehe 128 aac ses kayit ediyonda 1 dakika kayit kac mb sen onu soyle kalite mbdan anlasilir :oke:

daha yaziyim istersen asil sen kimi avutuyon yalanlarinla prim yapmaktan baska birsey degilsiniz birisi boyle cikip dogrulari yazana kadar

3g hizi 7.6 wave 3.6 degil samsung kendi sitesonde yazar

destek konsuundan bahsetmemisim sana simdi bir suru sayarimda gerek yok en basidini soylicem wavede destek olmasaydi spoof olayi olmazmi arti yeni olan herzman ilgi ceker sen merak etme bada sizin 10 yillik symbiandan daha cekici suanda

----------Eklendi @ 14:29:27 ---------- Yazıldı @ 14:18:05 ----------

baksen baya biliyor yaa:ehe birde suna bak bakiyim

Uploaded with

yukarda ekran kalitesi en iyi wave ve galaxys gozkuyor waven cozunurlugude galaxysden fazla old gore gelmis gecmis en iyi ekran wave 1 dedir
c6-01 de yeismeye calismis ama wavede ekran coz daha fazla iphone cozunurlukte en iyi ama yukarda gor gibi en iyi ekran degil

yazı bana ait hdmi 12000 kbps değil canım benim video kalitemiz o :d::d::d: tabi bu değerleri anca hdmi hızı sandın dimi hahahaha vah yazık vah , dlna ile hdmi in hızını karşılaştırda gülelim hep beraber herkez bilirki hdmi kadar hızlı bir kablo aktarımı yok şuan multimedya için ve ayrıca kalite anlamındada, dolby oynattığını söylemişsin ama dolby digial ayrıdır dolby digital plus ayrıdır dolby hd tru ayrıdır bizdeki örneklerden atim bakalım oynatabilecekmisin hahaha :d::d::d::d:, demişsinki 120 fps de çekiyor çekiyorda boyutları ne 320*240 :d::d::d::d::d: sen bir 60 fps hd dvix oynat görelim ok öyle sallamakla olmuyor .
çok bilgili arkadaşımız bilmiyorki bizim kaç mb lık çektiğimizi sanıyorki wave daha iyi video çekiyor hahahaha gsm arena üstünden yorum yapıyordun girde bak wave n8 karşılaştırmasına güldürme bizi hahaha avc formatta çekiyoruz tabiki kodlanması yüzünden mp4 çeşitlerinden daha az yer kaplamaya daha çok kalite vermeye yönelik bir format bilen bilir mkv gibidir örneklersek ayrıca bir sor bakalım arkadaşlara dakikada kaç mb çekiyormuş sonra birde kbps değerlerini özelliklerden karşılaştır ama şoka uğrama :d::d: biz karşılaştırdık sende gör (h)

işine gelmeyince nasıl kıvırmış nasıl kıvırmış yok arabam yokmuşda yok 32 gb yetiyormuşda yok dolby açabiliyormuşda ahahaha ben sana atim gerçek dolby plus örneği oynatabilecekmisin bakalım, neymiş bada 2 gelecekmiş bekle bekle :naughty::naughty: birde her formatta çeken arkadaş bana çekermisin 13mb lık bir foto (h)(h)
hadi koskoca gsmarena 3.5 diye yanlış yazdı 7 olsa ne hızın bizim 10 m/b 3g hızı :op::op: ahahaha yalanlarımla yazmışsında bizim bölümdeki arkadaşlar sor madem bu dediklerim yalansa nasıl yediremiyorsunuz ne oldu 1gh nize neymiş alternatif gps programlarıymış e bizdede var ama biz orjinal destekten yararlanıyoruz canım ikinci elide çıkınca sor bir telefoncuya ne diyecek bakalım sana üzülme ama fiyat alınca , geçen cpu ahkamı kesen arkadaş bugn hdmi i 12000 kbps hız sandı vay vay vay :d::d: birde dnla ile avutmaya çalıştı , usb bellekte bağlıcakmısın cihazına yoksa bende usb bellek yok ne gerek var diye bunada kıvıracakmısın (h)(h) burada kim yalancı ortaya çıkar bakalım senin üsteki yazını bak tercümesini çeviriyorum ;;; ÇEKEMİYORUM N8 İ
benim prime falan gereksinimim yok koçum doğruları söylerim daima işine gelmiyorsa yediremiyorum dersin anlarız . o yazıda bir sataşmaya karşı yazdığım bir yazıydı durup dururken keyifden yazmadık .

