Container aramaya son Test Edildi Onaylandı[Resimli Anlatım](Bada Takımı)

• 8 Mayıs 2011
  • 12004 Okunma
  • 72 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

mavrick adlı arkadaşımız 90 gün ceza almış o rusça'yı hemen çeviriyodu ne güzel :naughty:

Ama zaten paylaşımdan anlaşılmayacak bişey yok Samsung yeni uygulamalara bi güvenlik koyuyodu bildiğiniz gibi sp.so diye küçük boyutlu bi dosya

Linkteki yeni sp.so dosyası bütün oyunlar ve uygulamalar için özel yapılmış bi nevi cr@ck

Bu sp.so dosyasını spoof yapmadan önce Yükleyeceğiniz uygulamanın Bin klasörüne atıcaksınız (Bazı uygulamalarda Değiştirilsin mi diye sorar evet deyip geçin) ve ardından normal spoof işlemini gerçekleştireceksiniz.

Arkadaşlar evde yaklaşık 12 tane uygulama ile denedim appste istediğim bedava uygulamayı container olarak kullandım sonuç 12 de 12 işe yarıyor :aha:

Test edildi Onaylandı

Ruslar'dan alıntıdır :d:

İşte Link:

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

##Resimli Anlatım##

1- İlk olarak herhangi bi spoof yapmak istediğimiz uygulamayı indiriyoruz.Ben bunun için HandyPaint uygulamasını seçtim.(henüz container'ı çıkmayan bi uygulama)

HandyPaint uygulamasının Linki :

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

2-İndirdiğimiz dosyayı winrar arşivinden çıkarıp masaüstüne atıyoruz.

3-Masaüstüne çıkarmış olduğumuz "g09j840gkl" klasörüne giriyoruz.(HandyPaint'in klasör ismi olduğu için bu klasöre giriyoruz her uygulamanınki farklı olur)

4- Ve Paylaşmış olduğum rar dosyayı indirip içindeki yeni ve sürekli kullanacağımız sp.so dosyamızı arşivden çıkarıp HandyPaint uyguamasının Bin klasörüne atıyoruz.

sp.so linki : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

5- İşlemimiz bitiyor ve SamsungApps girim kafamıza göre ücretsiz bi uygulamayı indirip sp.so dosyasını değiştirdiğimiz uygulamamızla spoof yapıyoruz spoofu bilmeyende yoktur sanırım :d: :bilmm

Evet arkadaşlar resimli anlatım bana aittir.Umarım gayet açıklayıcı olmuştur. :hmmm

Herkese iyi forumlar

Yazan: frager
    mvelten, qadir, dengesis ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. değiştirilsinmi diye sormadı

3. sayfayı ingilizceye çevirince dahada anlaşılıyor

4. Şimdi bu spoof yapılmayan firmware'lerde bile işe yarayacak mı ?:allalla::allalla:

5. sp.so koruması yeni çıkanlarda var eskilerde zaten yok ama sen sorsada sormasada at yeni eski hepsinde çalışıyo test edildi

6. arkadaslar yeni firmwarelarde olmuyor,olsa zaten orda yazardi bu bu olay sadece sirf uyumsuz sorunu halletmek icin yapilmis bir deneyin, ugrasin deneyimlerinizi yazin herkez faydalansin ne varsa ruslarda var arkadas:ehe bu arada ben mavrick bir yere gitmedim,hesabi dondurdum sadece

zaten donor yonteminde farkindamiydniz bilmiyorum her bin dosyasinin icinde sp.so vardi ama onlar uyumlu sp.so idi,bu olay ise her proya uyan sp.so oluyor yani bin in icine atin bitti olay

7. Vay kaptan hoş geldin
    bizi aydınlat =)
    benim düşündüklerim doğru mu yoksa sadece uygulama paylaşımcılarının işini kolaylaştıran bi yama mı

Teşekkürler

8. dogru fragci aynen dedigin gibi:evet: bir seyi atlamissin bazi indirimde olan uygulamlarda olmuyor diye belirtmis eleman yanlis anlasilma olmasin,tahminim eleman kod cozucuyle falan siradan bir sp.so nin icine girdi bir kac standart seyi degisirip uyguladi bizde yapardik aslinda neyse:)

9. Arkadaşlar evde Denedim bi çok uygulamayla hepsinde olumlu sonuç veriyo dediklerimi yapın istediğiniz bedava uygulamanın üstüne yükleyin container aramayın klasör isimlerinin uyuşmasına gerek yok

10. Sabitlenmesini talep ediyorum Bada için devrim niteliğinde bi buluş Allah Rusları ve maverick'i başımızdan eksik etmesin :d:

Çok pardon flood olmuş

11. Hocam biraz daha açıklayabilirmisiniz? Nasıl yapıldığına dair bir Örnek verirseniz iyi olur. Anlamadım. Yapmaya çalıştım.Fakat olmadı :S

12. En geç yarın resimli anlatım yaparım

13. menuden acma olmuomu hala 2 de

14. Tamam arkadaşım, Paylaşım için teşekkürler ;)

15. Resimli Anlatım eklendi arkadaşlar :P:

16. Anlatım için teşekkürler arkadaşım. Peki bu işlemler , Kiesten Bada 1.2 güncellemesi yapanlar içinde geçerli mi? Sonuçta spoof yapılıyor yazmışsınız ya, Son versiyonda da spoof olayını gerçekleştiremiyorduk.

17. Ben Bu FW yi kullanıyorum S8500XXJK1_-_Bada 1.2 FIRST S8500XXJID

Ama bunun için ilk önce S8500XXJID_-_Bada 1.2 ile flash atıp ardından

S8500XXJK1_-_Bada 1.2 FIRST S8500XXJID bu versiyona multiloader ile tekrar güncellemen lazım

En stabil ve sorunsuz olan firmware bu

S8500XXJID_-_Bada 1.2 linki: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

S8500XXJK1_-_Bada 1.2 FIRST S8500XXJID linki: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

Multiloader'dan çekinme garanti den felan çıkmıyo rahat ol.

18. faydaLı bir konu - güzeL bir anLatım oLmuş ..

konu sabit :oke:

19. arkadaşım indirdiğim hiç bir uygulamanın bin klasörünün içinde sp.so diye bi dosya yok napıcaz?

20. Onlar eski korumasız olan uygulamalar ama sen olmasada at

Bu arada Teşekkürler Dayı

Samsunspor bunu beğendi.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 05:30