Container aramaya son Test Edildi Onaylandı[Resimli Anlatım](Bada Takımı)

Sponsorlu Bağlantılar

Hüseyin Eren

Üye
yaptım ama açılmadı sorun ne? icon falan herşey geliyo ama basınca açılmıyo. Rollercoaster 3D denedim olmuyor.

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
sp.so dosyası yoksa olmuyo olabilir ben yarın deniyim burda açıklarım yüklersin kardeşim

Hüseyin Eren

Üye
yeni indirdiğim uygulamaların içindede sp.so dosyasını bulamıyorum. belki gizlidir dedim gizli dosyaları aç yaptım ama yok yine bulamadım.

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Yeni indirmen önemli değil çıkış tarihleri önemli birde bana kullandığın fw yi yazar mısın

eaagent

eaagent

Üye
beyler 1.2 de apps güncellemesi yapmadıysanz interneti falan açın açk dursun appsi braz kastırın hızlı davranırsanz spoof için oyunları açablrsnz başlata basıp braz zahmetli ama 1-2 dk uğraşma sonucu ben böyle oynuorum. Tabi daha kesni çksn bzde istioruz :)

dengesis

dengesis

Üye
İki uygulama denedim birisi nusnake diğeri de geon ikisinde de sonuç olumsuz. Bu da demek oluyor ki söylendiği işi yapmıyor demek. Sadece korumalı uygulamalar korumasız uygulamalar üzerinde bir nebze açılabiliyor ama çalışıyor demek yanlış olur.

The Maverick

The Maverick

Üye
fragçı tam tersi olucaktı indirdiğiniz dosyaya değil appsten indirdiğiniz dosyanın içine atılacak,yani telefona kies aracılıyla yada apps aracılıyla yüklediğiniz pronun içine atılacak(others---->bada applications-->spoof yapılacak dosya

sen dün yazınca ben bundan bahsediyosun sandım,resimle anlatınca ne demek istediğini anladım,ama öyle değil tam tersi olcak

bu arada spoof yapılacak pro arıyosanız dragondurul bir ara musictoy paylaşmıştı onda deneyin,bende oldu,ama sildim proyu beklediğimden kötü çıktı

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu şekilde Nusnake ' i ve russian roulet'i yaptım oldu ama :allalla:

psycopat7

psycopat7

Üye
olduu bu devrim niteliğindeki olay için teşekkürler.
Elin gavurları paramı veriyorda biz verelim :ehe
Hastasıyız Dedeeeeeee :yuru

mvelten

mvelten

Üye
mükemmel gerçekten . sebebi bumudur bilmem ama benim versiyonum 1.0 olmasına rağmen splinter cell ve snake deluxe gibi 1.2 isteyen oyunları oynayabiliyorum . ilginç sebebi buysa harika ötesi . ayrıca 3d tower bloxx , pes 11 ve rf 2010 yükledim bununla sorunsuz . teşekkürler : )

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
İki uygulama denedim birisi nusnake diğeri de geon ikisinde de sonuç olumsuz. Bu da demek oluyor ki söylendiği işi yapmıyor demek. Sadece korumalı uygulamalar korumasız uygulamalar üzerinde bir nebze açılabiliyor ama çalışıyor demek yanlış olur.

Şahin'cim sen profesyonelsin ama tam dikkatli okumadın heralde yazılanları Bu gün sırf sen dedin diye belki 20 tane container uygulaması yükledim apps den NuSanke ile spof yaptım hepsinde çalıştı yani bilmiyorum belkide sürüm kaynaklıdır yani mutlaka olması lazım

mükemmel gerçekten . sebebi bumudur bilmem ama benim versiyonum 1.0 olmasına rağmen splinter cell ve snake deluxe gibi 1.2 isteyen oyunları oynayabiliyorum . ilginç sebebi buysa harika ötesi . ayrıca 3d tower bloxx , pes 11 ve rf 2010 yükledim bununla sorunsuz . teşekkürler : )

Güzel bi haber :D

dengesis

dengesis

Üye
Şahin'cim sen profesyonelsin ama tam dikkatli okumadın heralde yazılanları Bu gün sırf sen dedin diye belki 20 tane container uygulaması yükledim apps den NuSanke ile spof yaptım hepsinde çalıştı yani bilmiyorum belkide sürüm kaynaklıdır yani mutlaka olması lazım

Güzel bi haber :D

Bu aralar kafayı yemek üzereyim kafa basmıyor valla :) Staj raporları, projeler derken vakit bulamıyorum valla. Bir bitsin hepsini güzelce halledeceğim :):)

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Allah yardım etsin ve bolca sabır versiin kardeşim

dengesis

dengesis

Üye
Allah yardım etsin ve bolca sabır versiin kardeşim

Sağol kardeşim. De nusnake spoof yaptım şimdi uygulama açılıyor ancak oyun başlayacakken kapanıyor. Sende böyle bir sorun var mı?

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Spoof yapmadan önce atıcaksın dosyayı Bende oluyo yani 20 ye yakın uygulamayla denedim olması lazım

Ama dandik bi uygulama söyliyim :D

dengesis

dengesis

Üye
Akşama sana birkaç uygulama linki vereceğim birde sen dene bakalım. Nusnake çalıştı onda sorun yok ama diğerlerine sende bir dene. Bunu neden diyorum çünkü versiyon farkından dolayı böyle bir durum oluşabilir mi onu test etmek istiyorum.

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Tamam bekliyorum

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Ben Bu FW yi kullanıyorum S8500XXJK1_-_Bada 1.2 FIRST S8500XXJID

Ama bunun için ilk önce S8500XXJID_-_Bada 1.2 ile flash atıp ardından

S8500XXJK1_-_Bada 1.2 FIRST S8500XXJID bu versiyona multiloader ile tekrar güncellemen lazım

En stabil ve sorunsuz olan firmware bu

S8500XXJID_-_Bada 1.2 linki:

S8500XXJK1_-_Bada 1.2 FIRST S8500XXJID linki:

Multiloader'dan çekinme garanti den felan çıkmıyo rahat ol.

Bak bu firmwarede sorunsuz oluyo

Belki sendekindede oluyodur sp.so dosyasını spooflamadan önce at klasörün bin dosyasına sonra spoofla dikkatli oku

dengesis

dengesis

Üye

Birkaç tane uygulama var bunları dene bakalım sonuç olumlu olacak mı? Ayrıca çalışıyorsa hangi uygulama ile çalıştığını, çalışmıyorsa da nasıl bir durum oluştuğunu belirtirsen sevinirim.

Üst Alt