mavrick

mavrick

Üye
Maalesef haklıyım dostum bu telefonların herseyini biliyorum kendi gözlemim varken Baska incelemelere bakamam.
Hiç kbps ghz mhz işlerine girmeyin.Verdiginiz degerler yüksek olsa bile N8 çok farklı bir telefon eline aldıgın an anlarsın.
İşlemcinin yüksekligine neden ihtiyaç duymuyor diye bir video attım onu izle 434 mhz'nin neler yaptıgnı gör X6'da.
Hiç olmadı bahsi geçen telefonların fiyatlarına bakıver.Ama dogruya size göre Nokia milleti kazıklıyor N8'de...

kardesbak simdi sanada anlaiyim burda android kullanan bada kullanlar daa once symbian kullaniyorrdu bunu anlamiyosunuz ,idrak edemiyosunuz,burda eger birileri eline bir el almasi gerekiyorsa siz wave alin elinize,haa eger aldiktan sonra wave hosuna gitmezse burda gelip symbian daha iyiymis diye atip tutmayin cunku o senin zevkinle alakali,yukarda sana yoru yazan burak abide sen hakli old icin degil konu kapansin diye yazmis

franzliszt

franzliszt

Üye
ha bu arada SAMSUNG SİTESİNDE CORTEX İN 1080 P OYNATTIĞINIDA YAZIYOR (h)(h) WAVE HD AÇIYORDA BİZMİ BİLMİYORUZ (h)

:::burak:::

Üye
yazı bana ait hdmi 12000 kbps değil canım benim video kalitemiz o :d::d::d: tabi bu değerleri anca hdmi hızı sandın dimi hahahaha vah yazık vah , dlna ile hdmi in hızını karşılaştırda gülelim hep beraber herkez bilirki hdmi kadar hızlı bir kablo aktarımı yok şuan multimedya için ve ayrıca kalite anlamındada, dolby oynattığını söylemişsin ama dolby digial ayrıdır dolby digital plus ayrıdır dolby hd tru ayrıdır bizdeki örneklerden atim bakalım oynatabilecekmisin hahaha :d::d::d::d:, demişsinki 120 fps de çekiyor çekiyorda boyutları ne 320*240 :d::d::d::d::d: sen bir 60 fps hd dvix oynat görelim ok öyle sallamakla olmuyor .
çok bilgili arkadaşımız bilmiyorki bizim kaç mb lık çektiğimizi sanıyorki wave daha iyi video çekiyor hahahaha gsm arena üstünden yorum yapıyordun girde bak wave n8 karşılaştırmasına güldürme bizi hahaha avc formatta çekiyoruz tabiki kodlanması yüzünden mp4 çeşitlerinden daha az yer kaplamaya daha çok kalite vermeye yönelik bir format bilen bilir mkv gibidir örneklersek ayrıca bir sor bakalım arkadaşlara dakikada kaç mb çekiyormuş sonra birde kbps değerlerini özelliklerden karşılaştır ama şoka uğrama :d::d: biz karşılaştırdık sende gör (h)

işine gelmeyince nasıl kıvırmış nasıl kıvırmış yok arabam yokmuşda yok 32 gb yetiyormuşda yok dolby açabiliyormuşda ahahaha ben sana atim gerçek dolby plus örneği oynatabilecekmisin bakalım, neymiş bada 2 gelecekmiş bekle bekle :naughty::naughty: birde her formatta çeken arkadaş bana çekermisin 13mb lık bir foto (h)(h)
hadi koskoca gsmarena 3.5 diye yanlış yazdı 7 olsa ne hızın bizim 10 m/b 3g hızı :op::op: ahahaha yalanlarımla yazmışsında bizim bölümdeki arkadaşlar sor madem bu dediklerim yalansa nasıl yediremiyorsunuz ne oldu 1gh nize neymiş alternatif gps programlarıymış e bizdede var ama biz orjinal destekten yararlanıyoruz canım ikinci elide çıkınca sor bir telefoncuya ne diyecek bakalım sana üzülme ama fiyat alınca , geçen cpu ahkamı kesen arkadaş bugn hdmi i 12000 kbps hız sandı vay vay vay :d::d: birde dnla ile avutmaya çalıştı , usb bellekte bağlıcakmısın cihazına yoksa bende usb bellek yok ne gerek var diye bunada kıvıracakmısın (h)(h) burada kim yalancı ortaya çıkar bakalım senin üsteki yazını bak tercimesini çeviriyorum ;;; ÇEKEMİYORUM N8 İ

sen 12000 kbps videoyu oynattigini kanitla once buraya yazmayla olmaz:naughty: dlna hdmiden daha hizli veri aktarir evet hemde hdmiden daha fonksiyonlu,bana dolbyde ogretme benim tv dolby digital hd diyelim senin n8 in oynatabilcekmi yazik oynatamazki:eheama wave oynatir oldumu canim!120 fps kayit ediyor o coz evett sizinki onuda yapamiyor:ehe gsmarenada bir kere waveden n8 den daha iyi secilmis buda sana iyi bir cevap olur,isine gelm kivirma degil arabam yok dogruya dogru,13 mb lik fotoyu suraya koyda herkes gosrun bende sana ondan sonra cekip koyayim paso yaziyonda icraat 0,hic bosuna zeyinyagi gibi ucma ben sana wavede bunlar var diyosam kullanicisi olarak diyorum salliyan biri senin gibi degil,kimin yalanci old waveciler bilir ama senin n8ciler bilmez cunku kimse senin gibi wave e atip tutmuyor

----------Eklendi @ 16:46:59 ---------- Yazıldı @ 16:39:29 ----------

ha bu arada SAMSUNG SİTESİNDE CORTEX İN 1080 P OYNATTIĞINIDA YAZIYOR (h)(h) WAVE HD AÇIYORDA BİZMİ BİLMİYORUZ (h)

cocuk iste.isine gelmeyince dalga gecer,birde sen wave hakkinda salliyosun ben n8 hakkinda sallamniyorum farkimiz burda iste

franzliszt

franzliszt

Üye
sen 12000 kbps videoyu oynattigini kanitla once buraya yazmayla olmaz:naughty: dlna hdmiden daha hizli veri aktarir evet hemde hdmiden daha fonksiyonlu,bana dolbyde ogretme benim tv dolby digital hd diyelim senin n8 in oynatabilcekmi yazik oynatamazki:eheama wave oynatir oldumu canim!120 fps kayit ediyor o coz evett sizinki onuda yapamiyor:ehe gsmarenada bir kere waveden n8 den daha iyi secilmis buda sana iyi bir cevap olur,isine gelm kivirma degil arabam yok dogruya dogru,13 mb lik fotoyu suraya koyda herkes gosrun bende sana ondan sonra cekip koyayim paso yaziyonda icraat 0,hic bosuna zeyinyagi gibi ucma ben sana wavede bunlar var diyosam kullanicisi olarak diyorum salliyan biri senin gibi degil,kimin yalanci old waveciler bilir ama senin n8ciler bilmez cunku kimse senin gibi wave e atip tutmuyor

----------Eklendi @ 16:46:59 ---------- Yazıldı @ 16:39:29 ----------

cocuk iste.isine gelmeyince dalga gecer,birde sen wave hakkinda salliyosun ben n8 hakkinda sallamniyorum farkimiz burda iste

hay hay kanıtlayalım aç konu bizim bölüme sana video atsınlar çekip, sen al windowsda özelliklerini aç kendin gözünle gör ben atamıyorum ama yinede bir şekil atıcam kota problemim var,12000 kbps güzel gözlerinle gör
10 mb çekip yollarım ama mod yüklemem gerekiyor senin için uğraşmak hiç istemiyorum ama illede tuttrursun güzelcene winrarla sıkıştırıp atarım sana bakalım işkembedenmi atıyoruz görürüz.
birde koçumoynatamaz demekle olmuyor çatır çatır tüm dolbyleri açıyoruz ama sana bunların yanında bir dolbyde atarım bakalım açabiliyormusun ac3 ü n900 de açıyor önemli olan ac3 ün yüksek bitli yani plus kaitesindekileri açıp bunları 5.1 e dağıtmak anladınmı arkadaşım hani sizdeki çakma 5.1 hissinden bahsetmiyorum (h) hani bana inanmazsın diye söylüyorum şu yukarıdaki tüm inanmadığın noktaları özel mesaj atarak bizim n8 kullanıcılarına atıp gereken cevabı alabilirsin bakalım kim sallıyor görürsün hatta salladığımı idda ettiğin konulara anket bile açabilirsin :oke:

mavrick

mavrick

Üye
hakan wave ilgili konusma lutfen bak ben senle cok tartistim halen uyduruk seyler yaziyosun wavele ilgili ,birak insanlar kendileri ogrensin,ben ve birkac waveci bunu yemeyince uste cikmaya calisman daha komik

franzliszt

franzliszt

Üye
bu arada bende karadenizliyim bilirizki bizim yörede pek yalancı insan yoktur ama heralde trabzona okumak için gittin. ilk defa çocuk damgası yedik eyvallah bu yaşda çocukda olduk ahah (h)

----------Eklendi @ 16:59:46 ---------- Yazıldı @ 16:57:53 ----------

hakan wave ilgili konusma lutfen bak ben senle cok tartistim halen uyduruk seyler yaziyosun wavele ilgili ,birak insanlar kendileri ogrensin,ben ve birkac waveci bunu yemeyince uste cikmaya calisman daha komik

iyi güzelde sataşmaya ne diyim aferinmi diyim cevap yazıyorum wave i kötülüyormuyum sadece bunlar bunlar yok diyorum wave iğrenç bir halta yaramazmı diyorum aksine güzelde bir model ama n8 den üstün değil kesinlikle sonuna kadar tartışırımki bana göre donanım anlamında n8 daha fazlasını veriyor kullanıcıya

----------Eklendi @ 17:03:39 ---------- Yazıldı @ 16:59:46 ----------

lan işinize gelmeyince uyduruk oluyor susalımda ozaman birazda siz saçmalayın en azından sallamıyorum her ne kadar arkadaş salladığımı söylesede al açık alan cihazı olan bir sürü insan denesin görsün arkadaş wave de wave al sana wave doğruları söyleyincede kızar oldunuz

Üye
hay hay kanıtlayalım aç konu bizim bölüme sana video atsınlar çekip, sen al windowsda özelliklerini aç kendin gözünle gör ben atamıyorum ama yinede bir şekil atıcam kota problemim var,12000 kbps güzel gözlerinle gör
10 mb çekip yollarım ama mod yüklemem gerekiyor senin için uğraşmak hiç istemiyorum ama illede tuttrursun güzelcene winrarla sıkıştırıp atarım sana bakalım işkembedenmi atıyoruz görürüz.
birde koçumoynatamaz demekle olmuyor çatır çatır tüm dolbyleri açıyoruz ama sana bunların yanında bir dolbyde atarım bakalım açabiliyormusun ac3 ü n900 de açıyor önemli olan ac3 ün yüksek bitli yani plus kaitesindekileri açıp bunları 5.1 e dağıtmak anladınmı arkadaşım hani sizdeki çakma 5.1 hissinden bahsetmiyorum (h) hani bana inanmazsın diye söylüyorum şu yukarıdaki tüm inanmadığın noktaları özel mesaj atarak bizim n8 kullanıcılarına atıp gereken cevabı alabilirsin bakalım kim sallıyor görürsün hatta salladığımı idda ettiğin konulara anket bile açabilirsin :oke:

yine ayni bla bla bla,sen beni hicbir zman anlamican heralde yada inadina yapiyon,wave ile ilgili yazdiklarinin hicbiri dogru degil kardes anladinmi simdi banane senin n8inden haa geldin burda dolby artisligi yaptin beni tv de dolby true olup dlna ile onu oyanatabiliyorken senin hdmi onu oynatamiyorsa olay bitmistir dlna budur iste birak simdi yuksek oynatiyor beni n8im falan dolby rue diyorum 1440pler diyorum ,sunada dlna destekleyen bluraylar var bunlar guzel bir kanit dlnanin gucune,su meshur ses formatini atta bir deniyim bakiyim

franzliszt

franzliszt

Üye
yine ayni bla bla bla,sen beni hicbir zman anlamican heralde yada inadina yapiyon,wave ile ilgili yazdiklarinin hicbiri dogru degil kardes anladinmi simdi banane senin n8inden haa geldin burda dolby artisligi yaptin beni tv de dolby true olup dlna ile onu oyanatabiliyorken senin hdmi onu oynatamiyorsa olay bitmistir dlna budur iste birak simdi yuksek oynatiyor beni n8im falan dolby rue diyorum 1440pler diyorum ,sunada dlna destekleyen bluraylar var bunlar guzel bir kanit dlnanin gucune,su meshur ses formatini atta bir deniyim bakiyim

blueraymi açıyorsun :d::d::d::d::d: 20gb lık attın heralde (h) dolbytrue yı öyle ninemde açar senin cihazda dolby destek yok koçum 5.1 testini bul yükle 5.1 sisteminde görürsün o test ac3 ünde 5.1 nin her kanalına ayrı ses gönderiyor illede açıyor diye inat ediyorsan sana bulim atim dene bakalım bekle bekle buluyorum aslında bulmama gerek n8 imde mevcut kendi içinden ama kopyalanmaya izin vermiyor lisanslı gönderim yapamıyorum bakalım dlna kurtaracakmı

----------Eklendi @ 17:18:03 ---------- Yazıldı @ 17:16:44 ----------

bak burayı incele bu videonun aynısı bende mevcut dolby test video sen yükle bakalım açabilecekmisin bu formatı

----------Eklendi @ 17:19:33 ---------- Yazıldı @ 17:18:03 ----------

hadi bakalım burdan başla açabiliyormu görelim bu formatları dts i karıştırmıyorum o başka 1.5 lerin üstü kodlanma olduğu için

----------Eklendi @ 17:21:44 ---------- Yazıldı @ 17:19:33 ----------

----------Eklendi @ 17:25:01 ---------- Yazıldı @ 17:21:44 ----------

----------Eklendi @ 17:32:01 ---------- Yazıldı @ 17:25:01 ----------

okuyan anlar hangisi daha kaliteli veri gönderimi renk derinliği veriyor hangisi 5.1 sesi taşıyabiliyor burada hisden değil tam anlamıyla verimden bahsediyorum

Üye
blueraymi açıyorsun :d::d::d::d::d: 20gb lık attın heralde (h) dolbytrue yı öyle ninemde açar senin cihazda dolby destek yok koçum 5.1 testini bul yükle 5.1 sisteminde görürsün o test ac3 ünde 5.1 nin her kanalına ayrı ses gönderiyor illede açıyor diye inat ediyorsan sana bulim atim dene bakalım bekle bekle buluyorum aslında bulmama gerek n8 imde mevcut kendi içinden ama kopyalanmaya izin vermiyor lisanslı gönderim yapamıyorum bakalım dlna kurtaracakmı

----------Eklendi @ 17:18:03 ---------- Yazıldı @ 17:16:44 ----------

bak burayı incele bu videonun aynısı bende mevcut dolby test video sen yükle bakalım açabilecekmisin bu formatı

----------Eklendi @ 17:19:33 ---------- Yazıldı @ 17:18:03 ----------

hadi bakalım burdan başla açabiliyormu görelim bu formatları dts i karıştırmıyorum o başka 1.5 lerin üstü kodlanma olduğu için

