Container aramaya son Test Edildi Onaylandı[Resimli Anlatım](Bada Takımı)

Sponsorlu Bağlantılar

dengesis

dengesis

Üye
toplanma kısmı zor olsada biyerden başlamak lazım benim de kafama yattı 3 kişi etti şimdiden :D

Önemli olan bu işi yapabiliyor olabilmemizi göstermek en azından benim için öyle. Kişi sayısını da çok takmıyorum ki başlayalım çok kişi bu grubun içinde olmak isteyecek.

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
ŞAHİN Ben faster finger i indirdim Türkçeye editliyorum.Senin ve benim avatarları açılış ekranına koydum.Ama kaldırsammı kalsamı ikilemde kaldım bana fikir ver. maxicep' ide vurguladım :D

dengesis

dengesis

Üye
ŞAHİN Ben faster finger i indirdim Türkçeye editliyorum.Senin ve benim avatarları açılış ekranına koydum.Ama kaldırsammı kalsamı ikilemde kaldım bana fikir ver. maxicep' ide vurguladım :D

Ver gelsin hiç sorun değil. Madem birşey yapmaya karar verdik. İsmimiz olsun dimi :P:

----------Eklendi @ 13:07:42 ---------- Yazıldı @ 12:51:58 ----------

http://www.maxicep.com/bada-os/bada-takimi-icin-gorusler-479362.html Bu konuyu tekrar diğer arkadaşların görüşlerine sundum birkaç başlık yazdım oraya bir bak bakalım nasıl olmuş. Aklıma gelmişken sende İzmirli'ymişsin yav :):)

didyou

Üye
Bu yöntem ile Spider Man yükledim ve takır takır çalışıyor.

zalbarcan

Üye
Arkadaşlar rica etsem bu uygulama hangi sürümler için geçerli onuda yazsanız sabahtan beri okuyorum göremedim benim sürümüm hâlâ 1.0.1 JVJK1 Lütfen birileri söylesin Worms oynamam lazım :)

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım o sürümde olmaz ilk sayfada stabil ve kafanı hiç bi yönden ağırtmayacak bi fw verdim onu kullanman yararına olacaktır sonrada istediğin tüm oyunları oynarsın

zalbarcan

Üye
Sanırım o sürümde olmaz ilk sayfada stabil ve kafanı hiç bi yönden ağırtmayacak bi fw verdim onu kullanman yararına olacaktır sonrada istediğin tüm oyunları oynarsın
<br />
<br />
tesekkur ederim frager ilgine, bugun telefonumu kilifinin icinde yere dusurdum hoparlor gidip geliyor :S minicik sehpadan halının ustune dustu sadece samsung servisi arkadasim ona goturucem o fw yi de ona yukleteyim bari para vermek icimden gelmiyor

frager

frager

Üye
    Konu Sahibi
+++++++

Jimmy Francues

Jimmy Francues

Üye
Cok Tesekkurler :)

veletifo

Üye
arkadaslar bir problemim var normal spoof yontemlerini uyguluyorum kiesden bi uygulama indiriken %50 de duruyor ve hata mesaji veriyor.ne yapmaliyim allah askina yardimci olun

zadican

Üye
Süper paylaşım teşekkürler

Üst Alt