Picsel Smart Office

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ake06

Üye
    Konu Sahibi
Picsel Smart Office
Container: Regnum

Spoof Dosyası:

Word - Excel - Acrobat - Wordpad - Notepad kısacası ofis

Güle Güle Kullanın!..

silver021

silver021

Üye
Bende spooflamistim lakin kullanima basladiktan sonra word dosyasi yaratmak yada var olan bir word dosyasini kaydet dedigim zaman beni atiyordu kaydetmiordu. öylede hic bir işe yaramiyor malesef. spooflamak isteyen arkadaslara önermiorum.

ake06

Üye
    Konu Sahibi
ben kullanıyorum şu anda sadece 50 mb lık bir acrobat dosyası açarken hafıza yetersiz mesajı çıktı. ama 10 mb lık başka bir dosyayı çok güzel görüntüledi. işe yarar bi program.

silver021

silver021

Üye
ben kullanıyorum şu anda sadece 50 mb lık bir acrobat dosyası açarken hafıza yetersiz mesajı çıktı. ama 10 mb lık başka bir dosyayı çok güzel görüntüledi. işe yarar bi program.

dosyayi acicak program zaten badanin icinde var. bize düzenlemesi lazim. ancak bu programdan düzenlemesi gerekirken kaydet dediginde seni atior ve kaydetmior herhalde anlatabilmisimdir. yoksa onun disinda evet acilior okunuor amane gerek varki :)

ake06

Üye
    Konu Sahibi
Bilader sana tamamen katılıyorum save problemi var ama 10 mb lık acrobat dosyasını pro. sorunsuz açıyor proğramı kullanmadan açamadım ben elinde bulunan dosyaları görüntülemek için ideal program sadece...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt