Applist güncelleme 1.0.0.2 çıktı (spoof programı)

Sponsorlu Bağlantılar

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Applist güncelleme 1.0.0.2 çıktı (spoof programı)
Fotolardan ve asıl paylaşılan sitesindeki yazıladan anladığıma göre container arama artık bitecek ve istediğimiz uygulamayı spoof edilcecek şekilde editlemeye imkan veriyo evde kendi bilgisayarım da deneyip sonuçları yazıcam benceden önce deneyen olursa belirtiversin :evet:

• Beğen
Tepkiler: aybek1453, dengesis ve ares_53

tesadüf05

tesadüf05

Üye
Evet bende gördüm yabancı sitelerde spoofdan bahsediyor. Yeni spoof programımız hayırlı olsun

badapps.ru sitesinden alıntı

Kategori: Çeşitli
Başlık: AppList 1.0.0.2
Yıl: 2011
Versiyon: 1.0.0.2
Program boyutu: 391 KB
Arşiv boyutu: 139 KB
Dil: Rusça

Çince web sitesi Son zamanlarda bir, anladığım kadarıyla ben çok wertyzilla olarak geliştirici bulunan bu programı, bu programın, kullanıcılar Çin arasında yer popüler uzun Samsung Dalga ve Dalga II , programın bu eksikliği, o Çince arayüzü tamamen kullanıcı vardı, ama ben çıkıyorum iyi % 100 arayüzü değişti biraz tercüme içine Rus dili ve onu) şimdi = akıllı telefonlar üzerinde modellerin ve Ukraynalı kullanıcı Rus hazır kullanımı
Ayrıca programda programları bulmak için çalışırken Kies yerine küçük olabilir Samsung Apps . Program telefonları desteklenen ve kategori gösterir değeri uygulamalarında indirim, indirim, tasarımcı. Program uygulama seçtikten sonra sevindirici bir uygulama download sayfasına gönderir size. yapmak için bir arama programı kullanmak için Seç'i tıklatın ülke sizin olduğu seçmek ilgi kategori ve.

Mass Storage modunu telefonunuzu bağlamak ve programı açmak gerek bir ikame kullanmak için, otomatik olarak bellek kartı tarar ve yüklü uygulamaları bulur, o zaman uygulama simgesi üzerinde duruluyor ve donör adını seçin ve sonra talimatlarından geçersiz, o zaman tüm açık olmalıdır tıklayın program.

Ayrıca, aksine Dalga Spoofer AppList 1.0.0.2 uygulamaların koruma olabilir anlaşma ile tanıtılan, son zamanlarda yeni, bu Xenon'a bulgular bu algortm olduğunu şüpheli alınmıştır programı:)
Program ek koruma SP.SO belirlemek ve uygulamayı yeniden adlandırın. Genel olarak, çok kullanışlı bir şey!))

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Evet bende gördüm yabancı sitelerde spoofdan bahsediyor. Yeni spoof programımız hayırlı olsun

badapps.ru sitesinden alıntı

Kategori: Çeşitli
Başlık: AppList 1.0.0.2
Yıl: 2011
Versiyon: 1.0.0.2
Program boyutu: 391 KB
Arşiv boyutu: 139 KB
Dil: Rusça

Çince web sitesi Son zamanlarda bir, anladığım kadarıyla ben çok wertyzilla olarak geliştirici bulunan bu programı, bu programın, kullanıcılar Çin arasında yer popüler uzun Samsung Dalga ve Dalga II , programın bu eksikliği, o Çince arayüzü tamamen kullanıcı vardı, ama ben çıkıyorum iyi % 100 arayüzü değişti biraz tercüme içine Rus dili ve onu) şimdi = akıllı telefonlar üzerinde modellerin ve Ukraynalı kullanıcı Rus hazır kullanımı
Ayrıca programda programları bulmak için çalışırken Kies yerine küçük olabilir Samsung Apps . Program telefonları desteklenen ve kategori gösterir değeri uygulamalarında indirim, indirim, tasarımcı. Program uygulama seçtikten sonra sevindirici bir uygulama download sayfasına gönderir size. yapmak için bir arama programı kullanmak için Seç'i tıklatın ülke sizin olduğu seçmek ilgi kategori ve.

Mass Storage modunu telefonunuzu bağlamak ve programı açmak gerek bir ikame kullanmak için, otomatik olarak bellek kartı tarar ve yüklü uygulamaları bulur, o zaman uygulama simgesi üzerinde duruluyor ve donör adını seçin ve sonra talimatlarından geçersiz, o zaman tüm açık olmalıdır tıklayın program.