----------Eklendi @ 17:21:44 ---------- Yazıldı @ 17:19:33 ----------

----------Eklendi @ 17:25:01 ---------- Yazıldı @ 17:21:44 ----------

----------Eklendi @ 17:32:01 ---------- Yazıldı @ 17:25:01 ----------

okuyan anlar hangisi daha kaliteli veri gönderimi renk derinliği veriyor hangisi 5.1 sesi taşıyabiliyor burada hisden değil tam anlamıyla verimden bahsediyorum

tamam deneyim yazarim yalniz sen hdmi tekn dlna ile ayni zannediyosun ayni degil hdmi n8den guc alir ,dlna heryerden guc alir

----------Eklendi @ 19:07:32 ---------- Yazıldı @ 18:58:31 ----------

bu arada bende karadenizliyim bilirizki bizim yörede pek yalancı insan yoktur ama heralde trabzona okumak için gittin. ilk defa çocuk damgası yedik eyvallah bu yaşda çocukda olduk ahah (h)

----------Eklendi @ 16:59:46 ---------- Yazıldı @ 16:57:53 ----------

iyi güzelde sataşmaya ne diyim aferinmi diyim cevap yazıyorum wave i kötülüyormuyum sadece bunlar bunlar yok diyorum wave iğrenç bir halta yaramazmı diyorum aksine güzelde bir model ama n8 den üstün değil kesinlikle sonuna kadar tartışırımki bana göre donanım anlamında n8 daha fazlasını veriyor kullanıcıya

----------Eklendi @ 17:03:39 ---------- Yazıldı @ 16:59:46 ----------

lan işinize gelmeyince uyduruk oluyor susalımda ozaman birazda siz saçmalayın en azından sallamıyorum her ne kadar arkadaş salladığımı söylesede al açık alan cihazı olan bir sürü insan denesin görsün arkadaş wave de wave al sana wave doğruları söyleyincede kızar oldunuz

dogrulari yazincami sen dlna nin ne old bilmiyosun daha,wikipediaden ornek veriyor nerden biliyim onlari senin yazmadigini

eaagent

eaagent

Üye
Maalesef haklıyım dostum bu telefonların herseyini biliyorum kendi gözlemim varken Baska incelemelere bakamam.
Hiç kbps ghz mhz işlerine girmeyin.Verdiginiz degerler yüksek olsa bile N8 çok farklı bir telefon eline aldıgın an anlarsın.
İşlemcinin yüksekligine neden ihtiyaç duymuyor diye bir video attım onu izle 434 mhz'nin neler yaptıgnı gör X6'da.
Hiç olmadı bahsi geçen telefonların fiyatlarına bakıver.Ama dogruya size göre Nokia milleti kazıklıyor N8'de...
Birader yukardada demişsin hanginiz aynı anda kullandı iki telefonu die ben kullandım incelemem de var. Şunu kabullen N8 yavaş değil ama wave daha hızlı.Bada symbiandan daha stabil bu kanıtlı belgeli birşey.Gerçekler söz konusu arm 11 nerde a8 cortex nerde 680 mhz nerde 1ghz nerde istedği kadar stabilde olsa kurtarmaz zaten ki badadan daha stabil değil hummingbird cabası, benchmark top 15 inde 1 numarayız zaten. Ayrıca Wave in ekranı N8 den çok daha iyi uydurma kontrast falan. Kendini avutma tamam mı . Bada 2.0 gelince bunu anlayacaksın.Kameraya bişey dedm mi ? Hayr . O zman sende bu konuda susmayı blceksn.
Hakan hırslanma yne sen hç karşma çünkü sen girince iş *** çukuruna dönüo ifla olmazsın sen.
Ha anketimizde var sonuçta ortada zaten tartışmayın dedim dinlemediniz haddini aşanlar oluncada susmak biyere kadar şimdiden diğer arkadaşlarımdan özür diliyorum bu sert konuşmam için ( uruloki ,arthur ... ) ve konuyu kapattırıyorum.

• Beğen
Tepkiler: kırmızı27
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yeterli sanırım bu kadar telefon kavgası.

Üst Alt