Ayrıca, aksine Dalga Spoofer AppList 1.0.0.2 uygulamaların koruma olabilir anlaşma ile tanıtılan, son zamanlarda yeni, bu Xenon'a bulgular bu algortm olduğunu şüpheli alınmıştır programı:)
Program ek koruma SP.SO belirlemek ve uygulamayı yeniden adlandırın. Genel olarak, çok kullanışlı bir şey!))

Google çeviriyi burda palaşmanın anlamı yok ben o yüzden senn yazdıklarını yazmadım
Ek yapcaksan konuya anlamlı bi çeviri eklede katkın olsun
Ayrıca badapps.ru dan alıntı konu tabiikide hoş ben yapcak deilim |-) Bunu bi suç yakalamış gibi belirtmeni anlamış değilim :allalla:

tesadüf05

tesadüf05

Üye
Yanlış anladın ben ordan alıntı yaptım diye yazdım ayrıca konu için teşekkür ederim konuyu senden takip edecem anlamıyorum rusçadan ingilizceden çeviride düzgün deil zaten

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
k.b hocam harbiden yanlış anlaşılma oldu bu programın ingilizcesi yapılcakmış sanırım alttaki yorumlarda okudum ben :D

eaagent

eaagent

Üye
dedikleri gibi her program konteynır olabiliomu ve hala 1.2 de samsung appsden açma menuden açılmama aksaması varmı?

silver021

silver021

Üye
Bada jvjkc1 le uyumlu olurmuki bu spoof :d walla olursa sûper olabilir.

mavrick

mavrick

Üye
arkadaşlar çeviri lazımsa yapayım sorun değil arkadaşınız rusça bilir

eleman demişki;

-kısa bir zaman önce wertyzilla adlı programcıdan bu programı buldum,şunu anladıgım kadarıyla bu program bayağı bir süredir populer,çinli wave ve wave2 kullanıcıları arasında ,ama asıl sorun pronun arayüzü tamamen çince olmasıydı,olsun ben güzelce arayüzünü ve dilini rusçaya çevirdim,şimdi kullanılabilir durumda sözü geçen telefonlarda.Aynı zamanda bu program samsung appsde program arama anlamında bir değişiklik olabilir,program,yükleyeceğiniz programın fiyatını,indirim durumunu,üreteni,kategorisini ve destekleyen telefon modelini göstermektedir,sevdiğiniz bir programı seçtikten sonra sizi programın yüklü old adrese yönlendirir,arama yapabilmek için ülkenizi seçmeniz yeterli ,aynı zamanda aradıgınız pronun ilgili kategorisinide

program spooflama yöntemini kullanmak için telefonu depolama modunda bilgisayara bağlamanız gerekir ve sonra programı açmak,program otomatik olarak kartınızı tarar ve yüklü uygulamaları bulur , uygulamanın ikonu ve onun adı dogrultusunda donor dosyasını seçip değiştir butonuna basınız,daha sonra programın talimatları anlaşılır zaten

birde wave spooferdan farklı olarak ''applist 1.0.0.2 ''yeni koruma gelen uygulamalarla başa çıkmasınıda biliyor,bu algoritmanın xenonun bulduklarından alındıgına dair şüphe var,program yüklecek uygulamanın güvenliğini belirleyip ismini bile değiştirebilr,ama şöyle bakıldıgında işimizi kolaylaştıracak bir program

oldugu gibi cevirdim arkadaşlar ,bu arada pro rusça isteyen rusça tuslama alısıp kullanır isteyen türkçeye çevirir sadece bu konuda sıkıntı var gibi gözüküyor,badapps,ru ile ilgili soruları bana sorabilirsiniz

[

• Beğen
Tepkiler: nescafe656, fbfbfb ve ares_53

nescafe656

Üye
BADA'ŞLAR deneyen var mı ?

mehca33

mehca33

Üye
sonuc olarak bu programla spofflanan oyun dırek menuden gırılıormu ? onemli olan burası zaten :)

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
ben en son uygulamaları eskia pplistle spofladığımdada menüden giriyodu sanırım sizin FW ' de sorun var ben XXJK1 FW' sini kullanıyorum sorunsuz bi firmware tavsiye ederim

mavrick

mavrick

Üye
arkadaşlar benprogramin türkçesinide yaptım ,ama menüde bir yer değişmiyor onun dışında sorun yok

• Beğen
Tepkiler: nescafe656 ve dengesis
frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Aynen kardeşim uplamanı bekliyoruz

mavrick

mavrick

Üye
beyler tam değil tamamlayım upload edirm

• Beğen